Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 lut 2010, 16:15

Zostawialas w ogole kiedys dzieci, czy to Twoj pierwszy raz...??
jak jest już Paulinka to moj pierwszy raz.
Nie wiem jak to będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lut 2010, 16:31

Hej to i ja wkleje Wam zdjecia zimowe Niny z sasiadem i zdjecia jak wpadli do nas sasiedzi na piwko :)

Gie- a Zuzia na sankach wyglada jak Krolewna Sniegu :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Taka mine robi jak sie prosi u usmiech :/
Obrazek
Obrazek
Nina juz sama pije z kubeczka i nie rozlewa ani kropelki :) a jak jest za cieple to robi to tak pomalutku :D nagralam ja na telefon i jak odpowiada na pytanie jak robi kicia, piec, krowa, koń wiec jak zgram to Wam pokaze :) i BLE uwielbiam jej BLE jest takie wyrazne i swiadome :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 lut 2010, 17:42

YOANNA - super fotki, bardzo mi się podoba kombinezon Niny :ico_brawa_01: Musisz koniecznie nam pokazać te Jej pogawędki, ciekawa jestem... :-D
Noo, Nina nie ma za dużo włosków, ale za to jakiej jakości - takie kędziorki słodkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też robi niezłą minę do zdjęcia..., hehhee... dzieciaki są taki śmieszne i pocieszne... :-D :-D

[ Dodano: 2010-02-04, 16:44 ]
aaaa i gratuluję samodzielnego picia ze szklanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja tez się łapie, jak coś stoi w jej zasięgu... chyba zacznę ją uczyć... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-04, 16:50 ]
PS. Jak Wam się podobają sanki Zuzi?? Zdolnego mam teścia, coo?? Wszystko od podstaw zrobił sam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 lut 2010, 18:59

Gie, sanki mistrzowskie! szacun dla tescia :ico_sorki:

obie dziewczynki slicznie sie prezentuja w zimowej scenerii :ico_brawa_01:
no i mina Niny rozwala :-D w sensie ta "do zdjecia"
picie ze szklanki..hmm niezly postep, u nas jeszcze trzeba bedzie na to poczekac

Iwona H, powodzenia na delegacji, dobrze, ze to 2 dni, a nie dluzej... Twoj G. da sobie rade bez problemu (a jak nie, to zawola pewnie tesciowa) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lut 2010, 20:33

Gie wlasnie powiem Ci, ze jestem w szoku z tymi sankami :) jak napisalas ze sam robil to specjalnie sie przygladalam probujac dojsc do tego w jaki sposob - i nie mam zielonego pojecia!

A kombinezon Nina dostala pod choinke od dziadkow - ja nie bylam zwolenniczka jednoczesciowego bo myslalam,ze to bedzie taki dla dzidziusia :) ale ten jest super :) taki narciarski ;) i dobrze ze tesciowie nam go kupili bo samym ciezko byloby nam wydac tyle kasy :/

A Nine ucze codziennie sama jesc i sama pic bo chce zeby jak najszybciej do przedszkola poszla :/ przedszkole prywatne jest polowe tansze niz nasz zlobek a przyjmuja jak dziecko samo je i samo sika :/ sikanie mam nadzieje opranujemy w wakacje :) a poki co z jedzeniem pomalu jakos idzie (chociaz lyzke trzyma tak koslawo ze mam ochote jej pomagac za kazdym razem :/ a owoce jak nabija na widelec :ico_olaboga: :ico_olaboga: masakra!! po 20 razy probuje jeden kawalek kiwi czy banana nabic :/ dobrze ze jest cierpliwa i ze zlosci nie chwyci po prostu w rece ;)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 lut 2010, 21:07


Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 lut 2010, 21:50

Gie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi, świetna jest.
Moja nie mówi TAK, za to nieźle wychodzi jej NIE :-D a... i co dobrze wypowiada, to DZIDZIUŚ.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lut 2010, 21:59

Witajcie

oj widze, ze znow problemy z facetami, ach ci faceci, brak slow :ico_olaboga:

U nas nie za ciekawie, Erik znow chory od niedzieli juz cos go bralo, mial wysoka goraczka, kaszel, zatkany nos, myslalam, ze moze na zeby, ale nie. Dzownilam do lekarza dzieciecego i normlanie myslalam, ze wyjde z siebie, po co tutaj sa lekarze to ja nie wiem, pyta sie mnie baba przez telefon co mu dolega, pwoiedzialam jej, a ona mi na to, zeby probowac zbic goraczke i jak naprawde bedzie gorzej chory to zeby wtedy przyjsc :ico_puknij: na co ja mam czekac, poszlam do innego lekarza, do rodzinnego i zbadal malego i ma zapalenie gardla, dostal antybiotyk, szkoda mi go, bo nie chce jesc, ciagle placze, budzi sie w nocy i musze brac go do nas do lozka co bardzo mi sie nie podoba, nie mam juz sily, bo nie wysypiam sie, meczy mnie to, ze te noce sa takie zle. A na dodatego czeka nas zabieg, wspominalam Wam, ze maly tak dziwne charczy, ciezko oddycha, do tego jeszcze chrapie, ma ciagle zatkany nosek, slini sie, ma ciagle otwarta buzke i spi tez z otwarta buzke, powiedzialam o tym lekarzowi, bo podejrzewalam, ze moze ma albo krzywa przegrode nosowa albo ma polipy w nosie noi maly ma najprawdopodniej te wlasnie polipy, dostanie skierowanie do laryngologa i ma zbadac malego i zadecydowac o zabiegu, mam nadzieje, ze wtedy skonczy sie ten koszmar bo i on sie meczy :ico_placzek:

Gie, fotki superasne, Su jest slodka, slicznie jej w tych kucyczkach i widac, ze bardzo jej sie podobalo na tych saneczkach
A co do tej sytuacji z tesciowa, to kurcze troche ciezka sprawa, ale tak jak shoo pisala, z ta niania na 10 dni byloby jakies rozwaizanie, tylko wlasnie skad wziac zaufanej nani :ico_noniewiem:

margarita, kochana wspolczuje Ci tych spiec, a P. zachowal sie nie odpowiedzialnie.
U nas sprawa z seksem tez jest problemem, tylko podobnie jak u Gie, moj P.moze codziennie a ja raz na miesiac, nie mam w ogole ochoty

Iwonka, powodzenia w delegacji, bedzie dobrze :-)

Lece spac, buziaki, dobranoc
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 22:10 przez Pati85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 lut 2010, 21:59

Gie, fotki super
yoanna, Twoje też są extra.
Twoj G. da sobie rade bez problemu
raczej da, jeśli chodzi o dzieci i zajmowanie się nimi, to nie mogę narzekać.
a jak nie, to zawola pewnie tesciowa :ico_oczko:
moką? no raczej nie bo nie mam teściowej, raczej na posterunku będą babcia i siostra G, "supernianie".

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lut 2010, 22:02

Gie, filmiki zajefajne, a Su normalnie wymiata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak fajnie mowi takkkkkkk, nie moge, usmialam sie z niej, slodka jest

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości