Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 lut 2010, 16:28

witajcie
wpadłąm sie tylko przywitać
P. pojechał o 10
daję Majkę dzisiaj do babci na noc, przyjezdża do mnie moja bratowa i chyba urzniemy sie na smutno. Wczorsj wyłam do 23, dzisiaj prawie cały dzień, nie mogę sie opanować.
Kocham tego nonono i nie chcę go stracić, ale nie potrafie tak zyć : :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 lut 2010, 16:37

Gie, ale z tej Zuzi tancerka!! :-D no po prostu taka slodka, ze az chce sie schrupac... rosnie Ci mala kokietka, nie dosc, ze ruszac sie umie, to jeszcze takie pozy strzela, ze heeeeeej! niejeden chlopak spac nie bedzie przez Nia mogl ;-)
calkiem mozliwe, ze i moj maly mezczyzna bedzie probowal poderwac Zuzie pewnego dnia :-D

bylismy dzisiaj ogladac ten dom i jestesmy w nim zakochani!! :-D
teraz calkiem powaznie myslimy o jego zakupie, nie jest to juz takie "no moze, nie wiem, chyba"... oboje jestesmy na TAK (co sie jeszcze nie zdarzylo)

domek jest jakies 5km od centrum miasta, na wzgorzu - jest to ogolnie dzielnica domow i nowych apartamentow, nie ma tam sklepow, czy ryneczku... ale moze to sie niedlugo zmieni, bo ta czesc miasta ciagle sie rozwija

do domu wchodzi sie przez maly hol, po lewej jest kuchnia (niezbyt wielka, ale taka w sam raz) z wyjsciem na malutkie patio - gdzie np. mozna pranie suszyc
za holem jest salon z kominkiem, salon jest podzielony jakby na 2 czesci - w jednej mozna zainstalowac sofe, tv, stolik - a z drugiej wchodzi sie do oranzerii (rozmiar polowy salonu).... w lecie moze ona sluzyc za pokoj, albo altanke wewnatrz domu...
z oranzerii przechodzi sie na taras (patio), cos w stylu malego ogrodka z miejscem na barbeque.
ja sie zakochalam w tym "ogrodku" - w cudzyslowie dlatego, ze nie ma tam trawy, sa plytki/kafelki, ale dookola jest ziemia i rosna w niej rozne drzewka (cytrynowe z duuuzymi cytrynami), mandarynkowe, oliwkowe, granat, jasmin i jakies inne krzewy - pachnie po prostu przecudnie! :ico_brawa_01:
ten ogrodek jest osloniety duzym murem, wiec zaden sasiad tam nie bedzie zagladal :P

od wejscia po prawej na dole jest lazienka i malutka komorka.. i schody na pietro
na pietrze sa 3 pokoje, lazienka, garderoba (taka, co sie do niej wchodzi i gdzie sa szafy na ubrania).... z glownej sypialni wychodzi sie na duzy balkon (w zasadzie taras) z widokiem na Gibraltar...

dom ma powierzchnie 130m2, a razem z tarasem i ogrodkiem ok.230m2 - czyli calkiem sporo...
najlepsze jest to, ze jak nas ten facet oprowadzal, to pytal, czy nam sie podoba
my, nauczeni doswiadczeniem, krecilismy glowami i mowilismy "no nie wiem, to trzeba przerobic, to jest stare, to wymienic... duzo kasy bysmy musieli w to wlozyc", na co ten facet "w takim razie wlasciciel zejdzie z ceny i sprzeda dom nawet do 20 tys euro taniej" :ico_szoking:
pierwotna cena nie byla zbyt wysoka, dlatego bylismy w lekkim szoku, ale nie dalismy po sobie poznac, ze sikamy ze szczescia ;-)
jakby od razu wyczul, ze nam sie tak bardzo podoba, to nie zaoferowalby znizki... tu sie liczy talent aktorski :-D

chcialam Wam pokazac ten dom na internecie, ale nie ma go tam chyba... jest jeden podobny w tej samej dzielnicy, chociaz nie wyglada identycznie... mozecie rzucic okiem, jak chcecie... w naszym nie ma mebli i salon jest inaczej zrobiony, podobnie jak ogrodek, o ktorym juz pisalam wyzej
http://www.concasa.eu/index.php/Page,In ... dc00995583

pod glownym zdjeciem sa strzalki, ktore pokazuja inne zdjecia
jak Wam sie podoba? :-)

to, co mi sie w tym domu najbardziej podoba to to, ze jest jasno, slonecznie i przewiewnie, oczywiscie ten ogrodek i rozmiar pokojow... minusy to odleglosc od sklepow/centrum i brak widoku na morze, ale cos za cos...

aha, nie sugerujcie sie cena, bo to nie jest TEN dom, nasz kosztuje mniej :-D

[ Dodano: 2010-02-06, 15:40 ]
margarita83, :ico_pocieszyciel: oj biedna Ty... Twoj P. nie docenia, jaki ma skarb, a raczej skarby... rozumiem Cie, ze nie chcesz, zeby rodzina sie rozpadla, ja tez bym zrobila wszystko, zeby ja ratowac, ale nie moze byc tak, ze jestes nieszczesliwa w zwiazku... probuj dalej z Nim rozmawiac, postaw ultimatum w najwazniejszych kwestiach, musi byc jakis w miare rozsadny kompromis :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 lut 2010, 09:12

hej...wpadłam się zameldowac... :-D

GIE-niezła tancerka z Zuzi...Emilcia tez jak usłyszy muzyke to zaraz tanczy...

MARGARITA-współczuje Ci kochana...mam tylko nadzieje,ze wszystko sie ulozy po Twojej mysli :ico_sorki:

SHOO-domek przesliczny...tam domy maja swoj urok...
jezeli sie Wam spodobał...nie zastanawiajcie sie nad zakupem...bo jeszcze ktos Wam Go sprzed nosa sprzatnie :ico_oczko:

no ok...ja pomału szykuje sie do pracy...dzisiaj na 10 do 21....

milej niedzieli,pa!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 lut 2010, 10:20

witam :-)
margarita83, :ico_pocieszyciel: oj biedna Ty... Twoj P. nie docenia, jaki ma skarb, a raczej skarby... rozumiem Cie, ze nie chcesz, zeby rodzina sie rozpadla, ja tez bym zrobila wszystko, zeby ja ratowac, ale nie moze byc tak, ze jestes nieszczesliwa w zwiazku... probuj dalej z Nim rozmawiac, postaw ultimatum w najwazniejszych kwestiach, musi byc jakis w miare rozsadny kompromis :ico_sorki:
oj kochana dziekuje ci bardzo, P. nigdy mi tak ani nie powiedział, ani nie dał do zrozumienia że tak jest :ico_chory:
u nas naprawde chodzi tylko o te kwestie, w każdej innej potrafimy sie dogadać bez większych komplikacji, ale naprawdę sfera uczuć pozostawia wiele do zyczenie, a co mam z nim być bo mamy razem dziecko??? Jestem taka pogubiona w tym i już nawet we własnych uczuciach, że szok!!!
domek super, podobnie jak Jagna uważam, że powiniście natychmiast podejmowac decyzję, taka okazja może sie już więcej nie trafić ;-)

Gie mi głosniki nawaliły i nie mam dźwieku, ale obraz Zuzi zawsze mnie rozwala w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście - mała jest naprawdę taka delikatna, słodziutka, rozkoszna i taaaka kochana :ico_buziaczki_big: - dla Zuzi :-)

jeżeli omijam czyjes wypowiedzi i nie odnosze sie do nich to wybaczcie, nie gniewajcie sie na mnie ale mam zabit łeb :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

07 lut 2010, 12:30

ooo mojjj boosshheee, zobaczcie to, hahhaaaaaa....

http://en.tackfilm.se/?id=1265538405843RA31

fajne, co?? Kazda z Was moze cos takiego zrobic :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 lut 2010, 13:00

czesc :-)

odnosnie domu, to macie racje... lepiej szybko sie decydowac, bo juz nam sie zdarzylo, ze dlugo sie wahalismy i sprzatneli nam taki fajny apartament sprzed nosa :ico_zly:
aha, znalazlam ten wlasciwy dom na internecie, tutaj jest link (teraz nie ma w nim mebli, a pierwsze zdjecie, gdzie jest stol, to wlasnie ta oranzeria, z ktorej wychodzi sie na ogrodek)
http://www.fotocasa.es/duplex/linea-de- ... -121387246

Jagna30, kobieta pracujaca... ech weekendy w pracy musza byc zabojcze, wspolczuje :/ ale chyba dostajesz wiecej kasy za weekendy, nie?

margarita83, sprawy uczuciowe sa najtrudniejsze do rozwiazania, bo nie mozesz nikogo zmusic do okazywania uczuc :/
ciezka sprawa, ale mam nadzieje, ze uda Wam sie ja jakos rozwiazac..
na pocieszenie dodam, ze u nas tez kwas w tych sprawach i dodatkowo od wczoraj jestesmy pokloceni :-D ale mnie to juz nie rusza, skoro on jest samolubem, to ja tez moge :ble:

Gie, fajna stronka, nie? :-D ja juz ja widzialam...Zuzka jako szwedzki hero, hehehe :-D

[ Dodano: 2010-02-07, 12:02 ]
aha, odnosnie linka do tego domu, to na gorze trzeba kliknac "fotos", zeby obejrzec zdjecia

[ Dodano: 2010-02-07, 12:02 ]
margarita83, zapomnialam dodac, ze domek jest w miejscowosci Santa Margarita :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 lut 2010, 15:21

Gie, fajna stronka
jak to zrobić bo nie łapię :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-02-07, 14:31 ]
juz mam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

07 lut 2010, 18:27

Witam, witam...

SHOO - domek super, chociaż w tym drugim linku z właściwym "casa" żaden dom się nie wyswietla... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jak ja Wam zazdroszczę tej Hiszpanii i tego domu... aaaaaaa :ico_olaboga: Mam nadzieje, że uda Wam sie go kupic :-D

Dzięki za miłe słowa odnośnie Su :ico_olaboga: Mam nadzieję, że Jasper się Nią kiedyś rzeczywiście zainteresuje - dobra partia z Niego :ico_oczko: Śliczny, delikatny i raczej Jej nie przewróci gdy będzie chciał dać Jej buziaka :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

MARGARITA - przykro mi, że macie takie ciężkie chwile z P. Mam nadzieje, ze jakos sie jednak dogadacie. Tobie tez dziekuje za mile slowa odnosnie Su... :ico_sorki:
A jak tam nasza "kolezanka?" Dreczy Cie jeszcze?? Wrzuc sobie jej adres do spamu i bedzie z glowy :-D

JAGNA - widze, ze i Tobie rosnie mala tancereczka... :-D Moja Zuzia ledwo dzisiaj otworzyla oczy, a juz tancowala w lozeczku bez muzyki... :ico_olaboga: To jest psycholka... :-D :-D :-D

IWONKA - widze, ze juz sobie poradzilas z tym filmikiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My wczoraj o 19:00 bylismy w kinie na Sherlocku Holmes'ie - sssuupeeer, bardzo mi sie podobal i momentami niezle sie usmialam, polecam... :-D

ja zmykam, bo zaraz przychodza znajomi na piwko

milego wieczoru

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 lut 2010, 21:02

dziewczyny bardzo wam dziękuję za wsparcie, naprawde potraficie mnie podnieśc na duchu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
shoo powiadasz Santa Margarita - no na 300 % musicie kupić ten dom ;-)

Gie póki co mam spokój, nie neka mnie na razie :ico_sorki:

Co do dogadania się z P. to ja bym chciała, ale w pojedynkę nic nie można zrobić. Mam mega doła, wiecznie ryczę i jest jakaś jedna wielka masakra :ico_zly:
Zapodałam sobie tabletke uspokajającą i pewnie zaraz pójde spać, Maja już wykapana i spiuchna :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 lut 2010, 08:51

witam...
Jagna30, kobieta pracujaca... ech weekendy w pracy musza byc zabojcze, wspolczuje ale chyba dostajesz wiecej kasy za weekendy, nie?
niestety,nie...płaca mi za godzine...pus premia :ico_oczko:

domek,superrrr.....ja nie zastanawiałabym sie dłużej... :ico_oczko:
My wczoraj o 19:00 bylismy w kinie na Sherlocku Holmes'ie - sssuupeeer, bardzo mi sie podobal i momentami niezle sie usmialam, polecam...
moze i my sie wybierzemy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

odnosnie filmow...ogladałyscie Kac Vegas...?????hahahhhhhhhhhahhah,to jest dopiero pocisnieta komedia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do dogadania się z P. to ja bym chciała, ale w pojedynkę nic nie można zrobić. Mam mega doła, wiecznie ryczę i jest jakaś jedna wielka masakra
przestan płakac :ico_nienie: to nic nie da....teraz kiedy nie ma P. mozesz sobie wiele spraw na spokojnie przemyslec....a kiedy wroci ,porozmawiaj z nim,postaw jakies ultimatum...."tupnij noga"...
z drugiej strony....wychodzac za niego....chyba wiedzialas jaki jest...?????

w zadnym wypadku nie chce Cie wpedzic w jeszcze wiekszy dol...tylko,glosno mysle...
najwazniejsza w Twoim zyciu jest teraz Maja....i pewnie jest jej smutno,kiedy widzi zaplakana mamusie :ico_oczko:
głowa do gory,wierze ze znajdziecie jakies rozwiazanie....
wez sie w garsc.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość