Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sty 2010, 22:36

#ania#, no masz racje, lepiej zeby maz znalazł cos innego, przynajmiej psychicznie nie bedzie sie zameczał :-)

Co do pogody to u nas tez strasznie zimno, chociaz dzisia to zawierucha straszna ze sniegu, no mamy prawdziwa zime :-D

Z zabkami to zauwazyłam ze teraz ida mu dwa na raz, troja z dołu i czworka na dole, jeju bo cos kłopoty ze snem mamy, oczywiscie budzi sie w nocy,, ale procz tego mamy problem z zasypianiem od jakis kilku dni i nie wiem czemu, moze zabki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 sty 2010, 22:54

wiola85, też tak sobie myśle, że tylko wyjdzie mu to na zdrowie, odpocznie chłopak i zobaczy co to prawdziwa praca w spokoju, a nie wszystko na wariata.. w ogóle to dolpatrzyłam się, że nie doliczyli mu dodatkowych 10 dni urlopu, które przysługują osobie z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, a P takie orzeczenie ma i należy mu sie 10 dni za zeszły rok i 10 za obezny.. Normalnie masakra, jak człowiek sam nie przypilnuje, to będą kantować na karzdym kroku, a że mój P nie bardzo ma głowe do tego typu spraw, to pewno dałby się przerobić.. w ogóle to okazało się dzisiaj, że nie mają w firmie kopii tego orzeczenia i kadrowa chciała żeby P dał jej oryginał do dokumentów, a jak powiedział że nie, to stwierdziła, że w otateczności może byc potwierdzona za zgodność kopia..

U nas dzisiaj masakryczny dzień, jasiek marudny jak nigdy, cały dzień stękał, marudził, płakała, a psocił chyba za 10.. U nas z zasypianiem jest kiepsko tzn. musi ktoś się koło niego położyć, pośpiewać kołysanki i zasypia.. chociaż dzisiaj wieczorem chciał żeby mu wierszyki opowiadać i bajki.. normalnie repertuar mi się skończył, a przy okazji spłakał się strasznie, właściwie to nawet nie wiem dlaczego płakał..

W nocy przeważnie śpi, tylko przebudza się na jedzienie, właściwie to pije na śpiocha tak ze 150 ml mleka i zasypia dalej.. Myślałam, że jak dam mukasze na gęsto na kolacje, to pośpi dłużej, ale i tak się budził i był głodny, co mnie dziwi, bo jak je kasze w dzień, to potrafi z 6 godzin na niej wytrzymać ( raz go tak przetrzymałam, właściwie to sam siebie tak przetrzymał bo nic nie chciał jeść)

Tak sobie myśle, że pewno idą mu kolejne ząbki dlatego się tak wściekał dzisiaj.. z jednej strony jestem zmęczona tym jego marudzeniem, a z drugiej nie moge isię doczekać kiedy w końcu będzie miał więcej ząbków i nie będe się stresowała czy sobie poradzi z jedzeniem.. chociaż i tak ładnie gryzie, wiec chociaż jeden problem z głowy..

Od kiedy Jaś śpi w łóżeczku turytycznym a ono ma otwierany bok, to jak się budzi i słyszy, że ja jeszcze śpie, wychodzi i przychodzi do naszego pokoju.. dziś przytuptał o 3 z minutami, bo coś mu się pokręciło.. ale wzieliśmy go do nas do łóżka i spał do 7.30 tak sie przytulił, ze nie czułam lewego barku do południa, bo całą noc spałam tylko na nim..

w ogóle to zastanawiam się, czy nie uczyć go po mału, że śpi się w "normalnym łóżku" w naszym wypadku na tapczanie, w dzień już tam sobie śpi, jak chce spać to bierze dwa smoczki, jedn do buzi, drugi w rączke przychodzi po mnie i idziemy spać, jakbyśmy złożyli łóżeczko byłpby duuużo wiecej miejsca..ale myśle, że to gdzieś bliżej lata jak jeszcze troche podrośnie, chociaż śpi spokojnie, potrafi całą noc w jednej pozycji..

[ Dodano: 2010-02-03, 20:23 ]
ło boziu jakie pustki u nas..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2010, 22:02

HAlllo gdzie jestescie dziwuszki pisac mi tu zaraz cos :-D

[ Dodano: 2010-02-04, 21:03 ]
Aniu ale sliczny zimowy JAsio :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lut 2010, 22:27

wiola, dziękować, dziękować :-D ;-D ostatnio jak byliśmy w trójke na spacerze, P zrobił nam (tzn mi i Jasiowi) zdjęcie, ale znając moje szczęście skasowało się, a przynajmniej nie ma go w telefonie..

U nas takie zapsy śniegowe, że jeszcze troche to będziemy chodzili w tunelach..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2010, 13:47

CHyba nie ma sensu ciagnac tego dalej Aniu piszemy tylko we dwie, wiec chyba spasujemy, no szkoda fajnie bylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 lut 2010, 19:36

Wiolka też jestem tego zdania.. szkoda, bo przecież było nam tak fajnie tutaj.. Szkoda że skończyło się tak głupio..

Gdyby któraś z Was chciała pogadać, to zostawiam mój nr gg 4565333.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 lut 2010, 01:50

witam ja się dołączę do was moja Iza jest z listopada 25 :ico_brawa_01: mam nadzieję, że się odezwiecie, ja piszę też na TT, mam nadzieję,że wątek ożyje, pozdrawiam, jak będę miała chwilę to pochwalę się swoją Izą, :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 lut 2010, 11:33

Witaj Iza, fajnie że ktoś się pojawił nowy, ostatnio pisałysmy właściwie tylko z Wiola, bo sie dziewczyny wykruszyły..

A córą się chwal, ja zajrze, myśle że Wiola też :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lut 2010, 21:53

mama Izuni, witamy serdecznie, obys znalazła czas zeby tutaj zagladac i czekamy na fotki :-D

Co tam Aniu jak walentynki?? ja miałam sie fajnie bylam w kinie na Avatar 3d i musze przyanac ze super film i efekty masakryczne :-D :ico_szoking:

Tak to mamy problemy ze spaniem Filipka zeby cisna sie jeden za drugim, a mały placze w nocy jest nieznosny w dzien i tak ciagle i ciagle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 lut 2010, 22:23

Wiola, u nas walentynki w sumie były fajne.. w sobote pojechaliśmy do rodzinki i zostaliśmy na noc, P się alkoholizował, a ja pogadałam z Ciotką, kuzynostwem, Jasiek robił furrore pokaywał wszystko co potrafi, chłopaki (20-25 lat) bawili się z Jasiem pokazywali mu róźne wariactwa, układali klocki, a Młody wniebowzięty.. Ja nie połam, bo raz, że ktoś musiał być świadomy, a dwa przy tych tabletkach "odchudzających" lepiej nie pić alkoholu, bo one są dość ślilne, w ogóle to się nie pochwaliłam, jest mnie mniej o 11 kg, musze wrzucić tu zdjęcia z przed i z teraz to porównacie, bo może jest jeszcze nadzieja dla naszego wątku..

W ogóle to Jasiek poszedł spać w sobote o 23 z minutami, nogdy tak późno nie chodził spać, ostatnio idzie spać koło 21 i śpi do 8.30 -9 dawno nie pamiętam, żebym była tak wyspana, bo wstaje do niego koło 6 dać mleko i to wsio.. nawet teraz lata jak szalony i za diabła nie można go zagonoć do łóżka..

Przed walentynkami P zapytał co chcę dostać, więc powiedziałam że chcę kołdre 200x220cm bo mamy teraz 160x200 i zawsze któreś z nas śpi odkryte, bo drugie ściąga kołdre do siebie.. a jak były mrozy to spaliśmy pod dwiema, nawet teraz czasami jeszcze wyciągam jdrugą jak mi zimno.. tylko to niewygodnie, bo nie ma sie jak przytulić a o czymś więcej to można zapomnieć.. P jutro będzie w Gorzowie, to wejdzie do Jysk'a mam tam upatrzoną i kołdre i pościel, może jeszcze starczy na narzute na łóżko,zobaczymy..

U nas z ząbkami lipa.. Młody ma nadal 2x2 jedynki, dwójki na dole może będą za jakiś czas, ale na ząbkowanie z prawdziwego zdarzenia sie nie zanosi..

Młody w końcu usnął 21.17 szok, nigdy nie chodził spać tak późno nie mam pojęcia dlaczego tak się przestawił.. ale samo usypianie zajeło mu 5 min.. no może 7 :-)

lece do spania, bo dzisiaj odśnieżaliśmy tzn wywoziliśmy z P śnieg z podwórka na "ogród" żeby nie było wielkiej wody jak się zacznie topić, po 12 byliśmy w połowie, a że Młody chciał spać to P z nim poszedł, a ja przerzuciałam dalej, fajnie mi szło,mamy zrobione coś koło 1/4 z całego podwórka, jakoś nie czułam zmęcznia, ale jak się wykąpałam, to złapał mnie taki sen, że ziewam od 15 i jedyne o czym myśle to łóżko..

Dobrej nocy lasencje, ja dzisiaj śpie snem kamiennym coś czuje, oby tylko Jasiek tak spał tak samo..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość