Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 mar 2010, 15:11

Sylwia, pamiętam że ja w pierwszej ciaży też tak miałam, do tego to były pierwsze miesiące na emigracji, nikogo nie znałam wszystko obce i do tego całe dnie sama siedziałam bo mąż w pracy :ico_noniewiem:

Trzymaj się będzie lepiej :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

29 mar 2010, 15:55

mnie dopiero wszelkie bole, odpuscily 2 tygodnie temu, a tak to tez nie za dobrze sie czulam :ico_noniewiem:

mnie tez nic sie nie chce ale mam tyle roboty przy zuzi i w domu ze nie mam czasu na smutek, ale pamietam z zuza w ciazy siedzialam w domu calymi dniami, tez byla zima i nie bylo zaciekawie.

a teraz zrobilam sobie salatke z bananami i kiwi i jabluszkiem, zaraz zrobie sobie cos do picia i usiade wygodnie w fotelu, zuza oglada bajke, u nas calyy dzin pada :ico_zly:

[ Dodano: 2010-03-29, 15:56 ]
Sylwia glowa go gory :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-29, 15:56 ]
sylwia u co bylas na tym USG??

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

29 mar 2010, 16:26

Nie nie bylam , dalam sobie spokoj , slyszalam serduszko i to najwazniejsze, zobacze za 3 tygodnie, tyle przezylam to i 21 dni tez
po swietach bede sie umawiala na polowkowe w 3d , mam nadzieje ze wkoncu poznam plec a przedewszyskim ze u dziecka wszystko gra i jest zdrowe

[ Dodano: 2010-03-29, 17:24 ]
http://dzieci.pl/pgid,12119086,title,Ci ... ciaza.html
do poczytania , ja mam wszystko

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

30 mar 2010, 07:24

sylwia78, :ico_pocieszyciel: ja też miewam złe nastroje wtedy mój M cierpi bo wylewam wszystko na niego i obwiniam go za nic....ale humor przeważnie wraa mi rano jak mój synuś kupkę na nocniczek zrobi - wtedy wiem, ze będzie wszystko dobrze - głupie wytłumaczenie, co? ale mnie to pociesza :ico_haha_02:

basiu tak, czuję maleństwo najbardziej w nocy i w samochodzie jak jestem zgięta :ico_haha_02: na razie s a to przyjemne łaskotania ale niebawem się zacznie :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 mar 2010, 08:58

Witam wtorkowo :ico_oczko:

Jak samopoczucie?

Sylwia jak tam?

Zazdroszczę Wam tych ruchów dzidzi, ja też chce!!!

ale ja to odstaje od Was trochę :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Pytałam Was o smaczki, ale nie odpisałyście :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 mar 2010, 09:09

Witam!
Dziś znowu się nie wyspałam :-( dręczy mie te rane wstawanie do wc, a po tem juz nie mogę zasnąć. ALe co tam dziś przynajmniej ładna pogoda, trzeba sie nacieszyć widokiem :-)
Magdalena_82, pytałaś nas o smaczki-ja mam na wszyttko chęć oprócz chipsów wręcz odkąd jestem w ciąży mam wstręt i nie wiem dla czego? A tak nie mogę się doczekać truskawek i zjeść z bitą śmietaną :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 mar 2010, 09:30

hejka

Sylwia, pocieszę Cię,ze ja też ciągle sama na teym moim odludziu(no, z bianką), bardzo bym chciała z kims się spotkac i pogadac, ale cóż...


Ja mam dziś wizyte u ginka :-D po 18

Co do smaczków, to ja wczoraj napisałam częsc posta, ale chyba go nie wyslałam :ico_puknij: Ja tam wolę coś ostrzejszego teraz, jakichs drastycznych zmian nie ma, ale najbardziej denerwuje mnie smrodek kawy i taki dziwny zapach wszystkich owocow i rzeczy z nimi związanych :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

30 mar 2010, 09:44

U mnie dzisiaj lepiej,tz. lepszy humor słoneczko jest i ide na spacer z sasiadka tak o 12 wiec nie powinnam sie zdolowac
co do smakow to ja ciagle dlugie zeby na wedline pochlaniam kilogramy pomaranczy i mandarynek ale juz nie moge sie doczekac naszych owocow sezonowych
ruchow tez nie czuje ale ja przy kosci wiec ja licze na ruchy okolo 20 tygodnia nie wczesniej
wczoraj dzwonil brat i jakos tez inaczej nam sie gadalo, poza tym mam zakaz kupowania wozka , brat sie zobowiazal ,ze jak beda w Polsce w lipcu lub sierpniu to wyloza jakas tam sme na jaka ich bedzie stac i kupimy wozek a my w razie czego dolozymy reszte jak bedzie drozszy :-D

[ Dodano: 2010-03-30, 09:46 ]
Dona super ze masz wizyte, ja za tydzien bede dzwonic i rejestrowac sie na maj na polowkowe 3d , a ty gdzie bedziesz rodzic?

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 mar 2010, 13:15

witam was

no dzis juz lepiej u nas z pogoda :ico_sorki: zaraz bedzimy jadly obiadek z zuza.
jak jestem zgięta
moj dzidzius tego nienawidzi , zaraz chce zebym sie wyprostwala i przestaje :ico_oczko:
ogolnie ruchy staja sie coraz mocniejsze wyczuwalne juz przez brzuch jak sie trzymam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzis rano tak wariowala a teraz cisza , ale zaraz pewnie po obiadku dostanie pawera :ico_oczko:
Jak samopoczucie?
u mnie coraz lepiej, maz ma od juta urlop no i mam jutro wizyte :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Pytałam Was o smaczki, ale nie odpisałyście
_________________
ja nie mam ogolnie zanych czasmai mocno naleci mnie na cos slodkiego , a czasami zjadla bym pol kilo kapusty kiszonej albo pila sok z ogorka wiec nie wiem, ogolnie mam apetyt i czesto gloda jestem, ale nie chce sie tak obrzeraz, z zuza przytylam 32 kilo :ico_wstydzioch: zachodzac w ciaze moja waga to 56 wiec zajelo mi to 2 lata zeby sie doprowadzic i tak jeszcze 7 mi zostalo , no ale teraz dzidzis jest w brzuszku to dalej zaliczam sie do puszystych hahah :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-03-30, 13:16 ]
Ja mam dziś wizyte u ginka po 18
czekam na wiesci koniecznie wejdz i napisz :ico_nienie:
no i moze poznasz plec

ja mam tez jutro na 18 :-D

[ Dodano: 2010-03-30, 13:17 ]
ide bo mi zaraz pyry wyskocza z garnka :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-30, 13:22 ]
w czwatek wyjezdzamy do tesciowej, potem troche do michala babci wiec sobie odetchne, nie bede musiala gotowac, sprzatac.... :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2010-03-30, 13:24 ]
A tak nie mogę się doczekać truskawek i zjeść z bitą śmietaną
:ico_brawa_01: ja ma truskawi z lata zammrozone kup tylko smietane i przyjedz do mnie pojemy sobie :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 mar 2010, 14:28

a ty gdzie bedziesz rodzic?
w zasadzie do konca jeszcze nie wiem. Myślę o Wejherowie, chodze do ginka z tego szpitala, ale taka samą droge mam do wojewódzkiego do gdańska, tam rodziłam poprzednio i było ok.
z zuza przytylam 32 kilo zachodzac w ciaze moja waga to 56 wiec zajelo mi to 2 lata zeby sie doprowadzic i tak jeszcze 7 mi zostalo
ja tez z bianka duzo przytyłam -22kg, ciągle walczyłam z ostatnimi 10. Teraz przytyłam 4 kg niby mało, ale dodac te 10, to i tak wychodzi waga prawie jak poprzednio :ico_placzek:

a tak na marginesie, Basiu, to pamiętam zdjęcia ze spotkania z Emilią, i wcale nie widziałam tych 7 kg, chyba masz je w piętach :ico_oczko:
ja ma truskawi z lata zammrozone
ja tez mam, ale takie rozmrozone mi nie podchodzą :ico_noniewiem:

uzywam ich do ciast albo deserów, fajnie smakują takie zmrozone zmiksowane poprzekładane w pucharkach z jogurtem greckim i zwyklymi herbatnikami lub biszkoptami, mniam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość