Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 mar 2010, 22:37

aniawlkp86, współczuję męża chorego to naprawdę nic przyjemnego zwłaszcza że święta za pasem
dzięki :ico_sorki: na szczęście jest mu troszkę lepiej i mniej marudzi :-D :-D :-D
Wczoraj wróciliśmy z Adasiem ze szpitala. Okazało się, że pani doktor jednak nie widzi torbieli na nerkach :ico_noniewiem: co nie oznacza, że nie będzie ich miał bo jest obciążeny genetycznie, więc nadal nas obowiązują wizyty kontrolne w poradni. Niestety wykryła pani doktor szmerek nad serduszkiem Adasia. Miał zrobione ekg i nie wyszło za dobrze, więc kolejna poradnia.
:ico_pocieszyciel: na szczęście na razie tych torbieli nie ma,a kontrolować trzeba :ico_sorki: szkoda tylko,że z serduszkiem coś nie tak :ico_sorki: trzymam kciuki żeby wszystko było ok
No i właśnie te badania - odbieram wczoraj rtg a tam - zapalenie płuc!!!! :ico_noniewiem: już mi jest dużo lepiej, więc wyobrażam sobie co było jak bylo mi gorzej :ico_szoking: lekarz zakładowy nie podpisał mi zgody na podjęcie pracy przez to zapalenie i kazał iśc do rodzinnego, tylko ja nie mam kiedy :ico_olaboga:
w poniedziałek,może wtorek powinno się udać, ale problem z pracą, bo zgody od lekarza nie mam i nie wiem co teraz :ico_olaboga:
ale się porobiło :ico_olaboga: to co teraz z twoją pracą będzie???

[ Dodano: 2010-03-19, 13:29 ]
witam
dzisiaj pojechalismy do siostry A i wzięłam świadectwo pracy więc od dzisiaj jestem formalnie bezrobotna :ico_haha_02: więc w poniedziałek rano jadę do UP się zarejestrować i pójdę na razie na kuroniówkę,ale pracy dalej szukam :-)
pogoda dzisiaj super była więc wyskoczyłam w wiosennej kurtce i adidasach :-D :-D trzeba już chyba zimowe ciuchy pochować :ico_noniewiem:
po południu jeszcze spacerek i ogarnięcie kościółka żeby czysto było na mszę w sobotę :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 mar 2010, 23:34

pogoda dzisiaj super była więc wyskoczyłam w wiosennej kurtce i adidasach :-D :-D trzeba już chyba zimowe ciuchy pochować :ico_noniewiem:
jeszcze nei chowaj, bo na dniach jeszcze am się ppogoda spaprać.

My dziś też wszyscy w wiosennych kurtkach. Muszę we wtorek iść kupić Kubie buciki. Zastanawiam sie czy kupić trzewiczki czy adidaski. Znacie się na tym co lepsze dla nóżek? Jest jakaś róznica?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 mar 2010, 23:56

jeszcze nei chowaj, bo na dniach jeszcze am się ppogoda spaprać.
kurcze, a ja już spaliłam swoje zimowe kozaki i mam tylko adidasy :ico_sorki:
Zastanawiam sie czy kupić trzewiczki czy adidaski. Znacie się na tym co lepsze dla nóżek? Jest jakaś róznica?
ja kupuję zawsze półbutki i adidaski :-D nie wiem które lepsze ale tak od zawsze kupuję :-D no i dzisiaj wygrałam aukcję adidasków takich http://www.allegro.pl/item960410328_ele ... _odss.html za 15 zł + 9,50 zł przesyłka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 mar 2010, 14:29

Ja kupuję adidaski ale teraz muszę kupić porządne półbuty bo Tymek ma płaskostopie. Lekarz powiedział ze jeszcze nie ma się czym martwić ale lepiej zainwestować w porządne buciki.

Dziewczyny a zapisujecie swoje dzieci do przedszkola?? Bo ja Tymka już zapisałam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 mar 2010, 16:01

witam
byłam dzisiaj w UP,zleciało bardzo szybko,tylko pół godzinki stałam w kolejce,a Hania wszystkiego ciekawa była,ale była grzeczna :ico_brawa_01: co najlepsze to w piątek mam jechać na podpis ogłupieli chyba :ico_puknij: ,ale co zrobić jak trzeba :ico_oczko:
Dziewczyny a zapisujecie swoje dzieci do przedszkola?? Bo ja Tymka już zapisałam :-D
ja też chcę zapisać tylko muszę wypełnić papier a mam go już ponad 2 tygodnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 mar 2010, 21:28

Wiecie ja pytam o te półbuty głownie z tego względu, ze półbuty kosztują 150zł a adidaski 30 ale faktycznie Evik masz rację, ze będzie kupić półbuty, bo Kuba ma strasznie koślawe nóżki. X koszmarny, zwłaszcza prawego kolanka. Byłam w styczniu u ortopedy, kazał się wstrzymać jeszcze, bo kości miękkie ale od czerwca zaczynamy rehabilitacje no i wkładki, więc pewnie lepiej kupic porządne półbuciki. Zbankrutuję
W weekend obkupiłam chłopaków w cuchy, bo ze wszystkiego powyrastali i wydalam na obu 500zł :ico_szoking: :ico_olaboga:

A dotarlam dziś do lekarza wreszcie i dostałam antybiotyk az na 8 dni. Najgorsze, ze przez to nie moge pojutrze Michasia zaszczepić :ico_zly: no i tak naprawdę to nie jestem przekonana czy ten antybiotyk jest konieczny, bo rtg mam ze środy, od tamtego czasu już prawie nei kaszlę, nie grączkoałam ani razu a lekarka nawet nie raczyła mnie osluchać :ico_zly:
Dziewczyny a zapisujecie swoje dzieci do przedszkola?? Bo ja Tymka już zapisałam :-D
ja zlożyłam podanie. Zobaczymy czy się dostanie,. Cięzko u nas bardzo, mało przedszkoli państwowych. Ale też nie mam wielkiego ciśnienia, bo od wrzesnia teściowa bierze roczny urlop żeby siedzieć z Michasiem, wiec róznie dobrze będzie mogła posiedzieć z obydwoma, choć wiem, ze to nie łatwe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 mar 2010, 22:37

witam wieczornie
u nas dzisiaj super pogoda była :ico_brawa_01: rano był spacerek,a po południu oprócz spacerku wpadłyśmy sobie do koleżanki na herbatkę :-D wróciłam do domu dopiero przed 19 :-D córcia już śpi,a ja czekam na męża bo może wcześniej będzie w domku :-)
W weekend obkupiłam chłopaków w cuchy, bo ze wszystkiego powyrastali i wydalam na obu 500zł :ico_szoking: :ico_olaboga:
:ico_szoking: :ico_szoking: sporo kasy ci poszło :ico_olaboga:
A dotarlam dziś do lekarza wreszcie i dostałam antybiotyk az na 8 dni. Najgorsze, ze przez to nie moge pojutrze Michasia zaszczepić :ico_zly: no i tak naprawdę to nie jestem przekonana czy ten antybiotyk jest konieczny, bo rtg mam ze środy, od tamtego czasu już prawie nei kaszlę, nie grączkoałam ani razu a lekarka nawet nie raczyła mnie osluchać :ico_zly:
ja bym chyba nie brała już tego antybiotyku jak czujesz się o wiele lepiej :ico_noniewiem: i nawet lekarka cie nie osłuchała :ico_szoking: a czemu nie mozesz zaszczepić Michałka? :ico_noniewiem:

miłej nocki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 mar 2010, 23:59

a czemu nie mozesz zaszczepić Michałka? :ico_noniewiem:
bo karmię piersią, wiec on tez dostaje trochę tego antybiotyku

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2010, 00:05

bo karmię piersią, wiec on tez dostaje trochę tego antybiotyku
ale ja głupia :ico_puknij: zapomniałam,że ty piersia karmisz :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-03-25, 09:48 ]
witam
normalnie wiosnę mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od rana grzeje mi w okno i w pokoju cieplutko :ico_brawa_01: chyba się niedługo na podwórko wybiorę z małą,bo muszę pograbić trawę,a Hania się chociaż wybawi :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 mar 2010, 13:47

Witam w ten wiosenny dzień u mnie w słońcu 22 stopnie hurra hurra mamy wiosnę.
Dominisia w żłobku,dziś pani powiedziała że z dziećmi wyjdą na podwórko bo śliczna pogoda jest.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość