Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 lut 2010, 18:23

hello, Gie, po co Ty trzymasz ten test 2 godziny?! i pozniej jeszcze pewnie pod lupa patrzysz, czy nie ma drugiej kreski.... ktora sie pojawia, bo test jest niewazny i sie przebarwia ;-)
ale idz na badanie krwi, bo nigdy nic nie wiadomo... hmm..

margarita83, wlasnie, co ona Ci w tych mailach wypisuje? jezeli nadal Cie nimi neka...
jak tak mozna, to sie nazywa bezczelnosc i nachalnosc :/

Jagna30, super zdjecia chlopakow :-) widac korzystaja z zimy ile wlezie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 lut 2010, 18:45

Jagna30, super zdjecia chlopakow widac korzystaja z zimy ile wlezie
:ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

01 lut 2010, 19:14

i pozniej jeszcze pewnie pod lupa patrzysz, czy nie ma drugiej kreski....
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

oki, nie bede Wam juz tym zawracala glowy...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 lut 2010, 19:35

i pozniej jeszcze pewnie pod lupa patrzysz, czy nie ma drugiej kreski....
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

oki, nie bede Wam juz tym zawracala glowy...
nie chodzi o zawracanie glowy, to byl humorystyczny opieprz od ciotki shoo za to, ze nie przestrzegasz instrukcji ulotki, ktora mowi, zeby test wyrzucic po uplywie jakiegos tam czasu, a nie, zeby go trzymac i sprawdzac, czy przypadkiem cos na ksztalt drugiej kreski sie nie pojawi ;-)

oczywiscie wszystkie umieramy z ciekawosci czy jestes w tej ciazy, czy nie :-)
takze pisz, informuj i sie nie zlosc :P
:ico_oczko: :ico_sorki:
:one:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lut 2010, 09:00

hej,hej-hello :-D

pierwsza.. :-D ...wstawac,wstawac....stawiam poranna :ico_kawa:

dzisiaj ide z Emi na szczepienie...miałysmy termin tydzien temu,ale mała bya chora...w sumie teraz ma lekki katar jeszcze,wiec nie wiem czy ja zaszczepia...? :ico_noniewiem:
oki, nie bede Wam juz tym zawracala glowy...
ojjj,Gietu nie chodzi o to,ze nas tym nudzisz-czy zawracasz głowe...Nam chodzi o to-ze nie potrzebnie sie tym martwisz....testu po upływie od 5 do 10 min. nalezy wywalic...a nie po 2 godzinach doszukiwac sie drugiej kreski..
dla pocieszenia poszperalam troche w necie i znalazlam kilka podobnych przypadkow...co pozniej sie okazalo...ciazy nie bylo...

zreszta to forum od tego jest....i masz nas informowac o wszystkim...kapewu??? :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 lut 2010, 10:18

hej,hej-hello :-D
bry :-D :ico_kawa:
dzisiaj ide z Emi na szczepienie...miałysmy termin tydzien temu,ale mała bya chora...w sumie teraz ma lekki katar jeszcze,wiec nie wiem czy ja zaszczepia...? :ico_noniewiem:
a jakie to szczepienie?
czy oprocz tego w 15 miesiacu zycia bylo jakies obowiazkowe szczepienie?
dawno nie bylismy z malym u lekarza i sie nie orientuje... :ico_noniewiem:

mnie jakies chorobsko dopadlo, gardlo boli i czuje sie zle :/
to jakies nieprzerwane pasmo przeziebien praktycznie od 3 miesiecy :ico_olaboga:
Jasper znowu ma katar... :/

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lut 2010, 13:18

wrócilismy....

mała z nadmiaru wrazen,od razu po przyjsciu do domu...poszła spac :ico_noniewiem:

miala jedno kłucie w raczke i dwa w obie nóżki :ico_noniewiem:
nie wrzeszczała na cała przychodnie...lekko pisneła...i pigula ja pochwaliła,ze dzielna z niej mała pacjentka... nastepne szczepienie jak Emi skonczy 5 lat...

teraz czeka nas bilans 2-latka
a jakie to szczepienie?
czy oprocz tego w 15 miesiacu zycia bylo jakies obowiazkowe szczepienie?
dawno nie bylismy z malym u lekarza i sie nie orientuje...
krztusiec,błonica,tężec - poliomyelitis i dawke Hiberixu

wlasciwie ja nie wiem...dostałam wezwanie na szczepienie i poszłam :ico_noniewiem:

nie zagladałam w tabele szczepien

ach...Emi waży 10,720 g...

[ Dodano: 2010-02-02, 12:22 ]
Gie, Ty sie chyba nie obraziłaś...?????? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

02 lut 2010, 14:47

Cześć

my już znowu po lekarzu... dzisiaj nie było tak strasznie... :ico_sorki:
Wczoraj pielęgniarka musiała zdjąć Zuzi z tej rany taki "kożuszek" z zaschnietego osocza, więc przecierała mocno tę ranę i mała się rozpłakała dosyć głośno... Dzisiaj już rana była czyściutka, więc poszło szybko, chociaż Subaru też zapłakała... Ale pielęgniarka była delikatna i bardzo pochwaliła Zuzie za to, że jest taka dzielna... Jak już zawijała malej stópkę bandażem, to Zuzia przez łzy zaczęła do niej machać i mówić z wyrzutem: pa paaaa... :-)
Jeszcze jutro nas pan dr zaprosił na opatrunek, a potem już będziemy mogli to robić w domu, bo nie trzeba będzie z tej rany niczego ściągać, tylko posmarować maścią i zmieniać opatrunek. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Chwała Bogu, bo to jest straszne dla nas wszystkich, a Pan mówi, że za każdym razem boi się, że zemdleje... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Teraz mała śpi, Pan poszedł do piwnicy robić coś przy samolotach, a ja się biorę za sprzątanie, bo po 17:00 umówiłam się z koleżanką z uczelni na małe ploty...

od wczoraj mam jeszcze jeden kłopot związany z pilnowaniem Zuzi przez teściową, ale o tym kiedy indziej...


miłego dnia

PP. JAGNA - gratulacje dla dzielnej Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My mamy szczepienie 10-ego.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lut 2010, 15:45

Wczoraj pielęgniarka musiała zdjąć Zuzi z tej rany taki "kożuszek" z zaschnietego osocza, więc przecierała mocno tę ranę i mała się rozpłakała dosyć głośno...
o matko... :ico_olaboga: az mi ciary po plecach przeszły...bidulka
od wczoraj mam jeszcze jeden kłopot związany z pilnowaniem Zuzi przez teściową, ale o tym kiedy indziej...
?????????????????????????????????????????????????????????
PP. JAGNA - gratulacje dla dzielnej Emi
a dziekujemy... :-D
po 17:00 umówiłam się z koleżanką z uczelni na małe ploty...
miłego dnia
miłego... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 lut 2010, 19:01

Jagna30, dzieki za info, musze zadzwonic do lekarza i zapytac, czy mamy przyjsc, czy co... bo u nas nikt nie dzwoni i nie powiadamia :ico_noniewiem:

Gie, milego spotkania :-)
dobrze, ze nozka Su sie goi :ico_sorki:

wlasnie.. o co chodzi z ta tesciowa?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość