misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 gru 2008, 03:38

Iza@, A moze poprostu pójdzcie do seksuologa...nie chce cię namawiać,ale ja tak kiedyś również miałam co najlepsze nawet orgazmu żadnego nie przeżywałam nawet nie wiedziałam jak to jest do czasu aż zaczełam chodzić do seksuologa porozmawiał ze mna i z moim teraz ex mówił dokładnie co zrobić aby mi się podniosło libido i uwierz poskutkowało :-) teraz juz jest bardzo dobrze i w końcu moge sie cieszyć z seksu,no i co najważniejsze wiem co to orgazm :ico_brawa_01: pozdrawiam

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 gru 2008, 16:19

witajcie
Iza masz problem ale mysle ze to wina ciazy itd ja np tak samo kocham sie z moim mezem ale czasami mi sie chce a czasami kocham sie bo on chce i juz mysle ze moze tu trzeba czasu mi tez jest to ciezko zrozumiec ale kazda dziewczyna kobieta mi to powtarza ze to minie chociaz ja zawsze mam orgazm ale nie podczas seksu tylko pieszczot czego bardzo zaluje :( i niewiem jak to zrobic zebym miala i podczas seksu
magdalena1981 pisze:seksuologa porozmawiał ze mna i z moim teraz ex mówił dokładnie co zrobić aby mi się podniosło libido i uwierz poskutkowało

a co Wam powiedzial jesli moge spytac???

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 gru 2008, 00:21

Dokładnie dał rade :-) poprostu fantazja...jakaś zmiana....sexowna bielizna...nietypowa sytuacja...mówił również abyśmy się do siebie nie zblizali przez tydzień najlepiej jesliby sie udało nie patrzec na siebie w sposób jak sie patrzy przed seksem na siebie złapałam się za głowe stwierdziłam,ze no głupi na własnego faceta mam nie patrzeć jak z nim mieszkam,ale po tygodniu kupiłam super bielizne zrobiłam kolacje przy swiecach winko było romantycznie i uwierz,ze wróciło wszystko poczułam takie pożadanie jak nigdy, bo brakowało nam siebie.I od tego czasu wróciło mi wszystko do czasu az problemy przeszły samych siebie i niestety się rozstalismy.Teraz mam cudownego faceta i tylko przed @ pare dni nie mam ochoty takto zawsze i wszedzie mam ochote :ico_brawa_01: nie wiem czy to poskutkuje u innych mi pomogło,ale do seksuologa fajnie sie wybrac fajne maja pomysły znaczy przepraszam mój lekarz miał fajne :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 gru 2008, 10:51

Ja gdzies tak od miesiaca nie mam w ogole ochoty na seks, moglby dla mnie nie istniec, najchetniej klade sie do lozka i zasypiam....
Jak T sie zaczyna dobierac to szczerze jakos tak nie mam ochoty, nie wiem co sie dzieje
bo ja raczej z tych co seksik ubostwiaja :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 gru 2008, 14:08

Natashka, przejdzie CI, może jakieś przesilenie świateczne czy coś..wdrozysz ię w" normalny dzień" i będzie OK!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 sty 2009, 10:54

Madziu widocznie tak bylo jak pisalas, moze juz tymi miesiacami ostatnimi bylam wykonczona i dlatego nic mi sie nie chcialo..
Nowy Rok zaczal sie zdecydowanie lepiej :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sty 2009, 00:41

Natashka pisze:Nowy Rok zaczal sie zdecydowanie lepiej

No to super....hihi a jak zaczelas tak DOBRZE nowy rok, to jest szansa ze przez caly ten rok bedzie tak DOBRZE.
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Michalina
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 07 lip 2009, 12:45

25 sty 2010, 11:34

Duży wpływ mają tab. antykoncepcyjne.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 12:08 przez Michalina, łącznie zmieniany 1 raz.

AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

06 lut 2010, 21:15

A mi się wydaje, że wpływ na to może mieć również po prostu zmęczenia. Za dużo na głowie, ciągły pośpiech, troska o dzieci. I nie ma w tym nic dziwnego.

Mia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 14 paź 2008, 16:12

16 mar 2010, 02:36

ja straciłam na mojego byłego ochote po 10 miesiacach a bylismy razem 4 lata. rozstalismy sie jak zaczelismy rozmwiac o dziecku i zdałam sobie sprawę, że raczej to się nie uda. teraz jestem w wolnym związku ale strasznie dbam o seks, żeby nie było nudno. jak raz się wpadnie w rutynę to potem trudno z niej wyjść a natłok codziennych obowiązków i tempo życia raczej nie sprzyjają....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość