Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lut 2010, 23:42

az poogladalam na YouTube troche... moze byc dobre, rzeczywiscie... :-D

poprosze kolege, zeby nam sciagnal i obejrze na pewno.... :ico_brawa_01:

dobranoc, zamelduje sie jutro, buziaki :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 lut 2010, 09:39

helloł :-D

stawiam poranna :ico_kawa:

dzisiaj Kubus ma bal karnawałowy....przebiera sie za rzymskiego wojownika :ico_oczko:
ostatni raz...bo od klasy IV sa juz dyskoteki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

09 lut 2010, 11:47

witam i ja

my z Su wstalysmy dzisiaj dopiero przed 10:00 :-D :-D :-D :-D

JAGNA - musisz nam koniecznie pokazac tego rzymskiego wojownika :ico_sorki: :ico_sorki:

jeeej, dyskoteki... :ico_olaboga: ale czas leci... teraz, to Ci sie dopiero zacznie... :-D

milego dnia, laseczki :-)

MARGARITA - jak samopoczucie??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

09 lut 2010, 13:12

Jagna30, bal powiadasz :-) sama mu zrobilas ten stroj, czy z wypozyczalni?

Gie, Zuzia juz slicznie sama je... my jeszcze nie jestesmy na tym etapie, Jasper nie pali sie do trzymania lyzki... a talerz zawsze laduje na podlodze :ico_noniewiem:

co do nocnika, to uwazam, ze u nas jeszcze na to za wczesnie... maly nie usiedzi na nocniku wiecej niz kilka sekund, nie ma szans, oj ciezko bedzie z nauczeniem go zalatwiania sie do nocnika :ico_chory:
my poczekamy na lato i na wakacje... pojedziemy gdzies i bedziemy go puszczac bez pieluchy, przynajmniej nie obsika naszego mieszkania :-D :-D :-D

wstawiam kilka fotek z wycieczki z ubieglego weekendu, pojechalismy do jednego z rezerwatow przyrody i natknelismy sie na kozy (bez opieki, ale mialy "kolczyki" w uszach), czesto natykamy sie na stada krow, koz, oslow, czy swin - te byly wyjatkowo urodziwe :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w ogole, tu jest taka "wiocha" w tej Andaluzji, ze ludzie na koniach po miescie jezdza - serio, jak sie wyjedzie poza miasto, to osiolki sobie przy drodze chodza, krowy i byki tez (ale te sa za ogrodzeniem :ico_sorki: ), fajnie tak czasami na to popatrzec :-)

a tu droga, ktora sie zapadla przez deszcze i osuwajace sie bloto ze zbocza

Obrazek

aa i tutaj filmik, jak Jasper robi "halo halo" telefonem i "brawo"
ostrosc jak zwykle kiepska, bo ja nie umiem krecic filmow tym aparatem :ico_noniewiem:

http://www.youtube.com/watch?v=8uBPn2AxHT0

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 lut 2010, 14:22

JAGNA - musisz nam koniecznie pokazac tego rzymskiego wojownika
oks :-D
jeeej, dyskoteki... ale czas leci... teraz, to Ci sie dopiero zacznie...
Patryk ma juz kilka za soba... :ico_oczko:
milego dnia, laseczki
milego..
Jagna30, bal powiadasz sama mu zrobilas ten stroj, czy z wypozyczalni?
kupiłam :-D

a kozy...rzeczywiscie urocze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 lut 2010, 20:49

witam i ja :-)
Gie dziekuję kochana, samopoczucie jak zwykle okrutne, ale dzisiaj póki co bez tabsa :-/
będę robić sobie pasemka na ten sobotni bal (ciekawe czy P. przyjedzie, pytałam go ale nie chce mi powiedzieć :ico_zly: )
aaaaa
pochwalę sie wam jaka tytke sobie kupiłam
http://allegro.pl/item890682276_nowosc_ ... konie.html

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 lut 2010, 21:54

Shoo jak Ty robisz te zdjecia :/ ja jak biore Nikona mojego brata to nawet na auto mi nie wychodza ;) masakra, obsluga tego aparatu jest tysiac razy bardziej skomplikowana niz kazdego innego elektronicznego urzadzenia - moze dlatego ze nie pofatygowalam sie zeby poczytac instrukcje albo cokolwiek w tym stylu :)

A ja musze sie pochwalic!! :)) Zrobilam dzisiaj stroj czarownicy Ninie na bal karnawalowy ktory ma we czwartek :DDD wyglada slodziutko :) jak na taki zrobiony wlasnorecznie to mi sie bardzo podoba :) ciekawe co powie moj M, bo on pewnie najchetniej kupilby jej wszystko co najladniejsze w sklepie :) Jezeli na niego pojdzie to przesle Wam zdjecia - mowie jezeli bo zaczyna sie o 10 a o 9.30 mamy wizyte u ortopedy, co prawda 5 minut drogi od zlobka ale jak sie przedluzy to nie wiem czy ja odwozic czy nie :( a tak chce zeby sie z dzieciakami pobawila! :D

BTW: Gie zazdroszcze poznego wstawania - my dzis wstalysmy po 6 ;)
BTW 2: Margarita fajna torebka :) ja cos nie moge sie zdecydowac na duze, uwielbiam male torebeczki, ale potrzebuje mieszczace A4 - w ogole ja strasznie szybko niszcze torebki - ostatnio w ciagu roku zniszczylam 3 - zdarly sie od spodu - moze dlatego ze nosilam ciezkie ksiazki? :/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

09 lut 2010, 22:08

Błenas

ja dopiero teraz, bo miałyśmy gości - wpadł mój Tata i siedział u nas prawie 4 godz. Zrobilam obiadek i bylo bardzo milo.

SHOO - kozy wypasione :-D Co do jedzenia, Zuzia usiluje jesc sama i czasami jej wychodzi, ale glownie musze jej pomagac...

MARGARITA - czekamy na fotki wloskow z pasemkami... Torba bardzo mi sie podoba, bo jest duuuza, chociaz, jak dla mnie - ta Marylin jest tam zbedna...

YOANNA - koniecznie musisz wstawic fotki Niny w tym stroju... :ico_sorki: Co do wstawania, nooooo teraz bardzo sie ciesze, ze moge troche odespac, bo na codzien wstaje o 4:40, wiec wiesz... :ico_placzek:

Co do "Kac Vegas" - będę miała na jutro, kumpel mi sciagnie, a dzisiaj ma nam zapodac jakis dobry horror...

My jutro z Su na kontrole tej stopki, a szczepienie mamy jednak 11-ego, w czwartek, zle cos policzylam... Ehhhh, fajny prezent malej zafunduje z okazji skonczenia poltora roku... :ico_noniewiem: :ico_oczko:


teraz zmykam, bo musze wykapac Su, a potem browarek i filmik na kompie...

caluski, do jutra...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 lut 2010, 09:10

elou :-D

my po balu...dzieciom srednio sie podobało,bo orkiestra jakas kijowa była.... :ico_noniewiem:

po zabawie dostałam zaproszenie na winko do psiapsioły...i tak nam zeszło do 20-ej :ico_olaboga:

zdjecia bede miala (prawdopodobnie)dzisiaj..ta kumpela ma przesłac mi na poczte...ja niestety ostatnio nie mam z czego cykac fotek :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-02-10, 08:25 ]
Gie, i jaki ogladałas horror...??/

ja ostatnio sciagam jakies badziewia :ico_olaboga: :ico_puknij:

z takich lepszych ogladałam.."Echo","Orphan-Sierota","Paranormal activity",'Paranormal entity","Martyrs-Skazani na strach",

polecam tez"Prawo zemsty"...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

10 lut 2010, 09:59

witam i ja :)

JAGNA - czekamy na foteksy... :ico_sorki:

Co do horroru - niestety nie ogladalam... kolega nam zrzucil na gwizedk jakies dwie bajki... :ico_puknij: Jakis zakrecony, 3 razy go prosilam o jakis sraszny film... :ico_puknij:

obejrzelismy "Planete 51", bylo kilka smiesznych momentow, ale generalnie - nic specjalnego...

dzisiaj bede miala "Kac Vegas" i moze wreszcie jakis horror...

dzieki za polecenie filmow...

ja zmykam robic malej sniadania, potem na zakupy i do chirurga...

buziak.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość