Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 mar 2010, 17:19

Hejka Dziewczyny :-D

Ale żeście się rozpisały :ico_olaboga: Ja dzisiaj wróciłam z Górnego Śląska, byłam z Wiką i mężem u rodzinki. Całkiem sympatycznie spędziliśmy czas :-) Też już jestem za przyjściem wiosny :ico_sorki: Podobno ma przyjść zgodnie z kalendarzem :-D Wikusia ostatnimi dniami jest baaaaardzo grzeczna, bo kolki opuściły nas już chyba na dobre i dzidzia już nie ma powodu do płaczu :-D Potrafi ładnie się sama bawić, ma taką swoją ulubioną zabawkę i ciągle by na nią patrzyła, pociągała za sznureczki, kółeczka itp. i piałaby do niej bez przerwy :-D Kocham tą zabawkę ;-)

iw_rybka, super, że chrzciny się udały i torcik pyszny :-D Śliczne te Twoje dzieciaczki. Ty z resztą też świetnie wyglądasz.

Pruedence, zdrówka dla Twoich dzieciaczków. Taka spacerówka dla dwójeczki na pewno się przyda. Ty cały czas coś pichcisz :-D A ja bym tylko jadła ;-)

anetka607, to bardzo źle, że nie możesz liczyć na pomoc męża. Ja bym chyba już dawno zwariowała, gdyby nie mój mąż. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klary za skończone 3 miesiące.

lilo, dobrze, że Julkę kolka oszczędziła :-D pół kilo na pajaca i pampka to mega przesada, może ze 100 g to waży, ale raczej nie więcej. A z krtanią pewnie będzie tak jak mówi lekarka – samo z wiekiem ustąpi. Z tym podaniem szczepionki to niezłe przegięcie :ico_szoking: Ale słodkie zdjęcia dodałaś :-D

Judka, pogratulować męża.

Shiva, super, że z bioderkami Justynki wszystko dobrze. Ty i Justynka śniłyście mi się dzisiaj. Co do chusty, to też słyszałam, że jest zdrowa dla dziecka, nosidełka niekoniecznie. Śliczna ta Twoja córcia :ico_brawa_01: Faktycznie maleńka ta Basia

anusiek, chusta super, a Ty wyglądasz kwitnąco i fryzurka super :ico_brawa_01: Widzę na zdjęciach, że Piotruś ma matę edukacyjną. Wygląda bardzo fajnie, możesz mi podać nazwę, to sobie odgapię ;-) Obyś przekonała męża do innego chrzestnego, bo z tego co piszesz, to nieciekawy ten brat :ico_olaboga: Ja też już tęsknię za ciążowym brzuszkiem ;-)

barbapuppa, faktycznie rzadko coś nas odwiedzasz ostatnio :ico_nienie:

Helen, super, że Kiaruni przeszły kolki :ico_brawa_01: Oby już nie wróciły :ico_sorki: Co do katarku, to dobrze, jak Kiara od czasu do czasu zwróci flegmę, oczyści się szybciej. Na pewno pieniądze na egzamin nie pójdą na marne, więcej wiary w siebie, dasz radę! Zdrówka dla dziadka.

leona, ładnie Marcelek przybiera na wadze :ico_brawa_01: Oby mata się Synkowi spodobała, bo faktycznie nie ma co z leżaczkami przesadzać, ja w ogóle takowej maszyny nie mam ;-)

geheimnis, to niezły śpioszek z Twojej Natalki ;-)

Widzę, że niektóre dziewczyny dopadła jakaś chandra. Głowa do góry, wszystko się ułoży i nie ma się co zamartwiać :-D Za chwilkę będzie wiosna!!! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 mar 2010, 21:39

Inia-fajnie, że udał się wypad do rodziny:)

Ja wróciłam ze spotkania z proboszczem co będzie nam Adasia chrzcił bo to znajomy rodziny i już wszystkie formalności mam dograne na drugi dzień świąt, oby była tylko pogoda :ico_sorki:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

13 mar 2010, 21:52

ma 62cm i waży 4720g
jaki drobniutki :-) Moja kluseczka wazy teraz jakies 5 kilo i ma pewnie z 60cm dlugosci...
no Wojtek jest taki drobniutki i malutki :-) Dominiśka była 2 razy większa od niego w tym wieku :ico_haha_01:


lilo super że z bioderkami dobrze! i zdjęcia super! jaka radość z nich bije ;-) a w rzeczywistości jak to u was wygląda? jak starszy brat się zachowuje? bo moja Dominiśka niby super, ale ostatnio zaczęła być bardziej "wymagająca" i ciągle się chce ze mną bawić i troszke zaczyna być nerwowa :( być mozę to też przez to siedzenie w domu i tą zime

lilo

13 mar 2010, 22:15

a w rzeczywistości jak to u was wygląda? j
Wiesz - chyba tak jak u ciebie :ico_oczko: Piotruś jest zakochany w siostrze, ciągle ją całuje, chce zabawiać. On od początku jak się dowiedział że będzie miał rodzeństwo twierdził że to będzie siostra :ico_oczko: Ale zazdrość też widać - właśnie przez to, że stał się bardziej absorbujący - zwraca na siebie uwagę. Mój chodzi do przedszkola ale też mnie strasznie ciagnie na dwór jak już wróci do domu a tu pogoda do kitu :ico_zly: Nudzą się dzieciaki, bynajmniej mój potrzebuje ruchu na powietrzu żeby się wyżyć :ico_oczko:

Dzieciaki mi właśnie posnęły, mąż zaraz wróci z pracy więc dobrej nocy życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 mar 2010, 23:02

Mikusia, lilo, u mnie podobnie, Tosia brata uwielbia, całuje, ale równocześnie domaga się mojej uwagi dużo więcej niż wcześniej, a że nie chodzi jeszcze do przedszkola to często wychodzi z tego cały dzień :-D no ale pewnie z czasem to minie.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

13 mar 2010, 23:58

Chyba nie będę się wachać po tych 2 latach i zdecyduję się na kolejnego dzidziusia :-)
ja myslalam o 7 latach przerwy przed nastepna :ico_ciezarowka: ale zycie pokaze, co z tych planow wyniknie... ciekawe, czy drugi porod bedzie naturalny, bo po tej cesarce dziwnie sie czuje mowiac, ze urodzilam Kiare, w zasadzie to lekarka ja ze mnie wyjela :ico_noniewiem:
Ja niestety nadal nie mogę znieść słodkiego
ja przed ciaza nie lubilam slodyczy, a teraz sie objadam :ico_wstydzioch:
Wczoraj też mało spała, może taki dzień był [/url]
cos w tym jest, moja wczoraj byla mega marudna. A zdjecia pociech slodkie :ico_brawa_01:

inia1985, chyba zadnej z nas nie pominelas i kazdej cos odpisalas :-) podziwiam :ico_brawa_01: ja chwile po przeczytaniu polowe zapominam :ico_haha_01:
Potrafi ładnie się sama bawić, ma taką swoją ulubioną zabawkę i ciągle by na nią patrzyła, pociągała za sznureczki, kółeczka itp. i piałaby do niej bez przerwy :-D Kocham tą zabawkę ;-)
to chyba jakas cudowna zabawka, tez chce taka :ico_oczko:
oby była tylko pogoda
trzymam kciuki za sloneczko :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2010, 01:19

Preudence - bardzo fajne to forum kulinarne :ico_brawa_01: Jak maluchy?

lilo - sliczna Julka i te oczka jak guziczki :ico_brawa_01: A waga naprawde sie nie martw,co ja mam powiedziec,moja Zuzka urodzila sie z waga 5390,a poltora miesiaca pozniej 5700 i tez uslyszalam,ze slabo przybiera :ico_puknij: Je w dzien co 2-3 godzinki,a w nocy budzi sie dwa razy,mam ja na sile karmic?Dzieci sobie same reguluja i krzywdy nie dadza sobie zrobic.

Shiva - Justynka ma taki sam lezaczek jak Zuzia :ico_oczko:


Helen - bedzie dobrze,zdasz egzamin :ico_sorki:

Leona - Marcel na samym cycusiu tak przybiera?Super,jest ciezszy od mojej Zuzki :ico_wstydzioch:

geheimnis - moja kruszynka tez miala jedno bioderko,wlasnie lewe zle.Przez miesiac czasu zakladalam jej druga pieluszke,tzn na pupe pampers,a na pampersa taka zwykla pieluche z Biedronki,Dada,o rozmiar wieksza niz uzywamy i ostatnio jak bylam na badaniu,to juz bylo dobrze :ico_brawa_01:

anusiek - slicznie wygladasz,zazdroszcze,ze maly tak lubi byc w chuscie,bo moja nie chce :ico_zly:

inia1985, moja ma nad lozeczkiem rybke,i tez sie w nia wpatruje :ico_brawa_01: Dobrze,ze kolki minely :ico_sorki:

U nas pierwszy powazniejszy sukces,Zuzia przeciagala sie i uniosla raczke w gore prawie o 40 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 mar 2010, 09:44

rybka- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie dla Zuzi.

U mnie pobudka o 7, Adaś dalej męczy się z flegmą, wię był syrop wykrztuśny, odsysanie noska, klepanie, dużo kaszlu i pawik z flegmą, a teraz trzymam go na ręce a drugą pisze.
Tosia już prawie zdrowa, śpi jeszcze.
U nas pogoda bleee, pada deszcz ze śniegiem, więc mi przynajmniej nie żal, że nie możemy wychodzić.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 mar 2010, 09:45

wczoraj w TV pokazywali jak dziecko sie udusilo w chuscie, http://allegro.pl/item942387459_miekka_ ... dawcy.html o takiej i przy okazji pokazywali jak nalezy nosic, wiec mysle anusiek ze troszke wyzej dziecko powinno lezec, glowa powinna byc prosto wzgledem plecow bo dziecko do 4 miesiaca nie ma jakiegos odruchu i moze sie udusic bez twojej wiedzy, maz na mnie nawrzeszczal ze ja kupilam i abym nie nosila ale w sumie ja moja jak trzymam to pionowo
U nas pierwszy powazniejszy sukces,Zuzia przeciagala sie i uniosla raczke w gore prawie o 40 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01:
ja przed ciaza nie lubilam slodyczy, a teraz sie objadam :ico_wstydzioch:
ja tak samo :ico_wstydzioch:
co do starszegio brata to za bardzo sie mala nie interesuje, pogada chwile i juz nie ma czasu, ma swoje zajecia i nudzi mu sie z siostra, w sumie mozna bylo sie tego spodziewac bo on nie usiedzi na tylku chwile i nawet przy malej skacze, a ja sie boje ze ja zgniecie bo to gamon taki narwany, juz jej nawet zabawke popsul :ico_zly:

mama powiedziala abym malej podawala powoli jabluszko wiec od 4 dni dawalam jej po pol lyzeczki i wczoraj doszlismy do 2 lyzeczek, mala uwielbia, cieszy sie, juz pieknie polyka a jak przestaje dawac to strasznie placze, ale wiecej boje sie jej dac, a co najwazniejsze zaczela kupy robic codziennie i sie juz nie meczy przy nich :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 mar 2010, 09:59

anetka jeśli moge, to chyba troche za wcześnie na jabłko, nie chodzi o to że mała nie lubi tylko o to że jej oprzewód pokarmowy jeszcze nie dojrzał, wytyczne towarzystwa pediatrycznego są takie, ze jeśli dziecko ejst na piersi to nowe produkty dopiero od 6 miesiaca, jeśli na mleku modyfikowanym to po 4 miesiącu, bo potem w przyszłości może mieć alergie albo chorować na otyłość.

Program o tym nosidełku widziałam, straszne, ja mam taką długą chustę jak tam pokazywali to są różne sposoby noszenia, ale na razie nie używam, bo dla mnie to jest praktyczne tylko na spacerze, a na razie na chuste za zimno.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość