Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2010, 10:41

czesc laski :ico_haha_02:
ja wlasnie lece do poloznej :-)
Martalka, :ico_brawa_01: za 29

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 mar 2010, 10:56

mmarta81, daj później znać co i jak. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 mar 2010, 11:03

Witam moje Drogie :-)

Martalka, no właśnie za skończony 29 tydzień!!! :ico_brawa_01: Jeszcze tydzień i 30 za Tobą :-D

A ja szybko się szykuję i jadę do moich serdecznych znajomych, które prowadzą biuro podróży do Łodzi na ploteczki :-) Mam nadzieję, że żadne deszczysko mnie nie złapie w drodze :ico_oczko: Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 mar 2010, 11:09

:ico_tort: za 29tc
Wczoraj leżałam sobie zasypiają i romyślałam o nowym bobasku. Trochę to jeszcze dla mnie abstrakcja- trzecie takie maciobstwo :ico_olaboga: I ma wrażenie obecnie, że jeszcze mam tyyyyle czasu, a to ledwie dwa miesiące z hakiem :ico_haha_01:


Karo, żywność w dzisiejszych czasach... my unikamy parówek, danonków na przykład. Miałam taki czas że mało co miałam ochotę kupować. Teraz wiem, że niestety czasami trzeba, bo o alternatywę ciężko... Choćby takie wędliny.
jak nie mam swojej świnki (z której piekę coś na chleb, jakiś schabik), to jestem zdana na sklepowe, bleeeeeeeee...

Nicola, e tam mało ambitnie. Ciężka praca, nie ma co ukrywać, ale przecież nie ma co grymasić ostatnio.
Mnie najbardziej boli to, że po moich studiach nie mogę znaleźć nic sensownego. Np. panstwowe szkoły- poniżej tysiąca na rękę... latami trzeba harować na podwyżkę. Mnóstwo papierologii... Szkoły prywatne- umowa zlecenie, ew. o dzieło... U mnie własne coś, to alternatywa. Jakieś zabezpieczenie na emeryturę, o ile wypali ;) bo te zlecenia niestety są g... warte jeśli chodzi o składki emerytalne, OFE itd... :ico_noniewiem:

Karo, a poziom studentów w placówkach zamiejscowych :ico_olaboga: Miałam okazję uczyć na 1 roku filologii zaocznej :ico_haha_01: śmiech na sali i żal :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 mar 2010, 11:18

karo-22, no widze ze tez jestes z lodzi:) w jakim szpitalu bedziesz rodzic?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2010, 12:37

juz po :-) wszystko w miare ok :ico_sorki: krew oczywiscie nie tak wiec znowu musiala mi pobrac i od teraz co tydzien mam badanie krwi :ico_olaboga:
no nic jak mus to mus :-)
lece na grupe z Iga

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 mar 2010, 13:57

I ja się witam! :-)
Martalka, :ico_brawa_01: za 29 tydzień! No jeszcze tylko nieco ponad dwa miesiące i Meleństwa będą z nami. Dla Ciebiei to abstrakcja? A co dopiero my mamy mówić przy pierwszych dzieciakach? :ico_haha_01:

mmarta, super, że wszystko jest w porzadku! :-)

Ja już jestem po pierwszym egzaminie :ico_sorki: Dostałam 5 :-D Nastepny mam 8.04 - w czwartek po Świetach, no ale grunt to dobrze zaczać - cieszę się, że juz jeden mam z głowy :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 mar 2010, 14:25

julchik, oo gratuluję piątki!!!! Brawo!!!
No trochę abstrakcja, bo człowiek zapomina jakie nowe rodki potrafią być małe, ile się trzeba nalatać wokół nich. Ja teraz czasami nie wiem w co łapska włożyć ;)

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 mar 2010, 16:07

Cześć dziewczyny, ja miałam sporo nieobecności, bo mam takie troche problemy rodzinne, z mężem nie umiemy dojść do porozumienia, ale mam nadzieje że jakoś się ułoży...
Ja idę równo z Martalką dziś też kończę 29 tc i jestem przeszczęśliwa z tego powodu,
a coś Wam zdradzę, wczoraj kupiłam różowe śpioszki, na dobrą wróżbę, zobaczymy? bo teraz to się same chłopaki rodzą może ja to odmienie, bardzooo bym chciała,,,
pozdrawiam serdecznie
Ja już jestem po pierwszym egzaminie Dostałam 5
Wielkie gratulacje...
juz po wszystko w miare ok
Wczoraj leżałam sobie zasypiają i romyślałam o nowym bobasku. Trochę to jeszcze dla mnie abstrakcja
jaka miła abstrakcja, oby tylko było wszystko dobrze,Tobie sobie i wszystkim dziewczynom tego życzę...
A ja szybko się szykuję i jadę do moich serdecznych znajomych, które prowadzą biuro podróży do Łodzi na ploteczki
miłego dnia i ploteczek

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

30 mar 2010, 18:07

Czesc dziewczyny a u nas dzis dzien zakupowy bylam ze szwagierkom u jednej kobitki ktora sprzedawala ciuszki po swim 3 letnim synku czulam sie jak w sklepie z zabawkami jeden lumpek fajniejszy od drugiego :-D :ico_brawa_01: a do tego dzis jeszcze przylatuje tesciowa z walizka cala prezentow dla naszdego Mikolajka juz niemoge sie doczekac ...jak fajnie byc :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość