Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 kwie 2010, 09:55

Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki, żebyście w spokoju i radości wytrwały do listopada. Dużo zdrowia i siły życzę!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Monia życzę, aby te mdłości jak najszybciej przeszly i cię nie męczyły tak mocno
jezzzu no oby oby :ico_sorki: :ico_sorki:
wczoraj do zycia sie nie nadawalm srednio co 3 godzinki bylo :513:
mąż wrócił z pracy zajał sie małym a ja się zdrzemnełam bo juz byłam tym taka zmeczona, ze ledwo na oczy patrzylam :ico_placzek:
Dzis od rana znow to samo :ico_placzek:
Jezu kiedy sie to skonczy,z synkiem było zdecydowanie lżej jezli chodzi o rewelacje zoladkowe :ico_oczko: ciekawe kto mi tam od srodka tak daje popalic :ico_noniewiem: :ico_oczko:
moj maz juz nie wie jak ma mi ulzyc dzis wstal o 6 polecial do piekarni po swieze buleczki po bialy serek i po rzodkieweczki i nie powiem już po tym sniadanku mi sie troche lepiej zrobilo.
Ale teraz juz w zoladku czuje, ze zaraz znow sie zacznie :ico_chory:

[ Dodano: 2010-04-07, 09:56 ]
mam nadzieje, ze do 12 tc mi to przejdzie bo nie wyobrazam sobie takich rewelacji w samolocie a lecimy raniutko nadodatek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

07 kwie 2010, 15:14

moj maz juz nie wie jak ma mi ulzyc dzis wstal o 6 polecial do piekarni po swieze buleczki po bialy serek i po rzodkieweczki
Masz bardzo dobrego męża :-)

[ Dodano: 2010-04-07, 15:15 ]
mam nadzieje, ze do 12 tc mi to przejdzie
oby przeszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 kwie 2010, 15:59

Witam Was
Kiedys miala wiecej czasu zeby tu wpadac wiec pzowolicie ze bede Was czytywala i nie koniecznie odpisywala zawsze bonaprawde u mnei z czasem srednio a ja kgo ma mto kimam hihihi a Wy tu strasznie duzo klikacie, chociaz jak bylam w pierwszej ciazy to nie siedzialam tu prawie non stop :)
Wspolczuje Wam mdlosci mi sie juz na szczescie skonczyly tylko zostala mi sennosc wczoraj zasnela mz synkiem i spalam 3 godizny nawet sie nie obudzilam i wieczorem poszlam rowniez z synkiem o 22 spac takze spioch ze mnie nie zly :) ale mdlosci na szczescie nie mam i zycze Wam wsyztskim zeby juz Wam przeszly bo to nic ciekawego, a ja w pierwszej ciazy nic takiego nie mialam nawet ani grama pierwszy raz w zyciu ciekawe co to wrozy :)
zycze milego popoludnia i do milego sklikania
a tak wogole to cos mi suwacze kzle dziala bo wychodzi mi ze jestem w 12 tygodniu a na suwaczku jest 10 hmmm

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 kwie 2010, 17:26

Masz bardzo dobrego męża
to prawda :-D ale ja tez dla niego dobra jestem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-04-07, 17:31 ]
karolina24, wpadaj do nas częściej :-)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 kwie 2010, 18:31

Matko - ale klikacie :ico_olaboga: Nie nadąże za wami :ico_haha_01:

karolina24, witamy i zapraszamy częściej :ico_sorki:

Monia M, biedna jesteś z tymi codziennymi mdłościami :ico_placzek: Nic na nie nie pomaga??? Kiedy teraz do ginka idziesz?

sylwiab0000, jeszcze sie chyba nie witałam z Tobą? :ico_noniewiem: Witaj :-)

Ja chodze nieprzytomna coś. Dzis zdrzemnełam sie z godzinke z Mają. Madzia sie grzecznie bawiła w tym czasie, a potem przyszła do nas poleżeć obok nas :ico_sorki: I tak czuje sie jakby mnie ktoś przez maszynke przekręcił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 kwie 2010, 20:06

Nic na nie nie pomaga

podobno herbatka imbirowa,ale jedyne co jestem w stanie przełknąć imbirowe to gingers :ico_oczko: a piwka to raczej pic nie bede :ico_oczko: :-D
Kiedy teraz do ginka idziesz
14 kwietnia

[ Dodano: 2010-04-07, 20:08 ]
czuje sie jakby mnie ktoś przez maszynke przekręcił
:ico_placzek: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2010, 20:58

Jezu kiedy sie to skonczy,z synkiem było zdecydowanie lżej jezli chodzi o rewelacje zoladkowe :ico_oczko: ciekawe kto mi tam od srodka tak daje popalic
DOKLADNIE MONIA, U MNIE TAK SAMO - Z SYNKIWEM TO NAWET NIE CZULAM, ZE JESTEM W CIAZY, JADLAM JAK NAJETA I NAWET MNIE CIUT NIE ZEMDLILO A TERAZ ZYCIA NIE MAM, PREDZEJ SCHUDNE NIZ MI BRZUCH UROSNIE BO JESC NIC NIE MGE

SYLWIA NO MNIE ZACZYNAJA TERAZ BOLEC, MAM NADZIEJE ZE TEZ PRZESTANA BO Z SYNKIEM TO MNIE CALA CIAZE BOLALY I DO DZIS MIMO ZE NIE KARMILAM SYNKA ZOSTALY ROZMIAR WIEKSZE :ico_szoking:
oby przeszło :ico_sorki:
DOLACZAM SIE I TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I ZA SIEBIE TEZ - MY 2 AJA MAMY IMPREZE W LOKALU - ROCZEK I CHRZCINY WIKA - NIE WIEM JAK TAM WYTRZYMAM TYM BARDZIEJ ZE NIKT NIE WIE O :ico_ciezarowka:

I tak czuje sie jakby mnie ktoś przez maszynke przekręcił :ico_noniewiem:
TO CHYBA NIECIEKAWIE :ico_olaboga: :ico_olaboga:


JA MAM JUTRO CUIEZKI DZIEN LATANIA JAK NIE WIEM, MUSZE MIEDZY INNYMI FOTOGRAFA ZALATWIC I TORTA ZAMÓWIC U SOWY NA CHRZEST Z ROCZKIEM I WOGÓLE KUPE SPRAW :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

07 kwie 2010, 21:27

Dołączam do grona wymiotujących....masakra, no stop młdosi od ran do wieczorem i dzis pierwszy raz wymiotowałam....we wtorek ide do ginki i prosze o L4 bo w pracy nie wydalam...oby juz minęły te 3 miesiące, Ale z jasiem miałam tak samo wymitowoałam przez dorby miesiąc...więc oby do maja...
Pozdrawiam wszystkie serdecznie, lece bo padam

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

08 kwie 2010, 12:25

ja tez dla niego dobra jestem
no nie wątpie :-D
I tak czuje sie jakby mnie ktoś przez maszynke przekręcił
O to nie ciekawie, ale mam nadzieję że kolejne dni będa lepsze :-)

a piwka to raczej pic nie bede
No w naszym stanie to nie bardzo wskazne :ico_nienie:
ZOSTALY ROZMIAR WIEKSZE
To chyba tylko pozazdrościć.
Chociaz mój mąż marudzi, że mi piersi rosną, bo wolał jak miałam takie malutkie :ico_haha_01: , ale ja mu mówie, że to nie dla niego rosną tylko dla naszej małej kruszynki, a on musi sie z tym pogodzić. :ico_haha_01:
MAMY IMPREZE W LOKALU - ROCZEK I CHRZCINY WIKA - NIE WIEM JAK TAM WYTRZYMAM TYM BARDZIEJ ZE NIKT NIE WIE O
JUTRO CUIEZKI DZIEN LATANIA JAK NIE WIEM,
Na pewno ze wszystkim sobie poradzisz i spiszesz sie na medal :ico_brawa_01:
masakra, no stop młdosi od ran do wieczorem

Trzymaj się dzielnie, może już mdłości niedługo ustapią. Życze lepszego samopoczucia.

[ Dodano: 2010-04-08, 12:30 ]
U mnie dzisiaj samopoczucie rewelacyjne, bo zrobiłam sobie 2-godzinny spacerek i wygrzałam sie na słoneczku. Musze koniecznie wczesniej wstawać i jak najwiecej przebywac na dworze. Jak pracowałam to wstawałam codziennie o 5 rano, a teraz jak jestem na L4 to leniuchuję do 8-9 i poźniej jakis taki człowiek nie do życia. Pozdrawiam
wszystkie :ico_ciezarowka: i życże dobrego samopoczucia.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

08 kwie 2010, 17:21

Witam wszystkie listopadówki ,własnie się dowiedziałam ,że jestem w ciąży to juz prawie 8 tydzien !!!!

Iza30
witaj wśród nas. :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość