Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

03 kwie 2010, 11:28

sylwiab0000, bidulko!!! Oby to były jednorazowe mdłości i już się nie powtórzyły :ico_sorki:
Zazdrosze tym co moga święta spędzić u rodziców :ico_sorki: Mi sie nie chce nic szykować kompletnie a poza tym jak będziemy sami to nawet nie czuje że jakiś święta są :ico_noniewiem: :ico_placzek:
Ania_R,

śliczny zajączek
:ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 kwie 2010, 12:43

Witam sie i ja :-D
Mnie od rana tez strasznie mdli.... strasznie mi niedobrze :ico_placzek:
Ledwo sie ze swięconką z mężem i z synkiem wytaszczyłam z domu.

Wesołych Świąt kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 kwie 2010, 13:13

Wesołych Swiąt dla Was Kochane i Waszych Rodzinek:)
MNie tez juz dopadły ostre młdosci...i rwało mnie przy myciu zębów, takze :513: tylko patrzec....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2010, 15:35

Oby to były jednorazowe mdłości i już się nie powtórzyły
u mnie coraz gorzej, nic prelknac nie moge :ico_placzek:


Wogóle ciągle spac mi sie chce a przy Wiktorku nie ma szans no i od wczoraj tragicznie mnie piersi bolą :ico_placzek: :ico_placzek:
Ledwo sie ze swięconką z mężem i z synkiem wytaszczyłam z domu.
Nie tez juz dopadły ostre młdosci...i rwało mnie przy myciu zębów, takze :513: tylko patrzec
Wiacie wśród swoich :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 kwie 2010, 16:23

Oj spać to tez bym mogła od rana do rana:) POpołudniami zwykle udaje mi sie zdrzemnac na pół godz, albo wtedy jest R z Jasiem, albo moja mama...Takze choc tyle..

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2010, 20:38

Oj spać to tez bym mogła od rana do rana:) POpołudniami zwykle udaje mi sie zdrzemnac na pół godz, albo wtedy jest R z Jasiem, albo moja mama...Takze choc tyle..
a u mnie nie ma szans, j w tygodniu popoludniami w pracy a jak jestemw domu to K. nie ma, dzis np, jeszczeniewróc i nie wiem kiedy dojedzie bo nie mam telefonu - Wikuś popsul . Niby moglabym teraz ale czekam na męża i tak malo czasu razem spędzamy więc wole sie przemęczyć.

Dziewczyny chyba będziemy mialy jeszcze jedną listopadówkę - niechcący weszlam na listopadówki 2009 zamiast 2010 i sie okazuje ze zesloroczna mamusia ma znów termin na ten miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

03 kwie 2010, 21:46

Dziewczyny chyba będziemy mialy jeszcze jedną listopadówkę - niechcący weszlam na listopadówki 2009 zamiast 2010 i sie okazuje ze zesloroczna mamusia ma znów termin na ten miesiąc
To super. Im nas wiecej tym lepiej :ico_brawa_01:
nie mam telefonu - Wikuś popsul
Niezły majster z Twojego Wikusia
POpołudniami zwykle udaje mi sie zdrzemnac na pół godz
Ja dzisiaj uciełam sobie po południu godzinkę drzemki. :-D
Oby to były jednorazowe mdłości i już się nie powtórzyły
No trochę niedogodności to nawet wskazane przynajmniej czuję, że jestem w ciązy :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

05 kwie 2010, 09:33

czesc dziewczyny :-D jak tam swieta :-) ????
ja dzisiaj zaliczylam pierwsze :513: :513:
jak ja tego nienawidze :ico_zly:
wczoraj caly dzien bylo mi niedobrze, i bylam tak blada, ze prawie przezroczysta a dzisiaj to juz osiagnelam apogeum zlego samopoczucia :ico_placzek:
kiedy to sie skonczy :ico_chory:
Milego dalszego swietowania :516:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 kwie 2010, 10:07

zesc dziewczyny :-D jak tam swieta :-) ????
narazie dobrze tylko mdlo :-D :-D :-D :-D :-D

za 2 godzinki ruszamy do torunia do k siostry na obiad swiateczny :ico_olaboga: nie znosze tej kobity ciagle sie wtraca, mi sie boi powiedziec to krzyskowi mowi, a ze wikus taki zolty zeby zbadac go na zoltaczke a to to a to tamto a teraz mu powiedziala zebysmy badania plodu zrobili czy czasdem nie jest chory :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a nawet jak chory to co przeciez nie zabije wlasnego dzieckja bo chore - choc odpukac mam nadzieje ze wszystjko ok, mam dosc tej baby niech sie wlasna corka zajmie bo ja tak rozpiescila ze dziewczynka ma same ieprzyjemnisci bo nikt jej nie lubi - a ona mi moimi dzoiecmi chce sie zajmowac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 kwie 2010, 18:25

Monia M, bidulko :ico_olaboga: Oby szybko Ci minely te dolegliwości - podobno tylko do 3 miesiąca są (choć ja nie mam doświadczenia :ico_noniewiem: ).

ejustysia, matko co zababa :ico_zly: a może jakoś uda Ci sie wykręcić z tego obiadku u niej?? :ico_oczko:

Ja dzis sie zdrzemnełam chwilke po obiedzie, ale obudziła mnie Maja wpychająca swoje małe paluszki mi do oka :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość