Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 mar 2010, 19:10

Dziewczynki potem was doczytam. Przekazuję tylko info od Mikusi. Jest z Zuzią w szpitalu, ale nie napisała co jej jest. Tylko, że badania jej robią:(

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 19:56

bigottka - a masz w plusie na karte czy abonament ? bo jak masz na karte to simplusnet a jak na abonament to plusnet i na takiej poczcie szukasz w ustawieniach poczty w wielu pocztach to jest tylko w niektórych sie za taka usługe dopłaca
matikasia, - ale przynosisz wiadomosci mam nadzieje ze nic poważnego i że szybko wyjda :ico_noniewiem: z Zuzia do domku :ico_noniewiem:

Jezeli chodzi o sprawy z mezem takie intymne to u nas git :-) kiedy tylko mamy czas i ochote ale pamietam ze po ciazy z Nikola miałam problemy ze zblizeniami bo ciagle a to mnie cos piekło a to krwawiłam ale powoli i się unormowało :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 mar 2010, 19:57

kobietki ale naklikałyście
niby wszystko przeczytałam , ale pomieszało mi się i mam mętlik w głowie :ico_noniewiem:

my dziś cały dzień prawie spędziliśmy na dworze
pogoda super i aż milo bylo pochodzic i Lolek zadowolny

pisałyście o wózkach , my nadal wozimy się w gondoli , ale juz lada chwila przeniesiemy się do spacerówki, bo Lolo stopy ma prawie do końca :ico_oczko:
czekam tylko żeby pogoda zmieniła sie na dobre , bo teraz jeszcze wiatry są , a w gondoli jednak barrdziej jest osłonięty i narazie jeszcze wychodzimy jak Lolek ma spać , ale jak będziemy więcej czasu spędzać na dworze to będzie chciał się porozglądać :ico_oczko:

zdjęcia ze spacerków wszystkie cudne :ico_brawa_01:

matikasia, mnie Lolek nie przeszkadza w lóżku i wcale nie muszę uważać, ale wiadomo każdy inaczej spi :ico_oczko:
isiawarszawa, to witam w klubie u mnie tak samo z sexem po prostu nie chce mi się bo jestem zmęczona
to normalne , dziecko na pierwszym miejscu a potem cała reszta :ico_oczko:
zresztą u nas to tak troszkę chłodne stosunki , ale nie przez dziecko tylko tak po prostu may kryzys :ico_zly:

co do rozmiarówki to u nas tez juz niektóre ubranka wkładamy na 74 i coraz wicej musze pakować w pudła i tak nie mam czasu zmolestować sie i wystawić na allegro , zawsze kilka groszy będzie na nowe :ico_oczko:

następny temat który poruszałyście to zęby u dzieciaczków i mamusiek :ico_oczko:
co do mamusiek to dobrze że coniektóre pozbyły się bolącego problemu
ja narazie mam tylko tego jednego do usunięcia , na szczęście nie boli i mam nadzieję że tak zostanie do czasu kiedy będzie można go usunąc

co tam jeszcze miałam napisac , przede wszystkim zdrówka , bo niektórych dopadają choroby i ci którzy musieli wylądować w szpitalu życzę szybkiego powrotu do domu :ico_haha_02:

dobra musze pogadać z Loleczkiem , bo mnie zaczepia a Ala wisi mi nad głową , bo chce posiedzić na kompie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 19:58

Kasia90 - wiem przez co przeszłas tez miałam zapalenie nic przyjemnego dobrze że już jest lepiej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-23, 19:02 ]
wiolaw, - Lolo to tez duzy kawaler :ico_brawa_01:

Wiecie co Niki po powrocie dzis z przedszkola mówi do mnie : "mamus a wiesz dzieciaki w przedszkolu dopadła ospa i mnie tez dopadła na nogach " :ico_szoking: wiec szybko ja obejrzałam i ma na nodze i pupie takie niby wypryski niby potówki musze ja obserwowac no jeszcze mi teraz ospy brakuje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-23, 19:04 ]
tylko tak po prostu may kryzys
jak minie to nadrobicie straty :-D

[ Dodano: 2010-03-23, 19:05 ]
bigottka, gdzie sa takie szblony o zabkowaniu ?

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 mar 2010, 20:09

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 17:46 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 mar 2010, 20:17

edulita, to jest ta strona http://pierwszezabki.pl/ musisz się zalogować i tam sobie powpisywać wszystko co potrzebne ;-) Co do Plusa to ja mam na abonament i czy można to włączyć i jak??
U mnie także jest już lepiej nie mam już kataru pomogła herbata z majeranku ;-) zaparzonego ale jeszcze mały kaszel został.
Mam pytanie do tych dziewczyn co zrobiły ramki z glinkami bo coś mi nie wychodzi. Niby jest taka plastikowa szybka ale ona mi się nie mieści nie wiem dlaczego. POMOCY!!!

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 mar 2010, 20:20

A my dzis bylysmy na spacerku. Jula juz w dzien mniej spi.

edulita jeszcze jej nie dawałam witaminy D , dopiero teraz lekarz nam przepisał.

wiolaw, Julce tez juz prawie nogi wychodzza. Tez niedługo zamierzam jej kupic spacerówke :ico_haha_02:

U nas powoli tez juz ciuszki o rozmiarze 74. Ja mam juz dwie torby ciuszków za malych :ico_olaboga: I kombinezon juz za maly sie robi, dobrze ze juz koniec tej zimy :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 mar 2010, 20:27

emikaw85, oj to dziwne że nie dawałaś wit D , bo to odrazu po porodzie przepisują recepte i trzeba dawać , i pediatra przy szczepieniu nic nie mówił ?

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 mar 2010, 20:31

wiolaw, nic . Zadnych witamin jej nie dawałam . Dopiero teraz jej daje zelazo i witamine D. Ja karmie mala butla tylko w szpitalu karmilam ja piersia.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 20:41

bigottka, wejdź na strone www.plusnet.pl i tam jest wszystko opisane jak założyc poczte i jakie sa opłaty
emikaw85, - jestem w szoku bo to standard ze nikt nie kazał ci podawac wit D :ico_szoking: to grozi krzywica pisałaś ze słabe kosci dobrze że to teraz wyszło i będziesz podawała a dodatkowo teraz juz wiecej na dworze bedziecie spedzac to wzmozy sie działanie wit D więc powinno się szybko poprawic Juleczce
Kasia90, - wiesz trwało to do trzech miesiecy od kiedy zaczelismy spowrotem, ale uzywalismy żeli nawilzajacych i prezerwatyw bo mnie piekło od tych żeli :ico_wstydzioch: choc mezowi podobał sie ten czas bo mówił ze to tak jakgdybyśmy po raz pierwszy wszystkiego próbowali normalnie musiał ze mna sie obchodzic za kazdym razem jak z dziewica :-)
bigottka, - odcisk sie nie mieści na szybke czy co ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość