Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 22:08

matikasia, super że wpadłaś i teraz muszę podopisywać dziewczyny które tam pozostały na listopadzie.
A więc dziewczyny które nie są na stronie pierwszej proszę o parametry to dopiszę Was z datą narodzin pociechy i wszystkie potrzebne informacje ;-)
Ewka_82, jestem bardzo zadowolona z zakupu i zaledwie 40 zł za niego dałam ;-)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lut 2010, 22:14

bigottka, cena super, ja za moj dalam 190zl :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 22:22

Ewka_82, to na dodatek z allegro fakt że używany ale normalnie w takim dobrym stanie że szok, inni też chcieli od 100 do 130 zł ale niestety nie stać mnie na niego a tutaj taka okazja i na dodatek pojechałam po niego bo laska blisko mieszka ;-)
Kupiłam od niej jeszcze fajne zabawki 3 ale to już jutro wstawię ;-) bo dzisiaj to padam na cycki ;-)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lut 2010, 22:28

bigottka, bo ile takei dziecko zniszczy, super okazja ci sie trafila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 22:30

Ewka_82, nie masz pojęcia jak ja się cieszę że to kupiłam normalnie jakby ktoś do kieszeni mi nasrał :-P
Dobranoc kobietki i do jutra ;-)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lut 2010, 22:33

bigottka, do jutra
papapapa :-) :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lut 2010, 22:44

Witam sie i ja

Choc od razu pisze ze ja zagladam raz na jakis, czas, wiec nie bede w stanie was doczytywac, ale ile dam rade tyle doczytam

u nas Misia, zdrowa, fajna usmiechnieta,
Ja teraz oczywiscie przy tej swojej trojeczce maluchow mam troche nadmar obowiazkow, wiec od 7 do 19 nawet spokojnie usiasc i zjesc sie nie da, zawsze ktores cos zrobi
Do tego zaczelam Nathana odzywczajac od pampersow, wiec dowalilam sobie co nie co robótki, no nic, ale jak Mia podrosnie troszke, to powinnam miec wiecej czasu :ico_oczko:

No i niech juz zamkna tamten watek, bo ciagle kusi tam zajrzec :ico_oczko:

Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-02-28, 21:48 ]
A tu jak obecnie wyglada moja trojeczka

Obrazek

I Mia

Obrazek

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

28 lut 2010, 23:12

No i ja też się melduję!!
Jejku jak fajnie- jak Was tu dużo- Super zawsze będzie można z kimś pogadac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bigottka od razu podaję nasze dane do pierwszej strony nasza córcia urodziła się 8 listopada ważyła 4140 i miała 54cm no i na imię ma Wiktoria :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Oczywiście nie przeleciałam wszystkich stron tylko kilka ale wiem,że mówicie m.in o jedzeniu ja małej podałam dopiero jabłuszko no i powoli będziemy zaczynac coś innego jak tylko mleczko a może faktycznie ten kleik na noc-moja mała też budzi się w nocy często pierwszy raz po 3 godz a potem od 3 do 2 godzin no i to się nie zmienia już wieczorem robię sobie wodę w termosię bo sypialnie mamy na górze i jak schodzę na dół to się rozbudzam mała wypije mleko od razu śpi dalej a ja mam wtedy problem z zaśnięciem zanim zasnę to mała budzi się na nowo no i wtedy noce nie przespane a tak to robię w termosie i nalewam tylko do butelek. Faktycznie nie ma to jak się cyca wyciągało -to faktycznie było dobrze :ico_oczko: :ico_oczko:

A robicie może dziewczyny swoje jakieś dania gotowe-jakieś obiadki, czy tylko kupne? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

No to ja już lece-na pewno jutro się tu zjawię :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 mar 2010, 00:07

Nocna tradycją i ja zagladam :ico_wstydzioch:
My dzis bylismy na spacerku, u znajomych na obiadku i wieczorkiem chrzestny Nikoli nas odwiedził on pracuje w delegacjach i jak wraca na wekend z Niemiec to zawsze wpada do niej ze słodyczami i pobawić się :-D Nikola go zabiera i rysuje z nim, układa puzle, buduje klockami - powiem wam ze jak go wybrałam na chrestnego (to dobry kolega męza) to nie myślałam że będzie takim cudownym wujkiem dla naszej Niki
Magduś 81 - ja jak chrzciłam moją Niki to poprosiłam gości aby te pieniażki które przeznaczaja na prezent włożyli w koperte i sama kupiłam to czego wtedy najbardziej dla niej potrzebowałam. My wtedy takie bidoki bylismy oboje kończylismy studia i mielismy bardzo mało pieniedzy a tak kupilismy małej to czego potrzebowała a na co niemoglismy sobie pozwolic
Ewka_82, -śliczne zdjatka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bigottka, - super okazja ci sie trafiła i fajnie ze na miejscu :-)
Wiolaw - masz racje na cycu to od 6 m-c wprowadzaj nowości :-) :ico_brawa_01: za udane zakupy dla każdego cos dobrego :-)
asika82 - cena duża ale to przez lokalizacje bo tam jak kupowaliśmy to m2 ziemi kosztował 2tyś a teraz jest jeszcze drożej :ico_noniewiem: ale lokalizacja jest idealna 5 min drogi do miasta, a dom położony między lasem a jeziorem w niewielkiej miejscowości, przed domem płynie rzeczka bajkowo tylko kiedy my to wykończymy :/ - patrzyliśmy przyszłościowo żeby dzieci później miały blisko do szkól
nerowercia, siunia, matikasia, - fajnie ze wkońcu do nas dołączyłyscie im nas wiecej tym lepiej :-)
Nic uciekam spac

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

01 mar 2010, 08:33

Witam z samego ranka :-)
Moj skarbus spac mi nie daje, za oknem piekne slonko i blekitne niebo, boskoooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja chce juz wiosne, a od srody znow zima pelna para :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość