Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 mar 2010, 10:25

miało być zgrzana nie jest

[ Dodano: 2010-03-25, 09:30 ]
bigottka, no ja ci niestety nie poradze bo mojej od soboty też sie coś poprzestawiało /od wizyty piotra brata i żony :ico_zly: jeszcze mi nie przeszła złość po ich wizycie :-D :ico_zly: /
właśnie zawsze ją wkładałam do łóżeczka melodyjka pokołysałam /to taka kołyska/ i zasypiała, a czasami nawet nie trzeba było kołysać. a od soboty łóżeczko ją wieczorem parzy :ico_puknij: usypiam ją w wózku, pośpi godzine połtorej obudzi sie i wtedy hopsa do łóżeczka i nie ma już problemu
ale czemu tak sie drze to nie mam pojęcia, łóżeczko be, łóżko duże be, rączki be, wózek też be ale w nim najszybciej sie uspokaja - no i mnie ręce nie bolą...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 mar 2010, 10:32

Bigottka proponuję żebyś sobie piła melisę, dostarczysz jej składników w mleku, będzie bardziej spokojna. U mnie zawsze działa. Kinia grzeczna, spokojnie śpi. Budzi się tylko na jedzenie i zasypia od razu. A że karmimy się na leżąco to tylko potem ją przenoszę do łóżeczka. :)

Edulita To powodzenia. Biedna Gwiazdeczka, ale się namęczy. :(

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 mar 2010, 10:38

bigottka, jest herbatka dla dzieciaczków z hippa "uspokajająca" Daj jej przed snem
Mój też nie pospał tej nocy. Cztery razy wstawałam, może jest pełnia Basiu w tej naszej Gdyni hehe że dzieci spać nie chcą. Ja idę się zdżemnąć, bo na oczy nie widzę....

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 mar 2010, 10:40

Kasia90, tylko że ja małej już nie karmię piersią :-/ niestety wiec to nie poskutkuje może dzisiaj wybiorę się z nią do lekarza i on mi coś powie bo nawet jakiś dziwny kaszel ma :-/
isiawarszawa, może u mnie to jest spowodowane tym bo w niedzielę wróciłam od rodziców i teraz jej brakuje ludzi może to jest powód.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 mar 2010, 10:41

bigottka, jest herbatka dla dzieciaczków z hippa "uspokajająca" Daj jej przed snem
no nie wiem, może by zadziałała na Wiki, ale Oliwka po niej była jeszcze gorsza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-25, 09:46 ]
bigottka, nie wiem może...
u mnie to chyba jakiś urok rzucili na dziecko :/ jak spojrzała sie oliwka na ciotke to w płacz, i cały wieczór była niespokojna
i teraz jak przychodzi ta 19 jest to samo...
nie wiem nie wiem
pranie na dworku powiesiłam :] jejku w krótkim rekawku było mi ciepło :ico_szoking: jak dziecko ubrać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 mar 2010, 10:51

no nie wiem, może by zadziałała na Wiki, ale Oliwka po niej była jeszcze gorsza
uważam że warto spróbować, a kasa i tak nie pójdzie w błoto jakby co, bo mamusia może ją sama pić.
Bigottka, moja teściowa powiedziała mi dziś że to może byćprzesilenie wiosenne. Albo ząbki.


Kurcze jest taka ładna pogoda, że nawet zdżemnąć się nie da

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 mar 2010, 10:58

uważam że warto spróbować
ja nie mowie że nie warto spróbować ;-) jeśli jest szansa że podziała - czemu nie
tyle że na oliwke nie działa
na nią ostatnio wózek i disco polo :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 mar 2010, 10:58

isiawarszawa, no właśnie ona na moją gwiazdę nie działa niestety :-/

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 mar 2010, 11:03

Ja juz po spacerku :) uffff ale sie spocila .....

Isia - jak bedzie cos fajnego to wysle - teraz mam nowe przepisy bo mam mniej kcal i wszystko nowe

Dziewczynki ide cwiczyc - mala sie bawi wiec mykam

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 mar 2010, 11:05

isiawarszawa, owszem disco-polo jest chyba nejlepszym lekiem.
A co do herbatki to nie wiem.... jakieś g*** za przeproszeniem robią.
Bigottka, a śpiewasz WIKUNI??????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość