Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2010, 17:15

edulita, znalazlam na allegro te skarpety specjalnie dla ciebie :) http://www.allegro.pl/item964350307_lam ... amaze.html
Biggotka - ale to ty nie masz rozkladanej spacerowki czy jak bo nie rozumiem ze twojej malej jak zasnie to na lezaco wygodniej ..... moja spacerowka rozklada sie do konca i mala normalnie lezy i ma nozki wyciagniete
Moja mala to nawet 7 kg nie wazy :-D przynajmniej ma ciuszki na dluzej heheh i nie trzeba tyle nosic :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 17:26

bigottka oj troszke ci współczuje usypiania Wiki. bo ja po 3 minutach 7 kg oliwki w pozycji lezacej na rekach mam dosyc a co ty masz powiedziec... no ale za to ile fałdek do kochania :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 mar 2010, 18:21

isiawarszawa, niby 10 kg ale ja jakoś tego nie czuję i nie jest tak źle już się przyzwyczaiłam ;-)
Sabcia, no bo na tym zdjęciu to wygląda jakby siedziała na śpiąco a nie leżała.
Wiki juz duzo waży :ico_brawa_01:
tylko co jest najśmieszniejsze że nawet nie wiem po kim taka waga ale lekarz nic nie mówił że za dużo czy coś.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

29 mar 2010, 20:13

bigottka, ale spra corcia :ico_szoking: :ico_szoking: :-D

edulita, ja podobne skarpetki kupolam w rossmanie i nie za taka kosmiczna cene :-)

isiawarszawa, kubek niekapek rewelacja, tez musiy zakupic :-)

Ja dzis sama wybylam do mamci i ze 3 godzinki latalysmy po sklepach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a tatus zostal z synusiem w domku

A jutro smigam do fryzje, troche mi szkoda kasy bo kobietka mi powiedziala ze obciecie i pasemka 120zl :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: troche duzo, ale jak patrze w lustro to zmieniam zdanie :-D :-D :-D

I widze ze nie tylko ja w lesie ze sprzataniem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale musze sie za to zabrac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A my jutro na szczepienie zobaczymy ile moje dziecie wazy :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2010, 20:24

bigottka, bo to nie spacerowka "osiolku" :ico_haha_01: tylko fotelik samochodowy, a jego uzywam jak tylko po synka do szkoly jade albo na zakupy autem .... a na spacery spacerowke :-D
isiawarszawa, tez musze wyprobowac ten kubek a tu tego tyle ze nie wiem jaki wybrac hehe

[ Dodano: 2010-03-29, 20:29 ]
lekarz nic nie mówił że za dużo czy coś
a tam poprostu bedzie duza - a tak na powaznie to mojej kumpeli coreczka tez byla taka duza i to byl taki pulpecik ale mala wyrosla z tego teraz wyglada jak kazda inna dziewczynka jest drobna i nikt na zdjeciu nie chce wierzyc ze to ona :) jak tylko zaczela chodzic to nozki jak patyczki jej sie zrobily - takze bez obaw - kazde dziecko rosnie swoim tempem
Widzisz moja jest tak mala i drobna ze jak jej teraz kupilam spodenki dresowe na 3-6 miesiac to sa duze jak ona cala :) i nosi gatki na 0-3 miesiace a rajtuski jeszcze na tiny to rozmiar najmniejszy noworodkow ktore sie rodza :ico_haha_02:
no a te pampersy to dalej 2 mamy

[ Dodano: 2010-03-29, 20:31 ]
Moja moda juz spi :ico_szoking: jak zwykle i znajac ja to wstanie dopiero rano okolo 8 :-D

[ Dodano: 2010-03-29, 20:32 ]
Ewka_82, ale masz super te zdjecia pod spodem heheh a te pierwsze to ma supcio minke heheh

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 20:48

Sabcia, ja mam cos takiego i powiem ze po dzisiejszym dniu jestem zadowolona
Obrazek
ładniutka leciutka dostosowana do bobasa i ustnik wymienny :)

[ Dodano: 2010-03-29, 20:52 ]
o link zniknał http://www.nuk.pl/productpopup.php?id=c ... res/Disney

próbowałam go w img wstawić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2010, 20:52

No tego się bałam 5 stron do czytania przez cały dzień :ico_szoking: :ico_szoking: to mnie załatwiłyście, ale już doczytałam. Jutro postaram usiąść chociaż 2 razy. Nie to co w domu, że komp non stop włączony.
Niby jest tu więcej osób, a jakoś ciągle brak czasu, ale fakt jest lżej. Mama ponosi małą, zabawi, Matiego mi na spacer ubierze. Jest ok. Jutro mam odciagnąć mleko i jechać na zakupki troche świąteczne i po lumpkach. Jak ja na to czekałam:)

Dziś byłam z Milenką u lekarza bo paskudnie kaszle. Zdziwiła się, że tamta moja dała jej tylko flegaminę. Dostała jakiś półantybiotyk łagodniejszy, wapno i cebion. W środę do kontroli, ale naprawdę dziś bidulka tak często nam płakała. na spacerku byliśmy ponad godzinkę to spała i potem jeszcze na korytarzu w domu:)

Byłam w lumpku i kupiłam bluzeczkę i krótki sweterek. Jak się opstrykam to wstawię wam fotkę:)

Sabcia ale masz dobrze cała nocka przespana:) ja jak nic 2 pobudki w nocy.
2,5 godziny dziennie ćwiczysz?

Isia
super niekapek i dzięki za pomysł na zajączka dla Milenki:)

Bigottka Milenka jest 4 kg lżejsza od Twojej małej:) ale też myślę, że jak mała zacznie chodzić to się rozejdzie. Na pewno ważne jest mądre karmienie takiego kochanego pulpecika:) ale z Ciebie mamuśka mądra to będzie ok:)
Pytała jeszcze o zmianę czasu. ja się wczoraj bałam jak to będzie, bo się przyzwyczaiłam, że ładnie szybko mi dzieci spać chodzą:) ale nie było źle. oboje usnęli z poślizgiem 20 minutowym. dziś natomiast od razu się przestawili:)

Wiolaw dawaj tu koleżankom byś pazurki zrobiła na forum:)

Edulita u nas zajączek jest prawnie znikomy w porównaniu z Mikołajem:) tradycja jednak jest i ja pilnuje żeby dzieciaczki coś dostały.
Milence kupię jutro niekapek, a Matiemu może książeczkę do kolekcji Franklina lub jakiś wypasiony płyn do kąpieli. To on lubi najbardziej:)

Magda33 my tu u rodziców bez mojego męża jesteśmy bo on jeszcze do pracy chodzi, także na razie nici ze spacerku. W piątek przyjedzie to w sobotę pomyślimy. Poszłabym do kina... ale kasa... temat ostatnio u nas ostry.
Nawet już z fryzjera chciałam rezygnować, ale mama tu się postawiła, że mi kasę da i mam iść bo samopoczucie też jest ważne...

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2010, 21:33

bigottka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super Ci córcia waży :)

Dziewczyny nie pomyslcie ze ja do Was wpadam jak sie tylko chce chwalic albo coś chce, no ale teraz akutrat do Was z prośbą gigantyczną wpadam :)

Biore udzial w akcji vichy i zbieram punkty za kazdą zarejestrowaną osobę, oczywiście każda z Was też bierze udzial automatycznie w konkursie w którym do wygrania jest pelno zestawów tych kosmetyków, należy sie tylko zarejestrować


http://www.akcjanormaderm.pl/public/tajny.php

po zarejestrowaniu nacisnąc wlink który wysylają na e-mail i zalogować sie - wtedy macie 2 pytania konkursowe
w 1 odp jest 2 chyba w kazdym razie z odp zincadone+ a w 2 ze gratis dodają żel 100ml nastepnie należy wpisać imie i nazwisko osoby polecającej czyli moje Jsstyna Świątkowska-Wrzesińska, wszystko zajmuje ok 3 minut więc baaaaaaaaardzo prosze o pomoc :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2010, 22:38

Bylam w sklepie i kupilam taki kubek cos podobnego w sumie to nie umiem znalesc takiego bo to jakas nowosc - moj jest rozowy z zielonymi uchwytami i ma silikonowy dziubek no i jest od 4 miesiaca - ale fajny
http://www.first4dads.co.uk/index.php?o ... &Itemid=60
matikasia, 2,5 godz to taka norma czasami uda mi sie wiecej jak mala pozwoli i codziennie oprocz niedzieli :)
ejustysia, jutro ok ? bo maz mnie goni

[ Dodano: 2010-03-30, 08:25 ]
Witam sie porankowo z :ico_kawa:
Ja juz przygotowana jestem do wyjscia do szkoly a moje maluchy nadal spia :-)

Wczoraj kupilam sobie nowy biustonosz bo mialam jeszcze pociazowe no i zszokowana jestem mam miseczke o rozmiarze DD :ico_szoking: jak mi cyce nie zmaleja to nie wiem co zrobie .....

mykam obudzic synka papa

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 mar 2010, 08:37

witam kobietki
ja tylko na chwilke , aby się zameldować tak przy sniadanku , bo poxniej to nie będę miała czasu tak jak wczoraj
szalone dni przedświateczne a do tego musze dzis jechać z Ala do alergologa do w-wy i może jakies zakupki przy okazji sie zrobi , zobaczymy jak czas pozwoli i Lolek oczywiscie , ale biore ze soba tatę to będzie chodzil z małym a my z Alą na zakupki :ico_oczko:

Sabcia, ja wczoraj chciałam dobrać biustonosz ale jakoś mi nie lezaly , tez nie mogę se przestawić na moje baniaki D, a jak wychodzilam za mąż mialam A z podwójnymi poduszkami ,żeby w sukni ślubnej coś było :ico_noniewiem:

u nas jak narazie dzieciaczki zdrowe , dużo przebywamy na dworze
jeszcze troszkę a z laptopem przeniosę się na podwórko :ico_oczko:

a teraz lecę doczytać , ile mi się uda

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość