Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

22 mar 2010, 16:02

Dziewczyny co dajecie maluchom na kolacje
Paula zawsze je na kolacje kanapki, codziennie z czymś innym (jajko, pasztecik, wędlina, dżem), od czasu do czasu dostaje też paróweczki.

margarita, robiłam te bułeczki z jagodami, pyszne wyszły.

Pytałam już kiedyś ale chyba nikt mi nie odpisał - podajecie wit. D3?

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 mar 2010, 17:51

czesc Pati, czesc Iwonka :-)

co do kolacji, to u nas ciagle kasza, albo mleko z kasza, Jaspi nie lubi kanapek pod zadna postacia, tylko suchy chleb chce jesc :/ ewentualnie posmarowany maslem, ale nie za grubo... cokolwiek polozy sie na chlebie, to to zdejmuje.
czasami jemy jajecznice, ale tez nie zawsze ma ochote.

my nie podajemy wit. D, nie ma takiego zalecenia... moze dlatego, ze tu jest slonecznie prawie przez caly rok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 mar 2010, 20:33

Pytałam już kiedyś ale chyba nikt mi nie odpisał - podajecie wit. D3?
Iwonka my juz nie podajemy, teraz maly dostaje fluoreten na zabki, jedna tabletka na dzien

Mam juz soczewki, tylko kurcze czuje na oczach, uwiera mnie cos i czuje jakbym miala piasek w oczach czy cos takiego, nie wiem czy to normalne, moze to tak na poczatku, jak na razie dostalam na probe.

I znow nikogo nie ma, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 mar 2010, 23:54

Mam juz soczewki, tylko kurcze czuje na oczach, uwiera mnie cos i czuje jakbym miala piasek w oczach czy cos takiego, nie wiem czy to normalne, moze to tak na poczatku, jak na razie dostalam na probe.
ja ma te
http://allegro.pl/item955881253_soczewk ... r_8_7.html
po założeniu po raz pierwszy czułam je na oczach przez pierwsze 20 sekund, a później lux malina, nic a nic, żadne kłucie czy cos w tym stylu nie wchodzi w grę.
Jak czujesz piasek w oczach bo może masz założoną soczewkę na lewą stronę. Niektóre soczewki maja nadruki, zobaczysz je pod kontem i pod światło - ja mam np. "123" jak ida po kolei tzn. że mam dobrą stronę a jak odwrotnie to znaczy że muszę przełoży strony.
Soczewki mam już 2 tyg, ściąganie idzie mi super zakładanie jeszcze miewam kłopoty :-)
soczewki nalezy też my, ale nie w wodzie tylko w tym płynie co masz.

iwonka my też nie podajemy d 3 :-)

shoo - skorpion w sypialni :ico_puknij: - hehehe

[ Dodano: 2010-03-22, 23:05 ]
Pati85, tu coś dla ciebie
na samym dole masz taki animowany filmik - polecam
http://www.acuvue.pl/wlozeniem

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 mar 2010, 00:23

Jak czujesz piasek w oczach bo może masz założoną soczewkę na lewą stronę. Niektóre soczewki maja nadruki, zobaczysz je pod kontem i pod światło - ja mam np. "123" jak ida po kolei tzn. że mam dobrą stronę a jak odwrotnie to znaczy że muszę przełoży strony.
na bank mam je dobrze zalozone, bo podwawala mi je optyczka, razem ze mna nakladala, tzn, pokazala mi jak i ja musialam sama, zdejmowanie i nakladanie nie psrawia mi zadnego problemu, nie wiedzialam, ze to takie latwe, babka mnie pochwalila, powiedziala, ze robie to super
soczewki nalezy też my, ale nie w wodzie tylko w tym płynie co masz.
ja mam na razie probne jednodniowe, po calym dniu wyrzucam je do kosza, a TY jakie masz???

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 mar 2010, 09:30

dzien dobry, widze, ze temat soczewek na tapecie
ja sie nie moge wypowiedziec, bo nigdy ich nie mialam, ale chcialam kiedys sobie kupic takie kolorowe, zeby tylko zmienily mi kolor oczu, jednak cena mnie odstraszyla :-) moze kiedys sobie zafunduje na jakas specjalna okazje

ja juz odliczam dni do powrotu do Polski :ico_brawa_01: jeszcze tylko 8, pozniej okropny dzien lotu i juppiiiii :ico_brawa_01:
najgorsze jest to, ze do Polski lece Wizzairem, a oni wprowadzili niedawno przepis, ze tylko 15kg mozna przewiezc w bagazu glownym (do tej pory bylo 20kg)
biore tylko jedna walizke, bo wiecej nie dam rady udzwignac biorac pod uwage, ze bede musiala jeszcze pchac wozek.... nie wiem, jak sie zabiore z malym do jednej walizki na prawie miesiac :ico_szoking:
a jeszcze chce przywiezc rodzicom jakies lokalne smakolyki.... oj chyba przyjdzie mi chodzic w tych samych ciuchach przez caly czas :-D
mialam ciuchy w PL, ale rodzice robili remont mojego mieszkania i wszystko poszlo na PCK :ico_noniewiem:
chyba, ze sobie cos kupie i zostawie w Polsce jako moje ciuchy zapasowe, hmmmm...

co sie dzieje z Jagna, wie ktos???

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 mar 2010, 10:56

Dzien dobry :)

Shoo co do laptopa, to moj jest uzywany ;) kosztowal 150 funtow i co prawda najnowsze gry na nim nie pojda ;) ale wszystko co potrzebuje to mam :) filmy ogladne, internet otworze, bateria trzyma 3h, programy graficzne mi chodza :) wlasciwie niczym nie rozni sie dla przecietnego uzytkownika od nowego :) do tego mam fajna zlota torbe :D musze tylko zgrac wszystko na niego :)

Co do podrozy to nie bylo tak zle = mala mi spala pol drogi w jedna i druga strone. Poza tym miala salatke owocowa, ciastka, soczki, zabawki, ksiazki ;) i szukalysmy zwierzatek za oknem :) jak wracalysmy bylo troche gorzej, bo jak sie obudzila to chciala wywalac zabawki na ziemie i jak jej nie chcialam pozwolic to krzyczala .. ale i z tym sobie jakos poradzilsmy :)
Co do pogody to Nina ostatnio chodzila juz bez czapki - na zewnatrz bylo 21 stopni w cieniu, zero wiatru wiec czakpa zbedna. Ja w samej bluzce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uwielbiam taka pogode :) musze jej tylko kupic buty bo nie ma zadnych na teraz :( szukam szukam i znalezc nic nie moge. Deichmann, CCC juz obeszlam i nie bylo nic ciekawego - jedne fajne buty zz Elefanten ale nie bylo rozmiaru. Jedne fajne z jakiejs niemieckiej firmy i cena jeszcze znosna - 79zl - ale tez nie bylo rozmiaru, najwiekszy 20. Jedne bardzo mieciutkie i ladne i cena super - 49zl - ale najmniejszy rozmiar 25. No i tak nie mamy szczescia .. a musze cos dorwac, bo chodzenie w zimowych butach w taka pogode to niezbyt dobry pomysl :)

Piszecie o tych soczewkach i coraz czesciej mysle o tym ze musze isc do okulisty, bo to siedzenie przed kompem chyba daje sie we znaki - czasem widze wszystko bardzo dobrze, a czasem rozmazuja mi sie pytania w Milionerach w telewizji ...

Shoo swoja droga tez bym sie troche bala z mala leciec samolotem, z walizka i wozkiem - jeszcze jakby zaczela mi sie wywalac na wszystkie strony tak jak zazwyczaj jak chce zejsc - a pozniej biegac po lotnisku a ja z walizka i wozkiem nie mialabym jak jej gonic .. tak to sobie wyobrazam ;) ja zazwyczaj mam paczke drazy albo czegos slodkiego bo tylko wtedy moje dziecko siedzi jak zahipnotyzowane ;) A skoro ladujesz w Katowicach to gdzie Ty mieszkasz? :) Pytam bo my do Katowic mamy niecala godzinke drogi :) no do Pyzowic troche dalej ..
Szkoda,ze nie mozesz poleciec z A do Indii albo chociaz go odwiedzic :D chociaz z dzieckiem pewnie byloby ryzykownie, bo tam niezbyt czysto bywa ...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 mar 2010, 11:17

dzień dobry, Kochane :ico_buziaczki_big:

Przeczytałam pobieżnie, widzę, że MARGARITA Wam przekazała trochę... (za co dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: )

U mnie mały sajgon, głównie sprawy rodzinne... Noo, ale trzeba się z tym jakoś zacząć ogarniać... :ico_noniewiem:

W pracy masakra, bo cały czas jestem sama... moja kolezanka siedzi w Sekretariacie za te dziewczyne, co urodzila miesiac temu, mieli zalatwic kogo na zastepstwo, ale jakos cisza... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Juz mnie ch** strzela... tyle roboty... :ico_olaboga:

Su zdrowa, wszystko jest ok :)

Moze wrzuce kilka fotek, jak bede miala chwile...

buziakuje, dziewczyny!!!

[ Dodano: 2010-03-23, 10:39 ]
tu krótki filmik z sobotnich imienin Dziadka (mojego Taty)

http://tinypic.com/player.php?v=20h3olf&s=5

i kilka fotek:

Obrazek

Zuzia z Gabrysią (Kaliszanką)

Obrazek

ja z siostrą i Gabrysią:

Obrazek

Obrazek

Zuzia podciąga się na drążku :ico_oczko:

Obrazek

z dziadkiem

Obrazek

i Su z Gabrysią

Obrazek

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 mar 2010, 21:24

Pati85, wysłałam linka do swoich soczewek, ja mam dwutygodniowe, dzisiaj założyłam nowe i też są super, Widzę bardzo ostro i wyraźnie :-)

shoo kciuki za podróż, a jeżeli chodzi o ciuchy to pożyczę ci coś ;-) tylko ty chudzino utopisz się w moich dżinach :-/

Gie - zawsze do usług, wracaj szybko kochana :-)
Zuzia słodziutka tancereczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2010, 10:12

Błenas... :-)

rzeczywiscie, wieje pustka tu... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości