karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 lut 2010, 11:32

ciekawe która z nas pierwsza sie wysypie
no ciekawe,a może w ten sam dzień :ico_oczko: moja położna jest teraz dopiero w weekend to może uda się trafić na nią :ico_sorki:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

10 lut 2010, 11:32

herbaciana to Ty delikatny żoładeczek masz a tearz tez tak masz? czy tylkow ciaży?
tylko w :ico_ciezarowka: ale teraz nie pije gazowanego odzwyczaiłam się :ico_haha_02:


lece dziewczonki
odezwe sie pozniej

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 lut 2010, 11:33

śmigam poleżeć półgodzinki,bo muszę po 11.00 iść po M do szkoły.Kurczę chodniki śliskie jak cholera,trzeba uwazać.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 lut 2010, 11:34

herbaciana to udanych zakupów :-) do potem :ico_sorki:

karmelciu no a jak stanęło na tej aksie? jakby połoznej na dyżurze nie było? musisz bulić te 850 zł? :ico_szoking: :ico_olaboga:

no moja jest cały czas pod telefonem jakby co, tylko nie wolno mi rodzić 22 lutego od południa do północy, bo jedzie na lotnisko po córę :-D ale w razie czego gdyby tymek okazał sie przekorny ma nagraną zastepczynię :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-02-10, 10:36 ]
karmelciu to lec odpcozywaj, ja jeszcze pójde sobie jakaś pracę w domku znaleźć - szkoda, ze u nas firma sprzątając korytarze codziennie pracuje bo bym całą chatkę obleciała z mopem to bym urodziła na bank :-D

[ Dodano: 2010-02-10, 10:36 ]
i uważaj na sliskie chodniki :ico_sorki: ja juz nigzdie sie na piechtę poza mój warzywniak na dole nie wypuszczam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 lut 2010, 11:57

eve.ok, ja póki co 8kg na plus.. ale czuję, że 10 przekroczę. przez te słodycze! :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

10 lut 2010, 12:11

cześć Kochane
pomału dochodzę do siebie...
w skrócie: o 15 zaczęli wywoływać, dopiero o 18 udało się przebić pęcherz płodowy i zaczęła się jazda, dobrze, że byłam podłączona do ktg, Małemu parę razy spadło tętno, zaczęli myśleć o cesarce, ja dostałam krwotoku, ale chwała Bogu wszystko skończyło się dobrze i Karlo urodził się o 01.45... musieli mi szyjkę szyć, bo to z tego był krwotok, Małego dali mi tylko na chwilę na brzuch ale tylko tak cichutko jęczał, umyli go, pokazali nam na chwilę i wynieśli na intensywną....był pod kroplówką, dostawał glukoza i musieli mu wyrównać elektrolity i potas bo dużo wymiotował po porodzie, dostałam go dopiero w piątek po południu, ze szpitala wyszliśmy w niedziele,
połowy porodu nie pamiętam, rodziłam beż epiduralu, dostałam tylko coś w nonono, mój T się spisał, naprawdę jestem z niego dumna, wszyscy mówili, że będzie mdlał :) przyznał się, że nie sądził, że potrafię tak rękę mocno ścisnąć :ico_brawa_01:
ciekawostka: miałam podwójne łożysko...?! nikt mi tego jeszcze nie wytłumaczył ale kurde, że co? że niby miały być bliźniaki?? bo przecież dwa razy plamiłam w czasie ciąży, lekarz mi tylko powiedział, że podwójne się zdarza.
pierwsza noc w domu byłą ciężka ale już wyrabiamy sobie rytm, śpi 3 h a póżniej papanko, w nocy budzi się tylko na jedzenie, wczoraj już mu pępowina odleciała,
dobrze, że rodzice są bo ja w zasadzie jeszcze słabo chodzę no i nie mogę siedzieć :)
mleko leci mi strumieniami :ico_szoking:
a ważę teraz mniej niż przed ciążą czyli 58 kg... :ico_olaboga:
muszę lecieć, bo pielęgniarka ma przyjść
nie mogę uwierzyć, że to już tydzień minął!!!!!!!!

ściskam Was mocno, 3mam cały czas kciuki za Was :***

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 lut 2010, 13:17

no witaj novac :ico_haha_01:
a właśnie Cie z rańca wspominałam, ze sie nie odzywasz, a tutaj niespodzianka :ico_brawa_01: kochana - to miałaś niełatwo z tym porodem, ale najważniejsze, że teraz już Karlo masz przy sobie i ze taki kochany chłopiec z niego pozwalający mamusi się nocami wyspać :ico_brawa_01: ja tu czekam na kolejne fotki nasezgo pierwsezgo przystojniaczka lutowego :ico_sorki: :ico_haha_01:

a o podwójnym łozysko w przyp. jednego dziecka to faktycznie nie słyszałam :ico_szoking:

zagladaj do nas kochana i infromuj jak tam maluszek rośnie :ico_brawa_01: jak sie wszytskie wypakujemy to przeniesiemy się na "noworodki i niemowlęta" :-D

a ja nózki wyciągnęłam troszkę, gazetkę poczytałam, przed chwilka schabik na pieczenie wstawiłam :ico_haha_01:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 lut 2010, 13:26

eve.ok, nawiązując do łożyska to ja mam na łożysku jakąś owodniczkę, wodniczkę czy jakoś tak nie pamiętam dokładnej nazwy

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 lut 2010, 13:31

madziu no aj wiem, ze są różne rózności - ja najpierw miałam krwiaczki, potem lakumy czyli takie wodniste przestrzenie na łozysku, potem taśmę mi odkryli czyli taką nić, a potem sie wszytsko oczyściło :ico_sorki: :-)
ale o podwójnym nie słyszałam :ico_noniewiem: no bo pępowina jedna, to po co dwa łozyska? :ico_olaboga:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 lut 2010, 13:34

może w początkowym stadium była ciąża bliźniacza i jedno dziecko obumarło??

mnie lekarz mówił że Kuba ma wyjątkowe łożysko ale to nie jest nic złego po prostu taki nasz urok

[ Dodano: 2010-02-10, 13:04 ]
ja to się teraz zastanawiam czy mi czasem wody płodowe się nie sączą... :ico_szoking: albo to tylko zwiększona ilość śluzu :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość