herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 13:23

mogę się rugnąć?mogę,administracja mi wybaczy :ico_sorki:
nonono dostałam plamienia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dopiero mam 26dc!!! co jest? cipulo daty ci się pomyliły!

[ Dodano: 2010-02-12, 12:26 ]
haha - herbaciana to aj chyba cudzego męża bym musiała gwałcić, bos wojego od...3 dni nie widziałam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-12, 11:48 ]
a sąsiad obleśny, wiec pozostaje narzekać :-D :ico_haha_01:
czekaj na swojego :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 13:52

herbaciana ty....a to nie jest powtórka z rozrywki...? :ico_sorki: :ico_haha_01:
czekaj kcohana, czekaj...a ja razem z Tobą niecierpliwie :ico_sorki: :ico_haha_01:

a mnie bóle znowu dopadły w połączeniu z zimnymi dreszczami...siedzę jak eskimos ubrana...bbrr..... :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 17:38

nie M kupił test,1 krecha,a teraz ze mnie cieknie juz na dobre :ico_placzek:
no nic,poczekamy do maja/czerwca a potem się zobaczy

lece do mamy

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

12 lut 2010, 17:41

No Karmelka czekamy na info z wizyty!!!
mmm jakie orgazmowe tematy...!!! niech już ten połóg mija!!! Eve mówił mi ile mam szwów, ale ja byłam wtedy średnio przytomna, pamiętam tylko, że powiedział, że dawno tak dużo nie zakładał :ico_olaboga: nie mogę się już doczekać pierwszego bzyka, chociaż będę zestresowana...

a my wczoraj byliśmy na kontroli z Karlo, wszystko super tylko Mały zamiast przybierać na wadze to traci... powiedziała, że gdyby nie to, że fizycznie jest ok to by go zostawiła w szpitalu...a mnie od razu z tego stresu mleko poszło się paść...do wczoraj był tylko na cycku, więc musieliśmy go zacząć dokarmiać, następna kontrola w poniedziałek ehhhh
w ogóle chce mi się śmiać bo w szpitalu mówią zupełnie co innego niż pielęgniarka środowiskowa, w szpitalu: pępek traktować zasypka i karmić cyckiem max 30 min, a pielęgniarka pępek spirytusem, a karmić min 30 min

mam nadzieję, że waga będzie już tylko rosła...ehhhh

no!!! do dzieła Lejdis!!! Karlo czeka na frendów!!!!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 lut 2010, 19:11

wieści po wizycie są do nonono :ico_placzek: jak to powiedział doktorek SZYJKA TRZYMA.Cholera nie tak miało być :ico_placzek: zrobił USG i Filip waży 3100-3200g,łożysko w dobrym stanie więc nie ma paniki i jeśli do terminu nie urodzę to 22.02 mam się stawić w szpitalu. Uruchamiam dziś męża i masowanie sutków,bo mycie podłogi na kolanach i zmiana dwóch firanek nic nie podziałała.Lekarz żartował,że może bym okna umyła.Gdyby nie to że jest zimno to bym umyła.Dzwoniła do mnie moja położna i powiedziała,że szkoda ża nic się nie dzieje,bo ma jutro dyżur.Przyjechałabym do niej i by mnie zbadała,może jakaś kroplóweczka i bym urodziła,a tak nonono :ico_noniewiem: Umówiłam się z nią na czwartek na 19.00,ma wtedy dyżur razem z ordynatorem.Zbada mnie i jeśli cokolwiek tam ruszy się to poda mi kroplówkę i postaramy się urodzić.Jeśli nadal będzie cisza to pogada z ordynatorem,żeby wywołać poród,bo przecież i tak będę musiała tam przyjść za parę dni,a mam cukrzycę,więc wskazania są.No nic zobaczy się jak to wszystko wyjdzie.

[ Dodano: 2010-02-12, 18:13 ]
mam nadzieję, że waga będzie już tylko rosła...ehhhh
trzymam kciuki :ico_sorki:
no!!! do dzieła Lejdis!!! Karlo czeka na frendów!!!!
no chciałybyśmy,ale dzieciaki nie chcą wyjść :ico_nienie:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 21:01

witajcie wieczornie :-)

karmelciu no widzisz najpierw Cie szyjka straszyła, teraz nie chce puscić :ico_olaboga: ale nie powiedziane, ze nagle nie strzeli, za co mocno tzrymam kciuki :ico_sorki: no i moze coś z tą położną sie uda to w czwartek bys miała filipka przy sobie :ico_sorki: :ico_haha_01:

novac no ciesze się, ze znajdujesz dla nas czas kochana :ico_brawa_01: a powiedz - robili Małemu badania na poziom CRP? bo przy zwiększonym, moze być jakas utajona infekcja, Maleństwo też chudnie, wiem, ze u nas pierwsze co robia to pobierają krew gdy malsuzek nie przybiera. ale mam nadzieję, ze mleczko sztuczne podziała :ico_sorki:
bo u nas w spzitalu robią każdemu noworodkowi obowiazkowo badanie CRP po narodiznach - wystarczy, ze mama jest lekko podziębiona albo ma jakąś infekcę w pochwie i już bejbe łapie, Daltego u nas jest duzy odsetek kobiet które zostaja z maleństwem dłuzej w szpitalu, bo od arzu Maleństwom antybiotyki dają. Sądzac po moim wymazie, nastawiam sie, ze bezie trzeba te 10 dni zostać :ico_noniewiem:

herbaciana no a juz nadzieję miałam...Ty pewnie też..ale nic...powalczycie :ico_sorki: :-)

a ja kochane...jak tak dalej pójdzie to chyba zjadę w nocy do szpitala. mam od ok.16.oo non stop bóle jak na @, nieprzerwanie, do tego co 10 min. skurcze, czasami mijają na pół gdoizny, znowu się pojawiają, ale nie zwiększaja w intensywności, wiec troche zdezorientowana jestem :ico_noniewiem: do tego jak sobie badam to wszytsko tak zupełnie nisko, jakby mi miało samo wyleciec :ico_noniewiem: i leci ze mnie ful śluzu - juz nie wiem czy to śluz czy nie daj boze wody sie sączą :ico_noniewiem:
ja się po prostu boję ze przeocze skurcze mocniejsze...bo ja nie wiem jak powinny bolec :ico_noniewiem: z jaga tylko parte czułam, wcześnijn to były zwykłe stawainia i ból jak na @ :ico_noniewiem: i ciesz sie tu z bezbolesnego porodu :ico_oczko:
jesli ne przejdzie mi po kapieli i po legnieciu sie do łózka to chyba pojadę do szpitala zeby byc spokojniejszą :ico_sorki:

jkby co - oczywiscie będę dawać wam znac :-) na arzie ejszcze zrobie herbatkę i troszkę posiedzę...zobaczymy :-)

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

12 lut 2010, 21:08

eve.ok wow jakie wieści, oby się wszystko rozkręciło i szybko poszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 21:10

alkasbir nie nastawiam sie jakos mocno, moze mi przejdzie jak wyciągne nóżki i bedzie fałszywy alarm i d..a :ico_zly: zobaczymy :ico_sorki:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

12 lut 2010, 21:16

wspomniałaś wcześniej, że też miałaś problemy z szyjką - od którego tygodnia/miesiąca miałaś problemy?? ja gdzieś od 1,5 miesiąca mam takie atrakcje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 21:19

alkasbir w pierwszej ciaży miałam od 20 tyg. szyjkę 1,5 cm tylko i rozwarcie też na 1,5 cm. Miałam mieć zakładany pessar, ale miałam infekcjie, 3 grupy antybiotyków nie pomogły, 2 m-ce przeleżałam w spzitalu, potem kolejne w domku, na końcu przenosiłam bo szyjka ruszyć sie nie chciało, rozwarcie też :-D
a tearz dzięki temu, ze Młody do 34 tyg. był ułozony miednicowo było lepiej - od 16 tyg. szyjka była skrócona i rozpulchniona, ale tak na 2 cm tylko i bez rozwarcia - to dopiero od 3 tyg mam.
Takze kochana - zobaczysz, ze donosisz bezpiecznie, tylko w miare sie oszczędzaj i tyle. :-)

[ Dodano: 2010-02-12, 20:23 ]
dobra kochane, ja mykam do tej kapieli, potem do łozeczki i zobaczymy czy cosik sie zadzieje :ico_sorki: :-)

alkasbir Tobie spokojnej, sobie bynajmniej, nocy życze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość