Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 mar 2010, 20:18

Witam :D
U mnie jedyną oznaką zbliżających się świąt było mycie okien,a musiałam się przy nich sporo napracować,bo ostatnio myłam je jeszcze w ciąży będąc,ale to zrobilam tak tyle o ile i straszne smugi pozostawały.Tym razem mogłam śmiało po krzesłach i parapetach skakać no i ręcę do góry wysoko wyciągać :ico_oczko:
W święta tylko w niedzielę pojedziemy do rodziców ale na krótko,bo u nich warunków nie ma nawet zby mała się z 15min przespała.Tam się ciągle coś dzieje.a w pn może oni do mnie wpadną,bo mąż ma dyżur w szpitalu niestety :ico_placzek:

No nasza Wisienka już niedługo mamusią zostanie. :ico_brawa_01: Z tego co czytałam na kwietniówkach to stara się jak może zeby tylko przed świętami się rozdwoić.Ja proponowałabym duuużo po schodach chodzić.U mnie to pomogło,choć zajęło kilka dni :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 mar 2010, 13:05

no jestem jestem jeszcse w :ico_ciezarowka: termin mam na piatek jesli nic sie nie ruszy to chca mnie zostawic w szpitalu na swieta. caly czas robie cos w domu sprzatam okna umylam fieranki poprasowalam a tu kicha.

geheimnis, jak ten czas leci Twoja corcia ma juz 2 miesiaca

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 mar 2010, 18:08

Gabi, dzieki mam nadzieje ze cos sie ruszy dzis pochodze po klatce schodowej tak jak radzila geheimnis, mam nadzieje ze pomoze

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 mar 2010, 20:17

wisnia3006, ja chodziłam w koperniku z oddziału ginekologicznego na parter i z powrotem :-D czyli z 7 piętra na sam dół.sami lekarze kazali mi chodzić jak najwięcej się tylko da,a położne doradzały właśnie schody :ico_oczko:

Ale jestem wściekła.Dziś przyszła sąsiadka z klatki obok i powiedziała żebym poszła na strych bo mnie i sąsiada z dołu okradli.No i faktycznie skradziono rower męża,wart obecnie 1300zł.oczywiście kupił go 3,5 roku temu,a wtedy był znacznie drozszy.Na wieczór przyjechala policja.wzieli zeznania ode mnie,sąsiada i 3 rodzin z klatki obok i tyle.
Wyobraźcie sobie,ze złodzieje najpierw weszli do sąsiedniej klatki,tam ukradli m.in deskę snowboardową,wiertarkę i jakąś walizkę,po czym z tymi klumkrami weszli do naszej klatki na góre na strych,zostawili wcześniej ukradzione rzeczy,a zabrali rower męża i sąsiada (ten kosztował kilka tysięcy podobno,jakiś wypasiony model :ico_olaboga: ).
mój mąż jest wściekły i podłamany,ja również.Ależ mamy pecha.W ciągu ostetniego 1,5 roku sąsiedzi zalali nam całe mieszkanie,potem ktoś wybil nam szybę tylną z samochodu,ukradli mojemu mężowi komórkę w pracy i teraz jeszcze ten rower.Masakra totalna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Malwi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2010, 14:11

28 mar 2010, 20:23

witajcie łodzianki :)
mam na imie Malwina , jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej a co za tym idzie nie odchodzę od kompa i tak w ramach rozrywki postanowiłam sie zalogować na forum :) mam nadzieję, że uda mi sie jakoś wkręcić do waszej "forumowej" rodzinki :) Pozdrawiam

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 mar 2010, 20:39

Malwi, ni witamy witamy na forum
napisz cos wiecej o sobie skad jestes z jakiej dzielnicy

Awatar użytkownika
Malwi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2010, 14:11

28 mar 2010, 21:27

cos więcej powiadasz ... mieszkam w samym centrum, zaraz przy piotrkowskiej. Póki co męża i dzieci brak ... nawet kota mi gdzies ostatnio wcieło no ale mam nadzieje, ze sie wyszumi, zrobi co swoje i wróci :) Mam ambitny plan, kóry wcielam w zycie od jutra ... mianowicie postanowiłam się w końcu ogarnąć, czyli zrzucic parę kilo przed latem , napisać prace , obronić i znależć pracę nie wiem na ile mi zapału wystarczy ale będę Was informować na bierząco :)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 mar 2010, 22:50

Malwi, wow widze ze plan masz niezly. bedziemy trzymac kciuki aby wszystko sie udalo.
a co studiujesz i gdzie?

Awatar użytkownika
Malwi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2010, 14:11

29 mar 2010, 10:49

trzymajcie trzymajcie bo z moja motywacja to roznie bywa więc sama ona może nie wystarczyć :) studiuję filologie polska na owianej ostatnio niestety hańba AHE i chyba właśnie przez to, ze tak sie podziało w tej uczelni to odechciewa mi sie wszystkiego no ale skoro już zaczęłam to musze skończyć :)
wisnia 3006 powiedz lepiej jak tam Ty sie trzymasz

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 mar 2010, 14:10

Malwi, ja juz ciezko nogi mi puchna, chcialabym miec juz Zuzie przy sobie bo jak nie to swieta spedze w szpitalu.

a ja studiuje na 3 rok( w tym roku licencjat)oligofrenopedagogike na wsp

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość