Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2010, 09:42

lidziasc, :ico_sorki: dziekuje za aktualizowanko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ahaaa! To pewnie dlatego termin moze byc pozniej lub wczesniej :ico_brawa_01:
gozdzik, dobrze ze plamienie ustalo :ico_sorki: mam nadzieje ze znow sie nie pojawi zanim przyjdzie Twoj czas na rodzenie :ico_sorki: :ico_oczko:
tibby, No Ty juz masz 39 tygodni wiec brzusio jak na okres jak najbardziej stosowny :ico_brawa_01: oby cos sie rozwinelo :ico_brawa_01: :ico_sorki:


Wczoraj gosci mielismy, ale mialam takiego nerwa ze myslalam ze oszaleje, bo dzieciaki sie darly jak opetane :ico_olaboga: jeszcze na dworzu to bym zrozumiala, ciagle wysylalam do Julci pokoju, tam sie drzec moga dowoli, a nie tu czlowiek proboje prowadzic normalna konwersacje a tu piski, krzyki, ganianiny :ico_olaboga: to nie dla mojego ucha :ico_olaboga: Dobrze ze niedlugo lato to bedzie mozna sobie usiasc na dworzu i jesc a dzieciaki beda mogly sie drzec dowoli :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 kwie 2010, 09:52

witam i ja
wczoraj mialam pierwsze skurcze :ico_szoking: az sie wystraszylam bo torba niespakowana...
na szczescie wszystko przeszlo.
teraz zjedlismy sniadanko idziemy do kosciola a na obiadek do tesciow

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 kwie 2010, 09:57

dzieciaki sie darly jak opetane
do Julci jak przyjedzie kuzynka to tez cały dom sie az trzęsie od biegania krzyków
wczoraj mialam pierwsze skurcze :ico_szoking: az sie wystraszylam bo torba niespakowana...
na szczescie wszystko przeszlo.
potrafią te nasze dzieciaczki wystraszyć

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 kwie 2010, 17:04

wy macie skórcze tak wcześnie, a ja tylko sztywnienia brzucha i DELIKATNE okresowe bóle.
więcej dokuczają mi plecy :ico_placzek:
niestety nic się nie dzieje u nas nadal. czekamy cierpliwie do jutra na to ktg. szczęście, że dopołudnia mamy jechać, bo czekanie mnie męczy. W razie czego jakby się nic nie działo 9-ego wizyta u ginka. Trzymajcie kciuki, żeby jednak coś się działo. Bo już mam dość chodzenia w ciąży i ciągłego narzekania na ból to tego, to tamtego. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2010, 18:35

tibby, :ico_pocieszyciel: mam nadzieje ze niedlugo cos sie rozwinie :ico_sorki:


No babeczki, maly ruch tutaj pewnie spowodowany swietowaniem :-D tez bym chciala sobie poswietowac ale nie ma z kim :-D W przyszlym roku moze przygotuje cos wiekszego dla rodzinki, niech poznaja smak swietowania :ico_brawa_01: W tym roku juz ani rady nie dam ani checi nie mam :ico_haha_02: Tyle co po domowemu.



Za to zabralam sie za psychiczne przygotowanie do porodu, niewiem ile godzinek na necie spedzilam w poszukiwaniu technik oddechowych, relaksacyjnych, autohipnozy itp. 36 stron wydrukowanych i teraz tylko wystarczy sciagnac pliki mp3 z relaksujaca muzyczka i cwiczeniami relaksujacymi i wsio wzio! Trzeba sie wziasc za cwiczenia, szczegolnie ze szkole rodzenia troche zaniedbalismy :ico_wstydzioch: ale na wytlumaczenie dodam ze nie mielismy z kim Julci zostawic o tak poznej porze, wiec nic w naszej mocy. Chyba trzeba bedzie zatrudnic jakas pomoc do opieki na niektore wieczory, czasem czlowiek cos musi zrobic, zalatwic po poludniu i nie moze, bo nie ma z kim zostawic. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

04 kwie 2010, 18:37

ja tez mam juz dosyc ale chce jeszcze z tydzien wytrzymac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 kwie 2010, 19:22

też chyba czegoś o oddychaniu i fazach porodu poszukam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2010, 20:09


Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 kwie 2010, 20:29

woda do wanny się leje, kolacyjka zjedzona i w zasadzie nie pozostaje nic innego jak tylko ładnie się wymoczyć w pianie i spokojnie położyć. jakiś filmik może i masażyk od M. i będzie cacy.
Kimnęłam się popołudniu, to jakoś teraz spać mi się nie chce.

Jutro z rańca jedziemy do tego szpitala. Zobaczymy co wyjdzie.
Jak wrócę, to chyba też poczytam sobie o jakiś metodach uśmieżających bóle, bo czuję, że przenoszę i że to moje dziecię coś koło 4kg mieć będzie. BOŻE UCHOWAJ!!! :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 kwie 2010, 20:59

tibby, spokojnie jeszcze cie dzidzia zaskoczy :ico_sorki: :ico_sorki:
powodzenia jutro na ktg :ico_sorki: :ico_sorki:

my polazilismy po domkach dzis pojedlismy u kazdego i dzien zlecial
w tv nie ma zupelnie nic.
mezu i cora poszli spac a mi sie nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-04, 21:08 ]
http://www.gadu-gadu.pl/5445524565180068644

http://www.gadu-gadu.pl/5449645586833017404

mi sie to w glowie nie miesci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość