Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 mar 2010, 00:12

Ja też wcześnie ząbkowałam, więc Justynka wdała się we mnie...
- jejciu,oby szybko sie przebily :ico_sorki:

Odnosnie numeru konta,to jak tylko dostaniemy to podam i juz dziekujemy za pomoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

bo jedne dzieci zupełnie wychodzą z tego a inne niestety umierają,
- nie wiedzialam,ze Toska jest po takiej operacji,wspolczuje :ico_olaboga:
czyli ja go nie wezme
- jesli nie musisz,to nie bierz,ja do dzis zaluje :ico_olaboga:
moja ciocia urodzila dziisaj w nocy córke, wazy 3580 i 55 dl,
- gratulacje dla cioci :ico_brawa_01:

Beata_Tychy, dzieki wielkie :ico_sorki:
I bardzo dobrze :ico_sorki: Trzymam kciuki!!!!! :ico_sorki:
- dzieki :ico_oczko:
Dziś minął tydzień od śmierci mojego taty, tak trudno mi ciągle w to uwierzyć...
- ehhh,nie wiedzialam.Przyjmij wyrazy wspolczucia.
jakas ofiara losu jestem
- no wiesz,skonczone studia i praca nie daja nam gwarancji ulozonego zycia :ico_oczko: Np ja,studia mam a w zawodzie nie racuje,a teraz jeszcze bede musiala zrezygnowac z pracy i poswiecic sie Zuzce :ico_wstydzioch:

A plany mielismy zupelnie inne :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 mar 2010, 00:55

A plany mielismy zupelnie inne
ja juz zadnyh planow nie snuje, bo dotychczasowe tez zycie zweryfikowalo i inaczej sie to wszystko potoczylo niz w moich wyobrazeniach... ale staram sie nie narzekac, w koncu spelnilo sie moje wielkie marzenie - moja corcia :-) :ico_brawa_01:
poswiecic sie Zuzce :ico_wstydzioch:
biedny Zuziolek, niezly start w zycie jej lekarz zafundowal :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 mar 2010, 12:32

w koncu spelnilo sie moje wielkie marzenie - moja corcia
- moje nawet dwa,ja zawsze marzylam o synku,a potem o dziewczynce,zeby miala starszego brata,o ktorym ja zawsze marzylam :ico_brawa_01:

U nas chyba troszke lepiej,tzn mam nadzieje,zobaczmy co lekarz powie :ico_oczko:

A czy ktos juz jest po chrzcinach?

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

01 mar 2010, 13:24

iw_rybka, z tego co się orientuję to barbapuppa jest już po chrzcinach :-) My jeszcze mamy dużo na to czasu, bo dopiero w maju będziemy chrzcili Justynkę.
Koniecznie daj znać co lekarz powiedział? :ico_sorki: :ico_sorki:

Pruedence, super że wycieczka z dziećmi się udała :ico_brawa_01: No i Adaś grzecznie przespał :-D U mnie Justynka nawet gdy się obudzi podczas spaceru to zaczyna się "darcie gęby" dopóki jej nie wyjmę z wózka :ico_olaboga: Dlatego dłuższe spacery u nas póki co odpadają...

anetka607, gratulacje dla cioci :ico_brawa_01:
lilo , super że tak fajnie Wam niedziela zleciała :ico_brawa_01:
inia1985, trzymam kciuki za pomyślną realizację Waszych planów :-D
Helen, nie przejmuj się, jeszcze zrealizujesz swoje ambicje zawodowe. A teraz możesz się cieszyć swoją kruszynką :ico_brawa_01:

Dziewczyny tak się zastanawiam co się dzieje z Meg. Dawno Jej nie było na forum. Czy któraś z Was ma może z nią kontakt smsowy?

U nas kolejna fajna nocka, Justynka zasnęła o 24 i spała do 10. Co prawda zawsze jest problem z zaśnięciem, ale gdy wreszcie się uda, śpi jak aniołeczek :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 mar 2010, 13:53

dopóki jej nie wyjmę z wózka
- hi hi,mala terrorystka rosnie :ico_oczko: Moja tez nie lubi sama byc - dzieki Bogu sa lezaczki i starsi bracia :ico_brawa_01:
Justynka zasnęła o 24 i spała do 10.
wow,a ja myslalam,ze mam super bo Zuzka spi od 21 do 5 rano,dugie jedzonko je juz jak wstaje 0 8-9 :ico_oczko:

lilo

01 mar 2010, 13:54

Dziewczyny tak się zastanawiam co się dzieje z Meg
Nasze styczniówki leona, geheimnis i Patrycja_le też się nie odzywają :ico_placzek: Strasznie jestem ciekawa co u nich :ico_sorki:

Helen, spokojnie - wszystko się ułoży, masz dobry początek - ktoś dla kogo warto się starać i walczyć o szczęście :ico_oczko:
Justynka zasnęła o 24 i spała do 10
Fiu, fiu - ładnie, brawa dla Justynki :ico_brawa_01:

My po spacerku i dobrze, że dziś wcześniej poszłam bo teraz wieje okropnie i słońce uciekło :ico_noniewiem:
Mała dziś odpukać grzeczna po paru dniach marudzenia, więcej śpi a jak nie śpi to posyła mi rozbrajające uśmiechy :-D Chyba już jak najbardziej świadome bo śmieje się jak do niej mówię - całą gębule rozdziawia i pokazuje swój brak uzębienia :-D :ico_oczko: Oj, zjadłabym ją taka słodka jest wtedy :ico_oczko: I tak układa usteczka, stara się strasznie, mieli języczkiem jakby chciała mi coś odpowiedzieć, czasem nawet jej coś wyjdzie, moja słodzinka :ico_brawa_01:

Idę jakiś obiadek przygotować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

01 mar 2010, 15:13

Helen, Wikusielka taka super grzeczna nie jest, ale jest baaaardzo słodka, teraz właśnie fajniusio piszczy do tatusia :-) No i nie moge narzekać na nieprzespane noce. Może ze 2 razy było trochę gorzej, ale tak to zawsze mam przynajmniej te 7 godz. przespane :ico_haha_01:
u mnie taki galimatias
a myślisz, że u mnie nie? :ico_oczko: Nasz ślub miał być w tym roku 17 lipca, ja miałam zmienić pracę, bo też kończyłam studia, mieliśmy najpierw się ustabilizowac mieszkaniowo, a dopiero później miała być Dzidzia. A tu proszę, taka mistrzowska wpadka :ico_oczko: Ale nie żałuję tego nawet przez chwilę. Widocznie tak miało być, jeszcze nam się ułoży i Wam na pewno też :-D
Przyjmij wyrazy wspolczucia
dzięki Rybka

iw_rybka, dobrze, że się lepiej czujesz :-)
trzymam kciuki za pomyślną realizację Waszych planów
dzięki Shiva :ico_haha_01:
zastanawiam co się dzieje z Meg
też o niej myślałam ostatnio, czyżby Karolinka aż tak dawała popalić :ico_oczko:

Shiva, ale długo twoja Justynka już śpi :ico_szoking:

lilo, Twoja Julcia to prawdziwa śmieszka :-D Moja do tej pory nie ma tak ślicznego roześmianego zdjęcia jak Twoja Córcia :ico_wstydzioch:

A mnie dziś mąż na zakupy wyciągnął i chyba trochę przegięłam :ico_olaboga: portfel się znacznie uszczuplił :ico_noniewiem: Ale za to mam super ciuszki i 4 pary nowych butków :-D W tym śliczne, wymarzone szpilki w panterkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

01 mar 2010, 15:15

hey dziewczynki,
wreszcie udało się się na chwilę usiąść do kompa. Robie podchody już z pół dnia. Piotruś marudny, śpiący ale zasypia na chwilę i się budzi...

Ja też biorę cerazette, dobrze się po nich czuję ale mam większy apetyt :(

anetka ja myślałam o chuscie typu "kieszonka" tylko muszę poszukać gdzieś na allegro a z czasem krucho :ico_noniewiem: Może macie jakiś link? może któraś z Was kupowała i może polecić?

Rybka oby operacja nie była potrzebna :ico_sorki:
no i wracajcie szybko do zdrowia.
Swoją drogą ja był nie odpuściła lekarzom :ico_zly: zrobili krzywdę dziecku...to chore żeby decydować o normalnym porodzie przy dużych dzieciach...w imię czego to robią?
oglądałam program na tv i wiele dzieci rodzi się właśnie z różnymi uszkodzeniami ciała przez decyzję o naturalnym porodzie przez brak zrobienia usg :ico_placzek:


ahhh tak :ico_tort: za Piotrusia 2 miesiące. Z tego wszystkiego zapomniałam postawić :ico_urodzinki:

Mój maluszek w nocy mnie teraz budzi co 2 godziny, mały głodomorek...przez to jestem średnio wyspana :ico_noniewiem:
ciągle pcha łapki do buzi aż czasem za głęboko i ma odruchy wymiotne :ico_olaboga: a smoczka nie chce :ico_olaboga:

nie wiem co tu więcej napisać...mały znowu woła więc spadam Go ululać :-)

[ Dodano: 2010-03-01, 14:17 ]
portfel się znacznie uszczuplił Ale za to mam super ciuszki i 4 pary nowych butków W tym śliczne, wymarzone szpilki w panterkę
hihi ja też szpilkowa jestem i kupiłam super szpile :ico_oczko: chyba będą na chrzciny no bo nie na spacery przecież :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

01 mar 2010, 15:42

iw_rybka, leżaczek i pozytywka potrafią ją uspokoić na jakieś 10 - 15 minut ;) Ale cóż, taki jej urok :-D

lilo, też uwielbiam naszą małą śmieszkę. Zwłaszcza rano jak sie obudzi i podje tak pięknie się uśmiecha. Serce się wtedy raduje :-D

inia1985, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupy :-D

anusiek, wszystkiego najlepszego dla Piotrusia :-) Mój mały głodomorek je co 2 godziny w ciągu dnia, ale na szczęście potrafi pięknie w nocy pospać bez karmienia. Pewnie to dlatego że jest dodatkowo na butli :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-03-01, 14:43 ]
anusiek, śliczne zdjęcie masz w podpisie i na avatarku :-D Uwielbiam takie czarno-białe fotki :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

01 mar 2010, 16:34

hejka

ja was podczytuj ale juz na napisanie zbytnio nie mam czasu
mezu w domu i on w wiekszosci okupuje kompa :ico_noniewiem:

Iw_rybka duzo zdrowka dla was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Lilo super te ciuszki robione na drutach :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wszystkie wasze dzieciaczki sliczniutkie, rosna jak na drozdzach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja laduje fotki to moze zaraz wkleje :ico_oczko:

u nas w miare ok, chociaz juz by sie przydalo zeby mezu poszedl do pracy bo od listopada siedzi w domu
z jednej strony fajnie, bo przynajmniej nawiazal wiez z dzieckiem, co pewnei nie bylo by mozliwe jakby wracal wieczorami z pracy
no ale z drugiej strony ile mozna zyc z oszczednosci :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
przez to czesto panuje kiepska atmosfera w domu :ico_noniewiem:
no ale jakos to bedzie :ico_oczko:


Marcel rosnie, dzisiaj bylismy na wazeniu i wazy 5570gram :ico_oczko:

od kilku dni zaczl gaworzyc i tak np wczoraj przegadal ze mna pol dnia :-D :ico_brawa_01:
do tego co chwile sle usmiechy :-)

co do jedzenia to w dzien wydluzyly mu sie przerwy miedzy karmieniami, do 3godz bo zazwyczaj jadl co dwie godz a czasami i czesciej
w nocy jak zasnie ok 21/22 to budzi sie po 2ej i pozniej nad ranem 5/6
najlepsze ze czesto po tym drugim karmieniu jest juz wyspany :ico_szoking: :ico_olaboga:
i nie ma zamiaru spac, ale troche pokreci sie i jakos usnie na dwie godz :ico_oczko:

co do antykoncepcji to tez mysle o spirali
ale jest jeszcze dylemat czy hormonalna czy nie :ico_noniewiem:
tydzien temu bylam na wizycie u poloznej, po porodzie wszystko ok :ico_oczko:
no i umowila mnie do gina zeby porozmawiac o antykoncepcji
bo do tej pory mialam straszne problemy hormonalne i PCO, takze antykoncepcja hormonalna raczej odpada :ico_noniewiem:
leżaczek i pozytywka potrafią ją uspokoić na jakieś 10 - 15 minut ;)
Marcel bardzo polubil lezaczek, do tego stopnia ze drzemki w dzien ucina sobie tylko w lezaczku :ico_olaboga:
tylko pewnie nie jest to takie dobre, ale co zrobic :ico_noniewiem:

lezec prawie nie chce, chyba ze gadam do niego non stop :ico_olaboga:

a tu pare fotek :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości