Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 mar 2010, 13:34

julchik22, dobrze, że to nie TE wody :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 mar 2010, 13:36

Julchik, ufffff. Nieźle mi ulżyło jak przeczytałam twój post! No, i będziesz pod jego kontrolą- czyli wszystko będzie dobrze.
Najgorzej być olanym przez lekarza :ico_zly:

Tibby, no dopiero, dopiero, coś o tym wiem. Wiadomo, że dopiero się zacznie uciążliwość tego stanu. Co nie zmienia faktu, że czuję się jak się czuję :ico_oczko:

Anja, a ten ból pleców to nie od nerek? To cholernie boli, do tego stopnia, że człowiek nie może się z boku na bok przekręcić, ani zejść z łóżka...

Co do listy telefonów: mogę się tego podjąć. Piszcie do mnie na pw swoje numery (julchik już nie musi :D ) a jak się nazbiera, porozsyłam gotową listę do wszystkich. Pewnie zabierze nam to kilka dni :ico_haha_01:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

03 mar 2010, 14:04

Martalka, raczej nie . ale to też był okropny ból brzucha i bardzo długo się utrzymywał żadne tabletki nie pomogły. dopiero teraz w miare lepiej. sama nie wiem czym to jest spowodowane. :(
Julchik, ciesze się że już wróciłaś , dużo odpoczywaj!!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

03 mar 2010, 14:18

Julchikdzielna kobitka z ciebie ;) dobrze, że już wszystko pod kontrolą

pozdrawiam i życzę miłego popołudnia

NICOLA_1985

03 mar 2010, 15:31

hej
ja wrocilam od lekarza z wizyty, z ginekologicznego punktu widzenia wszystko jest ok, anemia rzeczywiscie moze wplywac na ruchliwosc dziecka wiec to mam do obserwacji ale tak po za tym jet nieźle...
nastepna wizyta za 3 tygonie i bedziemy wtedy robic usg.

juchlik jak to dobrze ze poszłas do tego szpitala :ico_sorki: dobrze ze to nie wody Ci odchodza a ze sa w dolnej granicy..no coz najwazniejsze ze sie mieszcza w normie.
wybacz mi ten nietakt z podaniem numeru na forum jakos nie pomyslalam :ico_puknij: ale juz zrobilam edycje posta i zmienilam go.

[ Dodano: 2010-03-03, 14:32 ]
stawiam torta za nastepne okienko :ico_brawa_01: :ico_tort: ale ten czas leci :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 mar 2010, 15:57

Nicola, oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: obserwuj dzidziuśka ibędzie ok :)
A jaką masz anemię? jak wyniki?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 mar 2010, 16:33

A ja zaraz jadę do przyjaciółki :-) Namawia mnie bym została na noc, ale nie wiem czy się skuszę, bo muszę przyznać, że najlepiej usypia mi się w objęciach Mężulka :-)
W każdym razie trzymajcie się cieplutko i zdrowo i tylko mi bez żadnych przygód :ico_nienie: :ico_oczko:
Buziaki:*

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

03 mar 2010, 17:57

Witam dziewczyny
Jak u Was samopoczucie?
Pare dni miałam przestoju, ale odzywam się
Jutro idę robić badania
A zaczełam kolejny tydzień 25 bardzo się cieszę...
pozdrawiam

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 mar 2010, 18:49

Macie rację, kochane, nie ma to jak wlasny lekarz, bo reszta intensywnie cwiczy olewanie pacjentek :ico_zly:

Wróciłam już od swojego. Zbadał mnie tymi patyczkami jeszcze raz, no i jest ok. Dał mi też kilka ze sobą do domu na wypadek gdyby nie daj Boże znowu cos takiego sie zdarzyło, to będe mogła sama sobie zbadać czy to wody czy nie :-) . Kazał mi duuuuużo leżeć i odpoczywać, a także jaknajszybciej zrobić badanie CRP z krwi. Na szczęście ciocia mojego Mężulka jest pielęgniarką i powiedziała, że jutro rano sama przyjedzie do mnie i pobierze mi krew w domu zebym nie jechała do przychodni :-) . Dobra kobieta. Powiedział też że moja hemoglobina wprawdzie spadła ale nadal miesci się w normie i że nie ma potrzeby narazie łykać zelazo - ewentualnie jeść buraki i czerwone mięso (najlepiej wołowe). Reszta jest ok. Dzidziuś waży 690g :-D Kolejne usg mam w najbliższy piątek.

Nicola, :ico_brawa_01: za kolejny skończony tydzień! Nie przejmuj się podaniem nr na forum - juz jest przecież usunięty i Wy wszystkie go macie :-) Czekam na Wasze od Martalki!
karo, udanych pogaduszek u przyjaciółki!

Ja idę się położę posłusznie wg zaleceń. Narazie jestem dobrej myśli - zobaczymy co pokazą wyniki. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 mar 2010, 18:51

Dzidziuś waży 690g :-D
wspaniałe wieści :ico_brawa_01: byle tak dalej. dodaj sobie 2kg i masz już wagę mojego Tobiego ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość