anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 mar 2010, 22:07

np miał spodenki(na rajtki) i body z krótkim na to koszulka z długim na to bluza i na to kurtka taka cienka wiosenna no i zawsze czapeczka bawełniana.
_________________
ja podobnie
Ale fajnie dzisiaj dostałam becikowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja juz zapomnialam o nim :-D


no mala mi daje popalic, w dzien nie mam na nic czasu jak ona nie spi, ale za to w nocy coraz lepiej jej idzie spi ok 10-12 godz bez jedzenia, ale ja mam dzieci super pod wzgledem spania za to w dzien jak nie jedno daje w kosc to 2, a dzisiaj oboje :ico_zly: mala jeczala na rekach a syn jeczal ze tylko nia sie zajmuje

lece mleko sciagnac do butli i spac

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 mar 2010, 22:22

czyli kazda ubiera troche inaczej :-)
zimowa kurteczka też zbyt ciepła
u nas dzisiaj bylo 10 stopni i chlodny wiaterek, wiec mysle, ze kurteczka byla w sam raz :ico_oczko: Mam co prawda fajne, ocieplane bluzy, ale jeszcze za duze...
barbapuppa, super autko rodzinne :ico_brawa_01: oby Wam jak najdluzej sluzylo
pomylam okna
moje tez prosza sie o umycie :ico_wstydzioch: chcialam sie za to zabrac w nadchodzacy weekend, ale nie wiem, czy nie znajdzie sie jakies przyjemniejsze zajecie :ico_oczko:
jutro Kiara ma swoje pierwsze szczepienia (tu szczepi sie po raz pierwszy w 3. miesiacu zycia), ja juz zaczynam to przezywac :ico_olaboga:
ważne jest żeby się rozkładał do spania,
kolezanka wymienila wlasnie fotelik na nowy model maxi cosi, tez rozkladany
Ostatnio zmieniony 23 mar 2010, 22:35 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 mar 2010, 22:27

helen- no ja mam ten maxi cosi do 25kg i jestem z niego bardzo zadowolona, jest też taki do 36kg ale za 700zł, no ale skoro dostałam to becikowe to akurat kupię to i wózek spacerowy taki bliźniaczy

anetka- no u mnie Tosia też zawsze odpały ma jak się zajmuje Adasiem, to ona wtedy chce akurat pić albo na rączki, a ze Adaś teraz się domaga rączek to czasem jest masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 mar 2010, 22:39

to akurat kupię to i wózek spacerowy taki bliźniaczy
czyli becikowego juz tak jakby nie bylo :ico_oczko: fajnie, akurat Wam sie teraz te pieniazki przydadza :-)
Adaś teraz się domaga rączek to czasem jest masakra
ojoj, wyobrazam sobie :ico_olaboga: chyle czola przed mamusiami 2 lub wiecej dzieciaczkow :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 mar 2010, 23:11

pruedence tutaj masz pokazany ten fotelik, my mamy taki jak ona pokazuje z isofixem, ale można też kupić bez i jest tańszy i naprawdę wszystko się rozkłada bez wysiłku (pneumatycznie) http://www.youtube.com/watch?v=rBzzs1FCtLc
nasz poprzedni fotelik z tej grupy to http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/kidfix
nie narzekam na niego, ale ma mały mankament - nie ma odchylania do spania (tzn niby jest, ale z tyłu, więc podczas jazdy nie da się tego zrobić, no i nie da się odchylać jak fotelik jest wpięty na isofixie), no ale za to jest również bardzo bezpieczny, zresztą jak kupowaliśmy go dla starszej córki, to nie było jeszcze wtedy aż tak ogromnego wyboru, a wiedzieliśmy że na Romerach robią testy ADAC, co nas utwierdziło, że dobrze wybraliśmy
teraz technika poszła do przodu

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 mar 2010, 23:39

Fajny ten fotelik, troche drogi, muszę się zastanowic:)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 mar 2010, 11:08

dzien dobry :-)
wrocilismy ze szczepienia i moje dziecko wykonczone podsypia troszke na kanapie. Wazy teraz ok. 5250g i rozwija sie optymalnie :-D jakos ta szczepionke przezylysmy :ico_oczko: Kiara krzyczala, a ja trzymalam ja nie patrzac na procedure dwukrotnego wbijania igly i wstrzykiwania :ico_chory: jednak przy swoim wlasnym dziecku to zupelnie inna sprawa...

lilo

24 mar 2010, 11:10

geheimnis, kumam o co chodzi, na badaniu usg tak lekarz jej robił, dzięki :ico_oczko:
pomylam okna.Udało mi sie umyć balkonowe i u małej w pokoiku.Na kuchenne juz Natka nie pozwoliła bo musiałam się nią zająć
Moja mi na jedno pozwoliła :-D Może dziś kolejne machnę :ico_oczko:

barbapuppa, kawał samochodu, dla waszej piątki na pewno wygodny :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Pruedence napisał/a:
Ale fajnie dzisiaj dostałam becikowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja juz zapomnialam o nim :-D
A ja muszę dzisiaj wziąć od lekarza zaświadczenie żeby złożyć wniosek :-D Idę dziś na kontrolę do ginekologa.
Mam co prawda fajne, ocieplane bluzy, ale jeszcze za duze...
A nie da się rękawków podwinąć??? Ja lubię jak rękawki są dłuższe, nie muszę zakładać rękawiczek :ico_oczko: A teraz jeszcze bez nich niuni marzną łapki.

Moja niunia dziś rano miała problem z brzuszkiem, pierwszy raz w sumie. Bidula płakała tak że się nieźle przestraszyłam :ico_placzek: Ciągle bekała i ulało jej się więcej niż zjadła, słychać też było jakieś rewolucje w brzuszku :ico_placzek: Bidula, wychodzi na to, że to po tym wczorajszym szybkim obiedzie, zrobiłam kurczaka z "Pomysłu na..." bo szkoda mi było w garach siedzieć :ico_noniewiem: Nic innego, nowego nie jadłam :ico_noniewiem:

Teraz chyba już dobrze, choć jakieś bączki puszcza, i usnąć od rana nie może, leży i ciamka łapkę aż słychać.

[ Dodano: 2010-03-24, 10:11 ]
Helen, no szkoda dziecka zawsze ale co zrobić - wszystko dla jego dobra :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 mar 2010, 11:30

lilo- bidna mała, tak to jest jak się czasami coś zje, ja to już nawet nie wiem od czego czasem Adaś ma takie wzdęcia, że biedulek płacze dopiero jak się wypurka to mu przeszchodzi.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 mar 2010, 11:35

moja niunia tez ostatnio duzo baczkow puszcza i sie wysila ile moze, ale robi teraz tylko raz dziennie kupke

[ Dodano: 2010-03-24, 16:52 ]
ale dzisiaj pustki, chyba wszedzie piekna pogoda i "wietrzycie sie" z malenstwami na sloneczku :-)
Kiara snieta strasznie po tej szczepionce, bo spi caly dzien, tylko na jakas godzinke sie obudzila, zjadla, plakala strasznie, a odkad udalo mi sie ja uspokoic znow spi... A juz za 4 tygodnie kolejne szczepienie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość