Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 lut 2010, 16:12

witajcie

mój Kuba koszmarnie przeziębiony :ico_olaboga: Zastanawam się czy nie jest to jakoś powiązane z tą infekcją siusiaka :ico_noniewiem: jutro pójde do lekarza, zobaczymy co powie...
trochę spanikowana jestem, bo Kuba poprzednio był przeziębiony rok i 3 miesiące temu :-D wprawy nie mama w doglądaniu chorych dzieci :ico_haha_02: a na powaznie to naprawde nie wiem, co mam mu podawać i jak traktować jak on tylko raz w życiu był chory (nie licząc histori okołoporodowych) :ico_noniewiem:
ale oby tak dalej!!! raz do roku zupełnie wystarczy!

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

21 lut 2010, 16:28

:-) Kilolek moja Oleńka tez załapała infekcje raz w zeszłym roku i teraz w lutym a to tylko dlatego ze ja jakieś świństewko złapałam jak bylismy z nia na zaległym bilansie dwulatka i usg brzuszkamusicie jednak zobaczyć czy to bakteria czy wirósek was zaatakował bo troszkę inaczej z leczeniem
A bakteria mogła nie wyjsc bo wcale nie musiało jej być w moczu tylko na skórze stad opuchnięty siusiak i problemy z siusianiem
Jesli chodzi o siusianie to Oleńka niestety ciut straciła bo w najlepszym momencie pojawił sie braciszek i zaczeło sie naśladowanie dzidziusia
Ja natomiast mam ogromne problemy z jedzeniem Oleńki ostatnio wcale nie chce jeść
umie pienie zjeść sama ale lepiej zeby mama karmiła :ico_zly:
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2010, 13:24

witam

kilolek i jak czuje się Kubuś?
Ja natomiast mam ogromne problemy z jedzeniem Oleńki ostatnio wcale nie chce jeść
umie pienie zjeść sama ale lepiej zeby mama karmiła :ico_zly:
a czemu tak jej się przestawiło? może chce więcej uwagi mamusi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

23 lut 2010, 11:35

Jakie tutaj pustki :ico_olaboga:
Ja dziś jestem ostatni dzień na urlopie. Jutro do roboty. Trochę się cieszę, ale z drugiej strony tak długo leniuchowałam, że mi się nie chce. Ja w dodatku śpiochem jestem a będę musiała znów zrywać się skoro świt :ico_noniewiem:

A tu :ico_kawa: na dobry dzień.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 lut 2010, 16:01

kilolek, zycze zeby kubus szybko doszedl do siebie, Lenka przez 2 lata byla raz chora-trzydniowka, w zasadzie to przez 22 miesiace, bo we wrzesniu byla 2 razy chora, potem raz na przelomie pazdziernika i listopada sie rozchorowala, i od tej pory jest ok, poza tym dostaje tran (w żelkach)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

23 lut 2010, 16:30

Witajcie dziewczyny
Jakie tutaj pustki
no ostatnio to tu pustki są :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Ja dziś jestem ostatni dzień na urlopie. Jutro do roboty. Trochę się cieszę, ale z drugiej strony tak długo leniuchowałam, że mi się nie chce. Ja w dodatku śpiochem jestem a będę musiała znów zrywać się skoro świt
no szkoda że musisz wracać do pracy
poza tym dostaje tran (w żelkach)
też się przymierzam do zakupu tranu,na razie bierzę multisanostol

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 lut 2010, 16:54

myszka my mamy ten MIO BIO - zelki same troche smierdza ale sa kwaskowate jak jesz wiec tranu nie czuc, one sa od 3 lat po 2 zelki ja dawalam poki co po jednej

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

23 lut 2010, 18:55

Janiolek, dzięki za info w sprawie tranu.

A ja zaraz spadam na solarium wygrzać dupsko bo mam dość już zimy.Dominika dziś mega marudna chyba sama nie wie co chcę.gorączki nie ma,nakarmiona jest a chodzi i marudzi nawet bawić się nie chce a dałam jej ulubioną ciastolinę :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-02-23, 17:56 ]
kilolek, nie mogę oddać głosu a próbuje już od rana.Nie wiem dlaczego,napisane że wystąpił błąd na stronie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 lut 2010, 23:07

witam!
Nie było mnie trochę, ale przezyłam mega koszmarny weekand
W sobote nagle straciłam mleko, zupelnie!!! Mlody wyl z głodu, burczalo mu w brzuszku koszmarnie :ico_placzek: a za nic nei chcial chwycic butli. Probowąlam tez dawać łyżeczką, z kubeczka i strzykawka i nic!! Mimo, ze to było moje mleczko, bo miałam pomrozone nic tylko za cycem wył. W rezultacie przewisial na cycu 2 dni ale nic nei jadł. 2 dni dziecko nie jadlo!!! Tylko na pusto ciągnęło i wyło. Trochę myśle musiało mu wpaśc z łyżeczki czy stryzkawki,a le nie wiecej jak kilka ml. Poprzedniej nocy troszkę sie zebrało dslownie z 5-6 łyków to trochę popił i kolejny dzień nic. Myslalam, że oszaleję z nerw. ALe dzis wreszcie dostalam rano mleka i cąły dzień jest. Mlody opity jak bąk. Je co godzinę i nie schodzi z cyca wcale, tylko trzyma jakby mu kto mial zabrać. Smoka z ato nei chce wcale, ryczy jak tylko go widzi, chyba z butla mu się kojarzy.

Do tego moj Kuba nadal okropnie chory... ale baz goraczki,w ięc chodzimy na dwór.
Ulice nam zalalo totalnie, cieżko się wydostać...

Padam z nerw i zmęczenia..

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 lut 2010, 08:14

Witam dziewczyny z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: z rana,coś spać dziś nie mogłam.

kilolek, najważniejsze że mleczko wróciło i Michaś się najadł.
Zdrówka dla Kubusia i niech szybko wraca do zdrówka.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość