Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 mar 2010, 21:29

hej!!!
tibby, gratuluję 38tyg...to już czas rodzić kochana! Tobiasz wychodź!!! :-D
karmelka, jeju..ale przeżycia...Dobrze, że wszystko ok!
jagodka24, wytrzymasz...Ty jesteś wspaniała kobieta i dasz radę!!!
wisnia3006, szkoda, że te skurcze to tylko chwilowe....oby się rozruszało, bo święta w szpitalu to lipa straszna...
hormiga, kochanieńka...szacun za pamięć! ja nie umiem zapamiętać 1strony, a Ty tyle...hehehe
kobieto,toś się strachu najadła!!!! najważniejsze, że wiedzieli co robić, a Ty podjęłaś słuszną decyzję!!!cieszę sie, że Tymek w porząku i wsyzstko się tak dobrze skończyłO! :ico_brawa_01:
odpoczywaj kochana i wracaj do formy!ale zapalenie piersi jeszcze to już przegięcie...za dużo chyba jak na jedną osobę co? życzę, żeby teraz już szło z górki!!!

mój Tomuś dziś trochę był maruda....ale spacer przespał fajniusio
grubas mój, waży już 5kg! :-D ptyś kochany....i zimnolubny jest...potówy mu wyszły jak nie wiem...
to od dziś kołderka w szafie, młody w bodziaku tylko i pod kocykiem....za kim to ma? bo ja uwielbiam ciepło...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 mar 2010, 21:42

zborra, małża zmuszam do codziennego tulenia i jak widać seks nie przynosi efektów. jutro sprzątam caaałą łazienkę. i może umyję okna w sypialni. spacery codziennie zaliczam nawet dwa! i NIC! uparte dziecko i tyle. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 mar 2010, 22:42

Dobry wieczór:)

Hormiga miło, że wpadłaś:) Ostatnio ja też się ociągam z forum ale jest tak śliczna pogoda że jak tylko mamy czas to wózek i heja!
Uczulenie na buźce Jolki to jakaś alergia na coś, co zjadłam. Podejrzewam, że jabłko mogło być pryskane (chociaż skórkę obieram). Krostki trochę zbledły i mam nadzieję, że do niedzieli już znikną.
Mała nadal kochana :ico_sorki: Czasami powyje chwile,robi się purpurowa i pręży się niesamowicie... pewnie ten brzuszek ją męczy. No ale dajemy radę. Mogłaby w nocy dłużej sypiać bo póki co jeszcze robi mi pobudki co 2,5 godzinki na jedzonko.
grubas mój, waży już 5kg! :-D ptyś kochany
Brawo :ico_brawa_01: Pokaźny chłopak. Moja kruszyna waży 3800g.Od wyjścia ze szpitala przytyła tylko 500g.

No i stawiamy :ico_tort: z okazji 1 miesiąca na świecie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 mar 2010, 23:03

Qanchita, no to :ico_brawa_01: za miesiąc, a wiesz u nas Lenka podobnie się zachowuje ale ona ma problem z kupką pokrzyczy, zapłacze purknie i śpi, znowu się obudzi postęka dopiero jak walnie kupkę to całkiem inne dziecko.
zborra, 5 kilo, ślicznie :ico_brawa_01:
tibby, na pocieszenie dodam, że na mnie to nie działało, ale trzymam kciuki za was!
Hormiga witaj kochana, dzielna baba z ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 mar 2010, 10:23

riterka, coś czuję, że i u mnie niestety nic się nie da zrobić. w czwartek idziemy na kontrolę do ginka, to może już mi choć powie, że szyjka dojrzała czy coś... :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 mar 2010, 12:20

tibby, ja tez ide w czwartek do gina i od razu dostane skierowanie do szpitala ale modle sie aby Zuzia wyszla do czwartku chodz mysle ze i tak urodze po terminie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 mar 2010, 14:13

wisnia3006, to szykuje się czwartek pełen wrażeń dla nas obu. Trzymam kciuki, żebyś jednak nie dotrwała do tej wizyty :ico_sorki:
ja też nie mam za optymistycznych myśli odnośnie porodu przed terminem. aczkolwiek niestety nic nie jesteśmy w stanie zrobić, by te dzieciaczki jakoś pospieszyć... :ico_noniewiem: a przynajmniej nasze "poczynania" niestety na nie, nie działają :-/ Trzeba nam tylko cierpliwie czekać.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 mar 2010, 14:16

hej!
tibby, no trudno widocznie musisz poczekać...
oby już niedługo!
Qanchita, wiesz co...no u nas to samo...myślałam, że potówki, ale on na głowie ma czerwone plamy i wysypkę :ico_olaboga: nie wiem...może od perfumów naszych, albo od kosmetyków??? nie mam pojęcia
jak nie zejdzie do poniedziałku to idę do lekarza, bo na chrzciny będzie taki wysypany...ble...
z tymi brzuszkami...to musimy zacisnąć zęby i wytrzymać...choć powiem Wam, że mnie to okropnie męczy już....
wchodziy chyba w kryzys 6tygodnia powoli i młody w dzień je co 2godziny! :ico_olaboga: a potem zanim beknie i nastęka to już znów karmienie :ico_placzek: biedak...ale ja siły za bardzo już nie mam...

zmykam...bo akurat przykimał na chwilę....miłego dnia!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 mar 2010, 16:17

witajcie kochane ciężaróweczki
ja nadal na posterunku więc wizja mojego porodu samoistnego oddala sie jak żagłówka na horyzoncie :-D w poniedz zgłaszam sie na izbe i błagam o litość
bo juz strasznie źle sie czuje
wczoraj troszke poszaleliśmy z M ale to raczej on szalał a ja :ico_olaboga: leżałam jak kłoda :-D :-D :-D
a dzisiaj ledwo łaże
jak sie schyle to nie moge sie podnieśc
zresztą co ja wam bede pisać same wiecie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 mar 2010, 17:03

Witam weekendowo :-)
myślałam, że potówki, ale on na głowie ma czerwone plamy i wysypkę
No dokładnie! Najpierw plamy na buźce a potem pojawiają się jeszcze na tym krostki. No i plamy bledną jak jest chłodniej a jak się zagrzeje lub płacze to aż w purpurę wchodzą :ico_olaboga:

Chrzciny? O! a kiedy?:)
My myśleliśmy o świętach ale poczekamy na święta majowe bo teraz pogoda jest jeszcze nieprzewidywalna :ico_zly: Wczoraj słońce i ciepełko a dziś wiatr, deszcz i zimno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dziś się nawet wyspałam bo mała obudziła się tylko 3 razy :ico_brawa_01:
Może dlatego że położyłam ją na brzuszku :ico_noniewiem:

A Wy :ico_ciezarowka: w szereg mi się ustawić i do działu sortowni! Dosyć tych dwupaków :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość