Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

23 mar 2010, 20:46

My dziś spcerek połączyłyśmy z małymi zakupkami :-D Kupiłam Zosi kurteczkę jeansową i czapeczkę na wiosnę, a zastanawiam się jeszcze nad bezrękawnikiem :ico_noniewiem:

mikusia czekamy na wieści i trzymam kcuki za Zuzankę

emikaw to dość późno lekarz Wam przepisał Wit. D. My bierzemy już długo, codziennie kropelkę.

Edulita żeby Was ta ospa ominęła :ico_olaboga:

zaczarowana, matiksia piękne spacerkowe fotki :ico_brawa_01:
my częściej używamy gondoli, tylko ostatnio brałam fotelik, bo zapomniałam wyjąć z auta adapterów do gondoli, a spacerówki chcę użyć, gdy Zosia będzie już samodzielnie siedzieć.

później doczytam resztę, bo ktoś się domaga cycusia :-D , głodomorek się obudził

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 20:46

emikaw85, my mimo karmienia sztucznego mamy zalecone podawanie wit D kurcze czasami o czymś nie powiedzą a przecież niekazdy musi wiedziec :ico_noniewiem: pamietaj aby podawac ją z mlekiem bo inaczej nie działa. Zobaczysz będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 mar 2010, 20:47

edulita, dobrze ze to teraz wyszlo. lekarz powiedzial ze silna jest ale kosc ma slabe. Niby te skaldniki sa w mleku. To samo te z zelazem.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

23 mar 2010, 20:48

emikaw85, ja tez karmie butlą a cały czas od 15 doby daje jej witamine D
wiolaw a tobie dają jakies recepty? mi w szpitalu mówili właśnie że pediatra w przychodni da mi recepte ale mi nikt nie dał, normalnie w aptece kupuje vitaD bez recepty i daje. A na recepte co? taniej?
znow mi sie nic nie chce, byłysmy dzis 3 razy na spacerze i jestem jakaś padnieta - myslałam ze oliwia mi szybko padnie tak sie nawdychała swieżego powietrza a tu nici... zaraz pewnie znow sie skonczy na tym że piotrek powie ze jej nie umie uspokoić i wciśnie ją mnie
a jaki miałam ostatnio sen :ico_olaboga:
było tak: bylismy ja piotr oliwia w wózku i jacyś znajomi piotra
pili piwo i chcieli bym koniecznie i ja piła, ale ja nie chciałam a oni tak namawiali że sie obraziłam i siadłam na ławce pod blokiem a oni poszli na góre
po jakims czasie mi przesszło i poszłam do nich ale okazało sie że piotra juz tam nie ma
od jego znajomych wydebiłam informacje że pojechał do firmy pić /a dziecko?/
dzwoniłam do niego dzwoniłam i sie dodzwoniłam
okazało się że dziecko zostawił w hotelu z kimś tam :ico_szoking:
to ja taksówe, pojechałam do firmy, strzeliłam mu kilka razy po twarzy i do taksówy
zaczeły mu łzy leciec co mnie wkurzyło i zaczełam sie drzeć "ja chce moje dziecko".... i sie obudziłam :ico_szoking: :ico_olaboga:
średnio co 2 dzień mam taki jakiś sen :ico_noniewiem:
kiedyś mi sie śniło że piotrek był arabskim skoczkiem narciarskim podobnym do cezarego żaka :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 mar 2010, 20:50

edulita, jakies sie jeszcze powinno podawac witaminy?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 20:53

isiawarszawa, ty to masz sny :ico_szoking:
emikaw85, - niby mleka zawieraja te witaminy ale to stanowczo zamało więc podaj to co kazali a przez jaki czas masz podawac żelazo i kiedy macie kontrolna morfologie ?

[ Dodano: 2010-03-23, 19:54 ]
Pewnie ze Jula silna i napewno szybko sie zregeneruje :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

23 mar 2010, 20:54

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 17:47 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

23 mar 2010, 20:57

edulita, za miesiac. Jest juz poprawa jesli chodzi o zelazo. Mniej spi w dzien.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 mar 2010, 20:58

Większość dnia nie miałam czasu usiąść,a tu 5 stron :ico_szoking: :ico_szoking: mniej więcej doczytałam i wiem co mam odpisać, ale nie pamiętam co której;) wybaczcie :ico_olaboga:

Edulita
a ta witamina D to cebion czy vigantol?

Mikusia tak moi rodzice mieszkają w Niemczech już kilka lat.
Dziś przyszły już Milenkowe słoiczki:) rozumiecie wysyłka 2 dni w domu, a zamówione w niedzielę :ico_brawa_01:

Milenki nie wożę na siedząco. Tylko na początku ją daję tak na wpółsiedząco. Porozgląda się chwilę i mi usypia.

Isia to się uśmiałam z Twojego snu:)

Mikusia
napisała, że nie wiadomo ci Zuzce jest. Była niespokojna, marudna i ciągle płakała. Robią jej badania. Będzie mnie informować na bieżąco to wam napiszę co i jak.

Widzę, że sex temat jest. Ja myślałam że wszystkie już szalejecie, tylko u nas nie tak, a tu proszę większość ma jakieś problemy. Ja chyba jednak najgorzej. My od kiedy jest Milenka w ogóle jeszcze tego nie robiliśmy, a sumując cały czas z końca ciąży, to już od 27 lipca :ico_sorki: nie wiem co to będzie. Na początku gadaliśmy jaką antykoncepcję wybrać, bo gin polecił mi zastrzyk, ale ja się boję i tak temat ustał.
T raz tylko wzięło na pieszczoty jakiś miesiąc temu, ale na tym się skończyło, bo nawet gumek nie było w domu.
Nie wiem czy znów ja mam zaczynać ten temat, ale to kurde jakieś dziwne, że chłopy nie nalegają co nie?:) :ico_szoking:

Z zębami powiem Wam, że jestem potwornie zdołowana. Wciąż coś ćmi, potem głowa, wciąż nowa dziurka. Nie mam już siły ani kasy. W czwartek idę i niech zrobi mi ze 3 na raz. Znów zostawię z 250 zł :ico_placzek:

Jeśli chodzi o ramki te z glinką, to mnie wkurza, że jest plastik, a nie szybka i tam się nierówno ta fotka mieści. Ale w czym głównie jest problem?

No przyszły moje książki z kdc, ale jedną odsyłam bo jest beznadziejna, a moje lustereczka przylepne na ścianę są porysowane, więc też odsyłam...

Ale fajnie sobie posiedziałyśmy z koleżankami i fajny widok takie 3 bobasy na kocyku miesiąc po miesiącu:)wkleję wam fotkę;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, 21:02 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 20:59

emikaw85, - my podawalismy wit C, K, A, E ale to jak Ida wyszła ze szpitala i jak karmiłam piersia teraz juz tylko D a C to jak jest jakas niewyraźna. Mysle ze teraz jak ci zapisali żelazo i wit D to nic wiecej teraz nie musisz podawac. A ty juz rozszerzasz diete Julce ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości