Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 mar 2010, 21:58

Dobry wieczor :)
I ja sie witam - u nas tez wietrznie. Nina byla dzisiaj ze mna na obydwu uczelniach, zalozylam jej folie na wozek w koncu bo wialo tak,ze z koszyka z wozka wywialo nam biszkopty i wciagu kilkunastu sekund znalazly sie jakies 100 metrow od nas wiec nawet nie probowalam ich gonic ;)
Wrocilysmy po kilku godzinach - jazda autobusem z mala i tramwajem to koszmar. Nie chce usiedziec w miejscu wiec caly czas musze ja zabawiac - dobrze ze sie daje, ale zaczela mi wywalac rzeczy z torebki na buty jakiegs chlopaka i musialam z jego butow zbierac chusteczki itp :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: alez mi glupio bylo :)
Do tego promotor mowi ze go denerwuje moje przychodzenie kiedy mi sie podoba - no nonono, kiedys jechalam specjalnie do niego ponad 2 godziny w jedna strone, bo kazal mi przyjechac i paru innym osobom in a miejscu okazalo sie,ze go nie bedzie bo nie zdazy wiec specjalnie zostawilam nine u tesciow i zaplacilam za prawie 5h jazdy autobusem na darmo :( z reszta odwoluje zajecia co jakis czas - a ja zawsze przychodze na konsultacje jak moge i wiem ze nie bedzie mnie pozniej i on ma do mnie o to pretensje - ze seminarium ma o jednej porze w tygodniu a nie dla nich o jednej a dla mnie o drugiej - kurde moglby nonono zrozumiec, ale on w ogole ma w nonono to ze mam corke i ze mi choruje od czasu do czasu i jak przyszlam z nia raz po wpis to powiedzial,ze ma nadzieje ze to pierwszy i ostatni raz :ico_szoking: :ico_szoking: a przeciez to seminarium na ktorym rozmawiam o swojej pracy a nie zajecia normalne - ja bym pozwolila przyjsc z dzieckiem (oczywiscie nie wymagam tego od niego, ale chociaz moglby zrozumiec jak mnie nie ma ;) a moze po prostu jestem zbyt egoistyczna i wydaje mi sie,ze ja moge wszystko bo mam dziecko a inni nie - tak sie ostatnio zastanawialam nad tym, bo jak jezdze autem to sie wpycham myslac, ze mam prawo bo sie spiesze po Nine, jak jestem na uczelni to sie zwalniam wczesniej bo nie zdaze jej odebrac - ale z drugiej strony to ja robie wszystkie sprawozdania za moich kolegow, to ja robie projekty i to ja im daje odpisywac na egzaminach - mimo ze oni maja cale dnie zeby sie uczyc a ja tylko wieczory :) wiec moze nie jest ze mna tak zle ;)

W ogole dzis czytalam o fajnej metodzie usuwania blizn i przebarwien - laser fraxel :) myslalam,ze sobie zafunduje na twarz bo nigdy nie mialam idealnie gladkiej i zostaly mi blizny po moim wyciskaniu, i cena jednego zabiegu 2000zl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: czy oni powariowali? A zabiegow co namniej dwa trzeba ......

Shoo a jak Twoje buty? Ilekros mysle zeby oddac buty do szewca przypomina mi sie ten Twoj szewc - zawias :) ktory tyle buty naprawia

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 mar 2010, 08:56

witam...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 mar 2010, 14:45

Witam
wow
ale napisałyście ... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 mar 2010, 18:46

Witajcie

kurcze nie wiem od czego mam zaczac
Oj dlugo mnie tu nie bylo, ale nie moglam, najpierw remont sypilani, a pozniej Eris nam sie rozchorowal i teraz ja. Dostaje antybiotyk, przez dwa dni utrzymywala mu sie temperatura do 40 stopni, co ja zbijalam to po dwoch godzinach znow mial wysoka goraczke, a na dodatek ida mu 4 zabki na raz- troki i pewnie to tez od tego mial taka wysoka goraczke, plakal niemilosiernie, nie wiedzialam jak mam mu pomoc :ico_placzek:

W koncu mowi tata, bo tak to caly czas mowil mama :-D na wszystko i do wszystkich :-D
A tak to zadnych nowosci, nie rozmawia jeszcze, tylko po swojemu, ale widac, ze juz probuje cos tram gadac :-)

margarita, ogladalam filmiki, no Maja jest niemozliwa, slodka z niej dziewczynka i jaka rozumna, moj P. smial sie razem ze mna, a Erik jak sie patrzyl :ico_oczko:

Cos patrze, ze tu pustkami wieje, szkoda, ale pewnie kazda z nas ma cos do roboty i na glowie

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 mar 2010, 19:48

hejo, mialam dzisiaj napisac wiecej, ale cos sie forum zawieszalo i nie umialam wgrac zdjec :/

Pati85, milo Cie znowu widziec, mam nadzieje, ze Erikowi szybko przejdzie :ico_sorki:
no i gratulacje za "tate" :-D

yoanna, moim zdaniem ten facet powinien zrozumiec, ze jestes w troche innej sytuacji niz inni studenci, ale widac jego mozgownica nie jest w stanie tego pojac... mam nadzieje, ze nie utrudni Ci obrony, bo tacy ludzie sa czasami nieprzewidywalni :/
a co do szewca, to mam juz te buty naprawione, ALE... musialam do niego chodzic przez 5 dni :ico_szoking:
kazdego dnia mowil mi, ze mam przyjsc jutro, a ja nie wiedzialam, jak mu powiedziec, zeby sie wypchal i oddal mi tego buta... no i tak piatego dnia poszlam tam, a on mi mowi, ze jeszcze nie zdazyl naprawic :ico_zly:
powiedzial mi, ze mam przyjsc za 1,5 godziny, na zewnatrz lalo i w ogole jakas wichura szalala... no ale okej, polazilam z malym po sklepach, przychodze o tej 7, a ten jest zajety jakims innym butem!!! myslalam, ze mu oczy wydrapie!!
on chyba sie w koncu zorientowal, ze cierpliwosc mi sie skonczyla, wzial tego mojego buta i w 10 min go naprawil :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wyszlam taka wpieniona, ze nawet mu do widzenia nie powiedzialam, stracilam za to cos z polki i trzasnelam drzwiami... juz nigdy wiecej tam nie pojde
az sie wkurzylam piszac o tym :-D

:502: :505:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

02 mar 2010, 20:09

witam, ja na sekunde powiedziec, ze zyje i wszystko u nas okay...

w pracy sajgon, w domu na nic nie mam czasu, zaczelam II-gi semestr w szkole, wiec wybaczcie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu kiedy kolezanka wroci z urlopu, bede miala wiecej czasu dla Was, bo cholernie mi Was brakuje... :ico_placzek: :ico_placzek:

buziakuje :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

03 mar 2010, 09:39

helloo :-D

Dzisys,ale Emi mnie denerwuje... :ico_zly:
wiecznie piszczy,wyje...az łeb pęka... :ico_olaboga:
co za rozpieszczona dziewucha :ico_noniewiem:

kurna,za oknem znowu snieg....nic tyko sie pochlastac :ico_placzek:
niech przyjdzie ta wiosna,slonce...bo ja w depreche wpadne :ico_chory:

do tego kłocimy sie z K...ten jest poddenerwowany,bo nie ma zadnych zlecen...

aha...10 marca leci do Nothingam...narazie na tydzien...rozejrzec sie na ich rynku pracy...kogo potrzebuja,za ile...itd.

zobaczymy.............

dziewczyny,ale mialam sen...hehhehheh :-D

snilo mi sie ,ze Shoo(Ty bylas z Jasperkiem),Margarita i Gie przyjechałyscie do mnie...
jakims autobusem :ico_noniewiem: :ico_puknij: ktory prowadzil Pan-Gie :ico_noniewiem:
zaraz potem Pan Gie poszedł spac... :ico_noniewiem: Gie siedziała przy kompie.... :ico_puknij: (jak mogłas... :ico_oczko: )Shoo i Margarita gdzies zniknely :ico_noniewiem:
najlepsze jest to,ze wchodze do łazienki...patrze a tam stoi łóżeczko Emili...tylko dlaczego tam?????????????? :ico_puknij:
po krotkiej rozmowie,pozegnałyscie sie i odjechałyscie tym autobusem w sina dal.......
ale sen....hahahahh :ico_puknij:

Pati85, milo,ze w koncu do Nas dotarłas...wspolczuje ...te zabki daja sie we znaki Nam i dzieciaczkom...

shoo, co za polityka w tym kraju... :ico_zly:
a ten pozal sie Boze,szewc to olewator totalny...jak Oni tak do wszystkiego podchodza...to ja dziekuje :ico_noniewiem:

Gie, piszesz,ze Sajgon...i roboty tyle...a jezdzisz sobie z Panem po Polsce,hahhahahhaha...
a tak powaznie ...my tez tesknimy...;)

ok...dzisiaj mam wolne...chce troche posprzatac...
narazicho :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 mar 2010, 12:06

hello!!

Jagna30, hehehe, dobry sen... :-D co to siedzi w tych naszych glowach, ze takie dziwne rzeczy nam sie snia, hmm..

aha, powodzenia dla Twojego K. w Anglii, oby znalazl cos oplacalnego... a czy On mowi po angielsku?

chcialam Wam wgrac zdjecia z weekendu, ale te hieny na fotosiku cos pozmienialy i jezeli nie oplaci sie abonamentu, to mozna wgrywac tylko po jednym zdjeciu... no spoko, chcialam wgrac po jednym, to sie nie da :ico_zly:
wyskakuje mi napis "Blad transmisji danych"... no i nonono zbita
wgralam kilka zdjec na n-k, ale Jagna30 ich nie zobaczy :ico_noniewiem:
chyba, ze skorzystasz z czyjegos konta ;-)

w ogole, ciagle szukam pracy i znalezc jej nie moge :/
albo ja jestem zbyt wybredna, albo tu na prawde ciezko o prace... tzn. porzadna prace, dobrze platna i w odpowiednich godzinach

mysle nad praca jako pracownik socjalny w Gibie, mam wyksztalcenie pedagogiczne, wiec chetnie pracowalabym z dziecmi, trudna mlodzieza i ich rodzinami, ale nie jestem za bardzo chetna do pracy ze starszymi ludzmi, podobnie z ludzmi z zaburzeniami psychicznymi :/
sama nie wiem, chyba sie tam przejde jutro i pogadam, bo papiery juz mam zebrane...

[ Dodano: 2010-03-03, 11:06 ]
no super, jeszcze przez pomylke wykasowalam sobie zdjecie Jasperka z fotosika i teraz nie mam go w podpisie :ico_zly:

[ Dodano: 2010-03-03, 11:12 ]
o, udalo sie wgrac nowe :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 mar 2010, 12:35

witeczka :-)
Jagna, faktycznie sen cool ;-)
Mam nadzieję że K. uda się znaleźć robotę, trzymam kciuki. Oby wam się udało :-)

shoo nowa fota - boska, jakież mały ma włoski, jakie loczki - suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko po kim on taki blondasek, ty ciemna, A. chyba raczej też :ico_noniewiem:

Pati no wreszcie choć 300 sekund dla nas - miło cię widzieć :-)

u nas jakos się kręci, poprawy żadnej, chyba moje nastawienie się nieco zmieniło i wydaje mi się że jakos nam lepiej z tego powodu, staram się nie myślec o tym wszystkim i próbuje natychmiast zapominac jakieś "niedociągnięcia" ze strony P. :-/

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

03 mar 2010, 13:46

aha, powodzenia dla Twojego K. w Anglii, oby znalazl cos oplacalnego... a czy On mowi po angielsku?
yyyyyyyy,własnie problem w tym ze nie..tzn. podstawy jakies tam zna...ale zeby sie dogadac... :ico_noniewiem: raczej bedzie ciezko...ale zawsze mozna isc z kims to mu wytlumaczy o co kaman...a przynajmniej mam taka nadzieje... :ico_sorki:

zreszta jak juz pisalam wczesniej to ma by zajecie na okres 1,2 gora 3 miesiecy...oby tylko jakies pieniazki na konto wpływały..potem mamy WIELKA nadzieje,ze cos u Nas sie ruszy... :ico_noniewiem:
wgralam kilka zdjec na n-k, ale Jagna30 ich nie zobaczy
chyba, ze skorzystasz z czyjegos konta
wlasciwie to moge skorzystac z konta K. i Was pozapraszam... :-D
wtedy bede na biezaco z fociami.. :ico_oczko:
albo ja jestem zbyt wybredna, albo tu na prawde ciezko o prace...
wszedzie ciezko o prace...ja sie tak zaczepiłam tej knajpy...i nic innego nie widze na horyznocie...NARAZIE....
a w ogole to marzy mi sie swoj interes... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
moze kiedys...

shoo, jejku...ale z Jasperka sliczny chlopiec...te jego slodkie loczki i blond czuprynka....do tego niebieskooki...oj bedzie mial powodzenie u dziewczyn :ico_oczko:
Mam nadzieję że K. uda się znaleźć robotę, trzymam kciuki. Oby wam się udało
thx :ico_oczko:
u nas jakos się kręci, poprawy żadnej, chyba moje nastawienie się nieco zmieniło i wydaje mi się że jakos nam lepiej z tego powodu, staram się nie myślec o tym wszystkim i próbuje natychmiast zapominac jakieś "niedociągnięcia" ze strony P.
hmmm..niby dobrze...ale na jak długo???
podejrzewam,ze predzej czy pozniej znowu wybuchniesz...

ja czasami tez mam dosc K.
sa dni kiedy wszysto mnie w nim drazni...sam fakt,ze jest w domu doprowadza mnie do szewskiej pasji...

narazie tyle...zagladajcie dziewczyny...bo watek nam padnie :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość