Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 kwie 2010, 07:04

wisnia napisała sms'a że niestety siedzą jeszcze w szpitalu, bo mała ma żółtaczkę i jest naświetlana.
:ico_olaboga: Oby szybciutko do domciu wrocily :ico_sorki:


ale dzis mialam nocke, Julcia i brzusio wygniotly mnie ze wszystkich stron. Nie czuje tylka!

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

07 kwie 2010, 07:28

hej :-)
eh wlasnie biedna wisnia :ico_noniewiem: najgorsze jak sie czeka na dzien wyjscia ze szpitala jak na zbawienie a przypeta sie zoltaczka albo infekcja i nonono... trzeba tam siedziec dalej. Mam nadzieje, ze mnie to ominie :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-07, 07:29 ]
jeszcze 1 dzien i cora bedzie donoszona :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 kwie 2010, 07:35

:-) Witam u nas brzydkiej pogody ciąg dalszy
ciekawe jak tam Alkasbir

[ Dodano: 2010-04-07, 07:37 ]
kratka, ooo my mamy razem termin :-D :-D
kiedy miałaś miesiączkę

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

07 kwie 2010, 07:42

kratka, ooo my mamy razem termin
kiedy miałaś miesiączkę
21.07 ale mi za jakas godzine zaktualizuje sie suwaczek... dzisiaj 36 i 6 dni

[ Dodano: 2010-04-07, 07:43 ]
jestem juz cala spuchnieta i obolala... jeszcze troche :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 kwie 2010, 07:45

aaa to jednak termin masz wcześniej
- mnie tak wczoraj brzuch sie stawał ze bałam sie ze to juz a chciałabym rodzic w 38 tyg jak Julkę

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 kwie 2010, 07:46

witam i ja :-D
moi jeszcze spia i nie moge ich zciagnac z łóżka.
ja robie sobie tosty na sniadanko i chyba nie do min 9 nie wychodze z łózka.
pogoda za oknem sprawia ze wszystkiego sie odniechciewa

[ Dodano: 2010-04-07, 07:47 ]
gozdzik, oszczedzaj sie jak tylko mozesz :ico_sorki: :ico_sorki:

torby macie popakowane ????????????????????????
ja wsadzilam dopiero koszule ,pampiki i chusteczki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 kwie 2010, 07:53

po tej akcji z plamieniem ja mam juz torbę spakowaną i naszykowane ciuszki na wyjście dla malucha
jeszcze tylko stanik do karmienia maja mi przysłać

Ogólnie mam juz wszystko przygotowane tylko łóżeczko i wózek został
wózek po Juli muszę odświeżyć nie wiem czy będzie dało sie wyprać :ico_noniewiem:

:ico_noniewiem:
i posciel do łóżeczka + przenosiny Juli do innego pokoju - to juz gorsze-- bardzo sie tym stresuje

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 kwie 2010, 08:14

gozdzik, och kobieto, musimy zalozyc jakis watek wsparcia! Tez chcemy juz w tym tygodniu najpozniej wstawic lozko do Julci pokoju. Ostatnio strasznie sie tuli, mysle ze za duzo o dzidzi rozmawialismy i taka przylepka sie zrobila, nawet jak sie tuli to najlepiej ustawia sie jak taka mala dzidzka :ico_noniewiem: Mam nadzieje jednak ze nie bedzie trudno ja przeniesc do drugiego pokoju, zazwyczaj nie mamy problemow z odzzwyczajaniem roznych rzeczy, przystosowuje sie od razu. Ale ja bede za nia strasznie tesknic, mimo ze mnie gniecie jak spie to jednak milutko jest sie przytulic, taki maly babelek :ico_szoking: :ico_brawa_01: Jak planujecie wstawic Julcie do innego pokoju???
lidziasc, och kobieto, nie mow nic o torbie! Cicho sza! Moja jeszcze nie spakowana :ico_wstydzioch: Strasznie sie wkurzylam bo majty takie poporodowe na necie zamowilam i jedyne miejsce z najtansza przesylka bylo za 18 zl przesylka, a jesli chodzi o pielucho podpaski, wyobraz sobie ze najtansza przesylka ponad 30 zl, a ceny dochodzily nawet do 60 zl za przesylke!!! :ico_zly: :ico_szoking: Szok po prostu! Wszystko przez to ze jedyne miejsce gdzie mozna takie rzeczy kupic to wlasnie albo w jakis specjalnych sklepach albo na internecie, tyle ze na internecie handluja nimi firmy ktore zajmuja sie ogolnie sprzedaza urzadzen dla dzieci, ludziska kupuja zawsze hurtowo zeby przesylka byla jedna, wiec wozek czy stolik samochodowy i akcesoria pierdulki na doczepki. Nie chca pewnie trapic sie przesylka jakis tam pojedynczych podpasek bo jesli kupuje sie za ponizej 100 zl to wlasnie do ceny podpasek jest doliczana cena wypelniajaca do 100 zl czyli 60 zl ZA PRZESYLKE! Zlodziejstwo. Takze gaciory zamowilam, ale podpaski to dzis bedziemy jechac do specjalnego sklepu z produktami higienicznymi, tyle co musimy sie przejechac 60 km w jedna strone hmmmm I wtedy wystarczy juz spakowac torbe bo wszystko inne mamy, wystarczy wyprac ciuchy i koniec.
gozdzik, :ico_sorki: oby brzusio sie trzymal! Mnie od czasu do czasu tez lapia takie bole menstruacyjne ze stawianiem sie brzuszka, wiec nie wiadomo czy to juz czy nie, no i nerwy z tylu kregoslupa czasem bola jak wlasnie na poczatek porodu, ale nic takowego sie nie dzieje, wiec tez trudno okreslic kiedy juz nadejdzie ten wlasciwy czas czy to juz, i pewnie bede kwitnac w domu az do czasu parcia :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 kwie 2010, 08:21

MamciaKochana, JA PIERNICZE ALE CENY :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Szkoda ze nie mowilas wczesniej bym ci pokupywala tu i wszystko w jedna paczke wsadzila i wyszlo by tyle kasiory taniej :ico_olaboga: :ico_olaboga:
masakra jakas
sama musze isc do apteki po te pielucho-podpaski.
one cos ok 4zl kosztuja... :ico_noniewiem:
to ile paczek mozna by miec za 100zl z wysylka... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 kwie 2010, 08:30

dzień dobry. :ico_kawa:
my już na nogach o dziwo.
jakoś ból głowy mi przeszedł, ale nockę w połowie miałam z głowy :-/ A apapu żadnego nie miałam i nie mam.
obudził mnie ból brzuszka - taki okresowy mocny, ale oczywiście wszystko przeszło po chwili jak ręką odjął i znów cisza :ico_zly: tylko lekkie spięcia teraz są.

miłego dnia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość