Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 10:14

to moze zależy od regionu polski ja myslałam ze wszyscy obchodzą zajaca
moze :ico_noniewiem: u mnie w łukowie nie ma zająca i u piotra w wawie też nie :ico_noniewiem:
jej mi też sie nic nie chce dzis, ide zobacze jaka pogoda

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 mar 2010, 10:15

u nas też się obchodzi, tylko ja na razie nie mam pomysłu na prezenty, na pewno tylko dla maluchów będą, czyli dla Zośki i mojego 2-miesięcznego bratanka

A święta spędzamy u mojej mamy w tym roku, niestety......, niestety, bo z moją niezbyt sympatyczną bratową :ico_zly: ale jakoś przeżyję...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 10:19

niestety, bo z moją niezbyt sympatyczną bratową ale jakoś przeżyję...
oj współczuje
ja na szczęście sie wymigałam od piotra rodziny, szkoda że do siebie nie jade ale coś za coś :ico_noniewiem:
dzisiaj pogoda u mnie na kurtke

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 mar 2010, 10:47

isiawarszawa, no u mnie na pomorzu odkąd pamiętam to na zająca zawsze coś się dostawało oczywiście jak byłam dzieckiem teraz to trochę za stara jestem ;-) tylko dziadkom zrobiłam niespodziankę te ramki z glinką ale jeszcze nie zrobiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
isiawarszawa, no to faktycznie bez sensu komuś meblować skoro macie coś już na oku.
isiawarszawa, myślisz że bezrękawnik to dobra rzecz na teraz???

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 mar 2010, 11:02

bigottka, ja tez chciałam ramki z glinka dla dziadków na zająca ale jeszcze nie doszły :ico_zly: ciekawe czy dojda do swiąt i czy dam rade zrobić :/

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 mar 2010, 11:14

edulita, no mam nadzieję że dojdą ramki bo moim zdaniem to świetny prezent od wnuczki ;-) lub tak jak u Ciebie od wnuczek ;-) Ja niby mam ramki w domu ale jakoś nie mogę się zabrać za ich zrobienie nie wychodzi mi odciśnięcie rączki bo jak odciskam to prawie nic nie widać :ico_zly: a nie chce aby Wiktorie to bolało jak mocniej przycisnę.
Jeszcze tydzień i święta ale ten czas szybko leci normalnie szok :ico_szoking: a niedawno było Boże Narodzenie ;-)
Ciekawa jestem co u królika słychać muszę do niej sms-a wysłać ;-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 11:52

bigottka, mysle że na dziś nie, ale jak była taka pogoda jak w piątek (15-17 stopni plus ostre słońce) to Oliwia miała na sobie body + bluzeczka + grubsza bluza welurkowa ale nam sie bluza pobrudziła (uprałam ;-) )ale fajnie było by mieć alternatywę na brudną bluze czyli mysle że body +bluzeczka +cienka bluza i bezrękawnik było by ok. takie moje zdanie, a powiem ci że gdy była w tej grubej bluzie (no zwnowu nie takiej grubej ale grubszej) to miała karczek ciepły, ani chłodny ani spocony wiec chyba bylo jej w sam raz

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 mar 2010, 12:01

isiawarszawa, no ja tego dnia to ją zdecydowanie za ciepło ubrałam bo ubrałam kurteczkę i ciepłą bluzkę i niestety była spocona trochę ale jak od lekarza wyszłam to już ciepłej bluzki nie ubierałam. Ja kupiłam raz taki fajny włochaty bezrękawnik na allegro bodajże za 15 zł ;-)
Obrazek

i coś takiego też mam ciepłego ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 12:06

a ja kupiłam dzis niekapek nuka -jesli bedzie za trudno to wymienie narazie ustnik na zwykły smoczek - na szczescie pasuje :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2010, 12:36

Witam!!!!
Kilka foteczek mojej niuni
Obrazek
a tu jej skarpetki z miskami :)
Obrazek
Obrazek
spacerkowo
Obrazek

ide teraz was poczytac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość