Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 lut 2010, 18:19

yoanna, super sie Nina prezentowala!! fajny pomysl mialas z tym kostiumem i podziwiam, ze chcialo Ci sie go robic :-)
ja to bym pewnie poszla na latwizne i cos kupila, albo wypozyczyla... hmm
co do zoladkow, to tez bym tego nie ruszyla... nie lubie podrobow typu wlasnie zoladki (chociaz nigdy nie jadlam :P, watrobki - blee, nerek i tym podobnych tez bym nie tknela, nie wiem, jak ludzie moga to jesc :ico_chory: )
ale fajnie masz, ze Ci tesciowa gotuje, tez bym tak chciala... ja codziennie musze wysilac mozgownice i cos wymyslac i gotowac... czasami zamawiamy cos na wynos, albo jemy kebaba, ale rzadko :/
no i od czasu do czasu A. cos ugotuje, bo lubi gotowac :-D

Gie, hehe, a to Zuzia ma zasypiac przy zapalonym swietle?
ja zanosze Jasperka do ciemnego pokoju i on sie od razu kladzie i po ok. 15 min zasypia... nie ma zadnego "ale" i gadania :-D
aha, z tym wlaczaniem i wylaczaniem swiatla tez sie nieraz zdarzy, ze maly pstryka przyciskiem, szczegolnie rano jak sie obudzi (ok. 7-8), a w pokoju jest ciemno - przez opuszczone rolety... ale mnie to wpienia :ico_zly:
swiatlo na full, szarpanie za wlosy (spie od strony lozeczka) i "mama mama" GRRRRRRR ;-)

dzisiaj bylismy na grupie, maly sie bardzo ladnie bawil i tylko raz przez przypadek uderzyl zabawka innego dzieciaczka (takiego maluszka)... bo machal nia i mu wypadla z reki :/ ale ogolnie bylo okej...
kilka wypadkow tez sie zdarzylo, m.in chlopczyk jezdzil w takim plastykowym aucie i sie wywalil razem z tym autem na bok, tak, ze go przygniotlo :ico_noniewiem:
inna dziewczynka zaczela rzucac klockami i trafila 2 matki i jedno dziecko w glowe (takim porzadnym drewnianym klocem), jeszcze inna dziewczynka weszla na stolik i z niego spadla - to jest taka mala lobuziara, ze na wszystko sie wspina, a pozniej spada :ico_olaboga:
och dzialo sie... ;-) wspolczuje paniom przedszkolankom i zlobiankom (jest takie slowo?), te to maja ciezka prace

[ Dodano: 2010-02-11, 17:21 ]
aha, no oczywiscie 100 lat dla Paulinki i Zuzi! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 lut 2010, 18:44

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Zuzi i Paulinki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-02-11, 18:02 ]
GIE-podam Ci linka do fajnej stronki...
tam sa setki filmow,roznego gatunku....musisz sie zalogowac ...i najlepiej wysłac esa...(aby moc bez problemu obejrzec filmy)mozesz wysłaz za 2,44...ale to jest na 1 dzien...4,88 zl na 3 dni...ale wiem,ze sa sposoby aby ogladac bez placenia..(ja sie na tym nie znam)

w kazdym badz razie...Kac Vegas ,jest :-D
http://www.ekino.tv/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 lut 2010, 20:58

aha, no oczywiscie 100 lat dla Paulinki i Zuzi!
dla Zuzi i Paulinki
dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
GIE-podam Ci linka do fajnej stronki...
w kazdym badz razie...Kac Vegas ,jest
http://www.ekino.tv/
jestes moim Bogiem - dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 lut 2010, 21:49

Shoo z tesciowa jest fajnie, teraz ja doceniam :) wczesniej sie wkurzalam ze za bardzo ingeruje w moje zycie i za czesto ja widze :D ale hormony mi buzowaly i nie pozwalalm nikomu sie zblizyc do Niny wiec troche sie zlych rzeczy na nia nagadalam :(

A dzieki jej obiadom moj mezulo jest zadowolony :) a ja do tego chetnie gotuje i wymyslam bo robie to rzadziej :) ostatnio robilam mu nalesniki na ostro z sosem serowym, po tym szaszlyki z miesiem i brzoskwiniami i zapiekanymi ziemniakami, a pozniej jak wrocilam od sasiadki i powiedzialam,ze wlasnie robila racuchy to sie pytal kiedy on wreszcie zje normalny obiad :ico_zly: :ico_zly: i ze chce racuchy, schabowego itD :)

Dzis kupilismy tez rybke na obiad - poluje na halibuta, moze kupie mojemu M na obiad urodzinowy :) niestety u nas jest strasznie droga - 45zl za kilogram :( nawet losoś kosztuje niecałe 30zl :( a ja nie mialam okazji go zjesc a podobno jest pyszny :) tylko musze kupowac filety albo tusze bo jak widze te biedne glowy to musze szybko je przyprawa posypac zeby oczy na mnie nie patrzyly :(

[ Dodano: 2010-02-11, 21:55 ]
Shoo swoja droga fajnie ze masz tam te grupy - pytalam sie juz czy placisz za nie?? Tak bym chciala otworzyc kiedys takie miejsce gdzie mamy w ciazy, z dziecmi moga sie spotkac i pobyc razem :) ale musialoby to funkcjonowac raczej w formie kawiarni z miejscem do pobawienia sie, bo watpie czy Polki chcialby placic za spotkania z mamami ..

[ Dodano: 2010-02-11, 21:56 ]
http://www.alaskakingskitchen.com/kellu ... alibut.jpg takiego halibuta bym zjadla ;) jedzenia na rok :D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

11 lut 2010, 22:08

witajcie moje babeczzki :-)
filmiki i zdjęcia zajebiaszcze :-) ninia jako czarownica - zjawiskowa :DD :DD :DD
co do balu, macie rację, ale gdybym tak powiedziała to by ze mną nie poszedł :ico_zly:
w sumie okazało się że bal odwołany, zostało nas tylko 5 par. Zastanawiam się czy powiedzieć P., jak mu powiem to pewnie będzie chcial zostać w szklarskiej, a tu w sobotę półtoraroczku Majki a w niedziele walenty :-/ Mam dylemat - głupia jestem wiem wiem...

shoo wczoraj jednak łyknęłam tabsa wieczorem, nie wytrzymałam, nonono mnie wyprowadził z równowagi :-/

nie mam czasu pisac bo mam kupe prasowania, a Maja miala ciężkie zasypianie, śpi w naszym łóżku ;-)
zmykam
papa

[ Dodano: 2010-02-11, 21:10 ]
aha
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla "najstarszych" młodych dam :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 lut 2010, 23:09

co do balu, macie rację, ale gdybym tak powiedziała to by ze mną nie poszedł
właśnie do tego zmierzałam... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , żeby został w domu, opiekował się Mają, a Ty żebyś się wyszalała i wybawiła... Wróciła późno, nadrinowana na maxa i w cudownym nastroju... a potem aaani słowa o tym, co się działo... :-D :-D

Mi się marzy taki wypad... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

szkoda, że odwołali ten bal... :ico_noniewiem:
aha
dla "najstarszych" młodych dam
senkju :-D :-D

my zamówiliśmy pizze z Da Grasso, wlasnie ma zaraz przyjechac i bedziemy wreszcie ogladac tego kaca :-D :-D JAGNA - jeszcze raz dzięki...

a teraz wstawiam jeszcze kilka fotek z dzisiejszej kapieli, a filmik sie laduje

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-02-11, 22:31 ]
http://tinypic.com/player.php?v=24pl2f5&s=6

do jutra :-)

[ Dodano: 2010-02-12, 00:46 ]
witam jutro :-D :-D

obejrzeliśmy "Kac Vegas" :ico_sorki: :ico_sorki:

nooo, musze powiedziec, ze to rzeczywiscie jedna z lepszych komedii, jakie widzialam ostatnio... oboje z Panem plakalismy ze smiechu... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

suuupeeerrr film, JAGNA - raz jeszcze dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

teraz juz dobranoc, ale nie do jutra, bo juz jest jutro, wiec do potem, buzka :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 lut 2010, 09:16

witam...

cholera,zaspałam ... :ico_noniewiem: zawsze wstaje o 7-ej...a dzisiaj o 7.30...Patryk "zagęscił ruchy" i pewnie zdarzy :ico_sorki:
suuupeeerrr film, JAGNA - raz jeszcze dziekuje
nie ma sprawy,ciesze sie ze film sie podobał :ico_oczko:
a co do stronki....odkryłam ja przypadkowo....obejrzałam juz mase filmow... :ico_brawa_01:

no a teraz pytanie tendencyjne...dostałas @????????????????????????????

Gie, z filmikiem cos nie halo :ico_noniewiem:
tzn. sa jakies filmy,ale raczej Zuzi na nich nie ma :ico_noniewiem:
margarita83 napisał/a:
co do balu, macie rację, ale gdybym tak powiedziała to by ze mną nie poszedł


właśnie do tego zmierzałam... , żeby został w domu, opiekował się Mają, a Ty żebyś się wyszalała i wybawiła... Wróciła późno, nadrinowana na maxa i w cudownym nastroju... a potem aaani słowa o tym, co się działo...

Mi się marzy taki wypad...
Margarita...wstrzasnij nim troche,a zobaczysz ze sie zmieni...nie mozesz wiecznie Go błagac o wszystko i przy nim płakac...bo czuje sie pewnie jak Pan i władca...dzisys...dziewczyno nie łykaj tych tabsow...gdybym mieszkał blizej,to bym przyjechała i dała ci po gołym tylku... :ico_nienie:

teraz troche o mnie :ico_noniewiem:

nie wiem czy pisałam Wam,ze K.(oczywiscie razem ze mna) został zaproszony na bal karnawałowo-walentynkowy(ktory jest jutro :ico_noniewiem: )

bal organizuje duza firma...(K. czesto przyjmuje od nich zlecenia)
wszystko ładnie,[ieknie...ale....
jakis tydzien temu,strasznie sie z nim pozarłam i w tej złosci wykrzyczałam,ze nie ide na ten poje.... bal... :ico_noniewiem:
i tak tez myslam(az do wczoraj)
wybłagał mnie,abym poszła...ze dla niego to bardzo wazne...i nie moze ich tak olac :ico_noniewiem:
grrrr.... :ico_zly: zgodziłam sie...jednak pod małym warunkiem.... :-D :-D :-D :-D
K. nie pije.... :-D
zgodził sie tym bardziej,ze zabawa jest w Toruniu...i jakos musimy wrocic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
teraz mam znowu problem ...w co sie wbic...??? :ico_placzek:

a w Walentynkowa niedziele...zapraszam Go na goralski obiad :-D
(mam nadzieje,ze i On cos wymysli :ico_noniewiem: )
http://www.gazdowka.com.pl/index.php?page=contact

aaaaa...Gie-chyba juz nie dietujesz...?

ja wczoraj pozarłam 3 paczki... :ico_placzek:

no i na sam koniec...


stawiam :ico_tort: ...Emi dzisiaj konczy połtora roczku :ico_brawa_01:

ale to zleciało

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 lut 2010, 10:37

witajcie babeczki
kurna jak się cieszę że was mam, nakręcajcie mnie tak dalej a wszystko będzie cacy :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Bal odwołany, P. dzisiaj rano dzwoni do mnie że zastanowi się kiedy wróci, na to ja mówiłam ci że masz nie kombinować z powrotem do domu i masz być w sobotę, qrwa zapomniałeś że nasza córka w sobotę kończy 1,5 roku a w niedzielę są walentynki - nawrzeszczałam na niego a ten jak potulny baranek - dobra wracam jutro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

rano miałyśmy z Majką ciekawe doświadczenie - zatrzasnęłam ja w samochodzie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: - wsiadłyśmy, odpaliłam i wysiadałam żeby odśnieżyć auto, a Maja latała luźno po aucie. I ten mały gnojek nacisnął guzik na pilocie i zamknęła drzwi - o zgrozo co za szałaput!!! Bawiła się świetnie latając po aucie a ja myslałam że jajo zniosę bo nie miałam zielonego pojęcia jak to otworzyc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: po 15 min akcji olśniło mnie że mam klucze od domu w kieszenie kurtki a w domu drugie kluczyki i pilota :ico_sorki: :ico_sorki: Poleciałam otworzyłam i happy end :-)

Zuzia słodziutka jak zawsze, my ostatnio mamy jazdy z kapielom, Maja nie chce wejść do wanny i krzyczy "gaga"!!!

[ Dodano: 2010-02-12, 09:39 ]
aha :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

P.S.
Przepraszam że tak bardzo sie skupiam na sobie, ale jest to dla mnie mega ważne, wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

12 lut 2010, 10:54

Dzien dobry :)

Margarita ja tam przede wszystkim lubie czytac co u Was slychac, wiec jak dla mnie mozesz pisac i pisac o sobie :) z tym balem to ja ze wzgledu na prace mojego M czesto chodzilam sama na wesela, chrzciny, komunie, imprezy, teraz jak jest mala i nie mamy jej z kim zostawic to tez chodzimy osobno :( troche mi przykro czasem zwlaszcza,ze jemu teraz szykuje sie mnostwo imprez, parapetowki itp a ja bede siedziec z mala no ale mam cale zycie zeby sobie odrobic ... chyba ze bedzie drugie dziecko, pozniej trzecie :P

Co do samochodu to ja bym chyba nie wiedziala co zrobic bo my nie mamy drugich kluczykow :O wiec musialabym ja blagac zeby nacisnela guziczek raz jeszcze ... a ona musialaby zechciec mnie zrozumiec :D ale mniemam ze samochod byl wylaczony? czy wlaczony??

Ja mam taki burdel w domu, jeszcze kilka przedmiotow do zaliczenia, wiec po tych kilku dniach u mamy i zabawie Niny musze wracac do codziennosci :) ale nie moge sie uczyc jak mam balagan wiec najpierw wysprzatam, pozniej skocze do kolezanki na herbate a pozniej nauka :/

Swoja droga - kupilam sobie wczoraj doniczke z zonkilami! Za 2,49zl w Auchanie :) uwielbiam Auchan tam jest tak tanio (dostalam od mojego M ptasie mleczko milki, a kosztowalo tam 7,49 :) nie widzialam jeszcze tak niskich cen :) body dla dziecka mozna kupic za 2zl, przecietne produkty sa kilkadziesiat groszy tansze :) ale z kwiatkow sie ciesze bo czuje wiosne w powietrzu :D

[ Dodano: 2010-02-12, 10:57 ]
Jagna ale Ci dobrze z tym balem :) mi sie marzy taka krotka bombkowata sukienka, albo z mnostwem falbanek od pasa :D taka krotka - ale poki co moge sobie pomarzyc ;)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 lut 2010, 11:18

yoanna, ale halibut :ico_szoking: rzeczywiscie ogromny! z checia bym takiego przygarnela... do zamrazalnika :-D
swoja droga, bardzo dobra rybka - u nas tez droga, dlatego jak juz ja kupuje, to tylko maly kawalek dla Jasperka...
aha, chcialam Was zayptac, czy Wasze dzieci jedza mieso codziennie?
Jasper codziennie ma albo mieso, albo rybe, do tego ziemniaki/kasza/ryz i oczywiscie warzywa... podajecie smazone, lub w panierce?

margarita83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo dobrze, ze postawilas na swoim i ze P. wraca jutro!
a co do Majki, to :ico_chory:
dobrze, ze pamietalas o zapasowych kluczykach :ico_sorki:

Jagna30, fajnie wyglada ta restauracja :-) ceny tez nie sa jakies wygorowane... ja bym chetnie skosztowala gulaszu z jelenia :-D nigdy czegos takiego nie jadlam, a slyszalam, ze dziczyzna jest smaczna...
z tym balem, to Ci zazdroszcze... tez bym chciala na bal :ico_noniewiem:

Gie, Zuzia juz sama myje zeby :ico_szoking:
no szacun :-D zdolniacha!
musze tez obejrzec ten Kac Vegas....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość