Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 kwie 2010, 23:04

jestem i ja nocnie

wrociłam od kumpeli po 21, wykompałam Lolka i siebie i doczytuję

magduś81 chlopcy sa boscy
a Maksiu rewelka taki silny , prawdziwy meżczyzna :ico_oczko:

Sabcia, edulita, nie smucić mi tu się , macie wspaniale dzieciaczki i aniołki w niebie
padam bo sadziłam do póxna na działce kwiatki a jutro biore sie za ogródek przed domem

przyjemne z porzytecznym , taka robotka to przyjemnośc
ja miałam zamiar zrobić ogródek , ale pogoda nieciekawa i nie wiem bardzo kiedy co się sadzi :ico_wstydzioch:
wstyd sie przyznać że skończyłam liceum rolnicze :ico_wstydzioch:

dobranoc dziewczynki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

08 kwie 2010, 07:31

Dzień doberek :-)
Ja już od bladego śiwtu na nogach :ico_sorki: kolejna noc nie przespana, powoli zamieniam się w zombi. Pewnie padne popoudniu.
Maksiu budzi się co chwile chyba przez te idące nie mogące wyjść zęby.
A ja latam, i taka nonono ze spania.
I pomyslec ze moje blizniaki juz by biegaly kolo mnie
Sabcia powiem ci że każdego dzieciątka jest strasznie żal :ico_placzek: ale mamy teraz cudowne dzieciaczki i to nas cieszy :ico_brawa_01: a aniołki w niebie się nami opiekują.

Ide na kawe i nastawie obiadek dla chłopaków, później spacer jakieś zakupki.

Miłego dnia buziaczki

[ Dodano: 2010-04-08, 07:33 ]
nam niestety zabroniono stania
miałam napisać i zapomniałam. Ale Maks starsznie się rwie do stania ale ja go stawiam tylko na chiwleczke, bo wiem że to nie jest zdrowe dla niego jeszcze. Ale skubaniec jest taki sliny że ustał chwilke sam i udało się zrobić zdjęcie :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 kwie 2010, 08:32

Witam
Ja dopijam kawke i zaraz ide do ogródka :593: kopać w ziemi
magduś81, - oj biedny Maksiu i ty tez biedulka bo niedosypiasz w dodatku wychodzi na to ze Maksiu teraz zabkuje to niedługo Oli zacznie oby jego zabkowanie było bezobjawowe :ico_noniewiem:
jest taki sliny że ustał chwilke sam
mały twardziel jak na faceta przystało i w dodatku jaki sliczny i Oli tez ślicznosci - niemoge sie napatrzeć na twoich chłopców :-D bedą dziewczyny za nimi szalały oj beda :-)
nie wiem bardzo kiedy co się sadzi
jak kupujesz roslinki to wszystko jest na nich opisane więc dasz rade ja czasami cos za póxno sadziłam ale zawsze jakoś sie udaje :-D
skończyłam liceum rolnicze
ja kiedys chciałam robic technikum ogrodnicze le jakos sie rozmyśliłam i poszłam do zwykłego LO a może szkoda bo tak lubie sie babrac w tej ziemi i mam z tego tyle radochy co mała dziewczynka z piaskownicy :ico_wstydzioch:
Nic uciekam do póxniej pa

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

08 kwie 2010, 08:53

Hej dziewczynki.
Właśnie mi Gracuś zasypia, a tyle darcia się jest przy tym, że hoho.
edulita, Ty to masz dobrze. Też bym chciała mieć ogródek.. Zazdroszczę. A laska z Ciebe wyśmienita heh

magduś81, Twoimi chłopcami wszyscy się tutaj zachwycają, ale ja się wcale nie dziwię, bo takich cudnych buziek to ja nie widziałam jeszcze

Ja mam kryzysowe dni od jakiegoś czasu. Bo zakładamy interes z G. Teściowa na początku wielkie halo, że na co to nam, że napewno z małym nie będzie zostawać. Cały czas ma focha, pretensje, odzywki za każde wypowiedziane słowo. Szkoda gadać. Tylko chodzimy z G i się w***** na nią. No i siedzimy cały czas u siebie w pokoju, bo nie chcemy jej w drogę wchodzić. Męczy mnie to strasznie. I strasznie boli, bo gdy jej córka przyjeżdża z dziećmi to zostaje na całe dni i nie ma pretensji do nikogo.
A teraz jak mam coś na mieście załatwić ważnego to muszę małego ciągać ze sobą. Męczy się strasznie.... Szkoda mi dziecka, ale co ja zrobię jak w żłobku miejsca brak, a narazie nie stać mnie żeby płacić 700 zł za prywatny :ico_placzek:
Teraz z G modlimy się żeby to wszystko wypaliło. Jak tylko się spłacimy to od razu się wyprowadzamy. Sprowadzę tu swoją siostrę do pomocy. Będę miała spokój.

Ale jak to w interesach nie zawsze jest pięknie. Bo zaraz przed świętami szukałam lokalu. Przedwczoraj zdecydowaliśmy się już,a wczoraj się dowiadujemy że nagle się jeszcze inni chętni znaleźli. Ale wydaje mi się że to taka gadka przed negocjacjami. Bo jeszcze będziemy licytowali wysokość czynszu. No trudno. Z tego lokalu nie mogę zrezygnować bo jest w za dobrym miejscu

Bigottka
nasza jeszcze u mamy siedzi- Wracaj do nas już!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 kwie 2010, 09:24

Witam Kochane Mamusie !!!!
Dzis mnie piekne sloneczko obudzilo - takze nastawiam obiadek i ruszamy na spacer :-D
Mam do Was pytanko z innej beczki - otoz od tyg nie umiem sie wyspac boli mnie w nocy kregoslup i to tak mocno ze nie umiem w nocy do wc wstac albo rano z lozka - zmienilam juz poduszki przekrecilam materac ale nic to nie daje , nawet na noc smaruje sie masciami i nic ..... moj maz stwierdzil ze przesadzam z cwiczeniami , szczegolnie z brzuszkami i ze mam jeszcze za duza mase zeby 600 brzuchow dziennie robic ze moj kregoslup na tym cierpi :ico_olaboga: - nie wiem co wy o tym myslicie, a moze znacie jakies cwiczenia na kregoslup ktore usmierza mi ten bol :ico_placzek:
Magdusia - moze ty cos znasz jako w-f istka ???

Edulitka - O kurcze Nikusia jest z bliznikao ojej bardzo mi przykro ze sie nie udalo :ico_noniewiem: u mnie na drugim usg tez sie okazalo ze jednak bedzie tylko jeden dzidzius a po 2 tyg ze juz w ogole - no ale tak jak piszecie nie ma sie co smucic mam kochana Niki i tak widocznie mialo byc, a nasze anioleczki tak jak Magdusia pisze pilnuja nas i chronia przed zlem :-)
Edulitka - foteczka malej jako kiciuni BOSKA :ico_brawa_01:
Magdusia - tak jak pisalam wczesniej chlopaki sa fantastycznie - oj bedziesz ty miala problem z kolezankami heheh jak sie zacznal schodzic do chlopakow hehehe

No nic koncze kawe i mykam synkowi robic sniadanko - :-D milego dzionka

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

08 kwie 2010, 09:45

Chłopaki spią pewnie zaraz się obudzą ale zawsze chwileczka na kawusie :ico_kawa:
bedą dziewczyny za nimi szalały oj beda
no pewnie tak :ico_oczko: ale najpierw są tylko moi hihi :-D
bo takich cudnych buziek to ja nie widziałam jeszcze
dziękujemy bardzo :-)
zaczarowana, wiem coś o mieszkaniu z rodzicami :ico_sorki: my mieszkamy z moją mamą, źle nie jest ale czasem mam ochote się spakować i wynieść gdziekolwiek. Tylko narazie nie ma gdzie. Ale idziemy oglądać mieszkanie bo jest w dobrej cenie, może się uda i będe wtedy najszczęśliwsza :-)
moze ty cos znasz jako w-f istka ???
bardzo możliwe że boli cię kręgosłup od robienia brzuszków, ja np nie moge wogóle robić brzuszków bo odrazu mam taki ból że nie daje rady się wyprostować. Musze mieć specjalną ławeczke do brzuszków i wtedy jest ok.
Na ból możesz spróbować zrobić kołyske tzn położyć się na twardym przyciągnąć nogi do brzucha i się bujać na ziemi tak kilka razy. Albo wziąć piłke i położyć się na niej plecami i turlać się. Powinno pomóc. A jeszcze najlepiej to basen basen i pływanie.
I jeszcze jedno czy robiąc brzuszki robisz też "grzbiety" (ćwiczenia na mięśnie pleców)??? bo jak nie to źle :ico_nienie: . Na każde 50 brzuszków powinno się zrobić ok 25 grzebietów. Leżysz na brzuchu i unosisz głowe z rękoma w przodzie tak jak byś pływała żabką. Biodra leżą na ziemi. Najlepiej jak by ktoś lub coś trzymało nogi :-D wtedy jest równowaga dla mięśni grzbietu i mięśni brzucha
Mam nadzieje że nie zanudziłam :-D
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2010, 09:47 przez magduś81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2010, 09:46

witanko

my dzis pospalismy prawie do 9 :ico_haha_02:
z przerwą o 6 na zabawę i zmianę pampersa , ale później cycuś i spaliśmy dalej :ico_oczko:

słoneczko i u nas powróciło i juz sie ciesze na myśl spacerku w promieniach słoneczka :ico_brawa_01:

Sabcia, ja niestety nie pomogę , i własnie dlatego zaprzestałam robienie brzuszków , bo kręgosłup pękał mi , zreszta cały czas mnie boli strasznie i niec nie pomaga
ale jak ktoś zna takie magiczne ćwiczenia to chetnie spróbuje :ico_oczko:

zaczarowana, trzymam kciukaski za interes
a u mnie podobnie z tesciowa , z moimi dziećmi to wiecznie nie było czasu a jak teraz ma dziecko siostra męża to wszystko jest nieważne , sklepu nie otworzy a z wnuczkiem zostanie , ale na szczęście ja nie potrzebuję jej pomocy , zresztąnie lubię z nią przebywać bo jest antypatyczna i fałszywa :ico_noniewiem:

magduś81, oj biedne dziecie się męczy i z nim mamusia niewyspana , a tu drugi łobuziak czeka na zabawę :ico_oczko:
podziwiam cię i tak masz energi :ico_haha_02:

dobra uciekam ugotować jakąś zupkę i na dworek

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 kwie 2010, 09:47

Dzień dobry Dziewczyny :-)
Zosia jeszcze sobie drzemie. Chyba odsypia nocną pobudkę, obudziła się o 1.20 z takim strasznym krzykiem, ze nie wiedziałam co się dzieje. Okazało się, że ma troszkę zatkany nosek i glutek jej przeszkadał w oddychaniu. Niestety ostatnio nie daje sobie oczyszczać porządnie noska i jak tylko widzi spray z wodą morską, to od razu odpycha. Jednak w nocy nie protestowała, a po oczyszczeniu usnęła i spała o rana. Obudziła się na jedzonko i dalej śpi, a ja przynajmniej mogłam spokojnie popłacić rachunki, umówić małą na kolejne szczepienie i P do ortopedy. Tylko teraz widzę, że kiepski termin wybrałam z tym ortopdą, bo moje urodziny, ale juz trudno. Godzina w tą czy w tą nie robi różnicy.

Magduś chłopcy są boscy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maks to silny facecik, jeszcze trochę i będzie biegał. A jak pięknie pokazuje swoje zębolki. Oluś ma super fryzurę, w ogóle słodziaki z nich, można się wpatrywać godzinami. Oj wesoło musisz mieć w domku.

Sabcia może rzeczywiście nadwyrężyłaś kręgosłup intensywnymi ćwiczeniami, ale niestety nie pomogę. Mi zazwyczaj pomagały plastry rozgrzewające, ale nie wiem czy to zadziała przy Twoim bólu. Ćwiczenia kiedyś jakieś miałam od ortopedy, ale gdzie one były-nie pamiętam. Sabcia, jeśli chodzi o aniołki, to ja ostatnio powiedziałam Piotrowi, że wróciły do nas w osobie Zosi, tylko wybrały sobie najodpowiedniejszy moment :-)

Edulita podziwiam Cię za to "grzebanie w ziemi", ja nie lubię i nawet mamę namawiałam żeby w ogródku posiała tylko trawę i zrobi się jakiś mini placyk zabaw dla dzieci :ico_wstydzioch: A dziewczynki są cuuuuuudowne. Masz teraz niezłe zadanie z tym pilnowaniem Idy żeby nie wstawała i wcale jej się nie dziwię, że się denerwuje, gdy ją stopujesz.

matikasia bardzo się cieszę, że przepis się przydał i chlebuś smakuje. Przynajmniej masz pewność, że nie ma w nim żadnych polepszaczy i innych "dobrodziejstw" i mozesz sobie dodawać do niego co tylko chcesz. Ja zamiast zwykłej mąki daję czasem orkiszową lub razową, zamiast słonecznika np. dynię. Też jest smaczny.

zaczarowana nieciekawie macie z teściówką, ale jeszcze trochę wytrzymacie, a później się wyprowadzicie i będzie już super. Powodzenia w rozkręcaniu interesu.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

08 kwie 2010, 09:50

Oj wesoło musisz mieć w domku
i to jak :-D

Ide kończyć zupke dla chłopaków i zbieram się na spacer. Pogoda się robi słoneczka więc trzeba korzystać bo zapowiadają kilka dni deszczu więc pewnie znowu zostanie nam balkon.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2010, 09:50

my mieszkamy z moją mamą, źle nie jest ale czasem mam ochote się spakować i wynieść gdziekolwiek.
oj wiem coś o tym , my też mieszkamy z moimi rodzicami
kiedy jest dobrze to ok , ale nieraz chciała bym być zupełnie sama :ico_haha_02:
może kiedyś :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość