barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 kwie 2010, 18:08

lilo no najstarsza to pewnie nie jesteś, bo ja też po 30.
ale z tymi ludźmi to czasem jest śmiesznie, bo mój Tadzik ma dłuższe włoski i jak gdzieś idziemy (a ubrany typowo jak chłopak z autkami w łapkach) to wszyscy mówią mi, że mam ładną córeczkę, a ja im zawsze odpowiadam, że bardzo dziękuję w imieniu córeczki o imieniu Tadzik, hihi

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 kwie 2010, 18:32

leona, maluszki tak szybko rosną, że pewnie na lato 74 będzie potrzeba. Ja też mam taki dylemat, bo część ciuszków 68 jest już trochę za mała :ico_olaboga: A co dopiero za 2-3 miesiące??

lilo, dziękuję bardzo :ico_wstydzioch: Choć nastolatką od dawna nie jestem... W lutym 29 mi stuknęło :ico_olaboga:
Z tymi pomyłkami co do płci dziecka, to niestety jest tak że kiedyś niebieski kolor był dla dziewczynki a różowy dla chłopca i niektóre (zwłaszcza starsze) osoby się mylą...

Z tym budzeniem dzieci, gdy wózek się zatrzyma to niestety prawda :ico_noniewiem: Dziś o dziwo Justynka wytrzymała 30 minut, z tym że co jakiś czas ją bujałam w tym wózku :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 19:04

Ja za to chyba najmłodsza jestem. :ico_oczko:
A co do dzieci ja słyszę ciągle "jaki on fajny" itd.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

08 kwie 2010, 19:11

że pewnie na lato 74 będzie potrzeba.
moja ma na 68 i 74 ale ona cofnieta w rozwoju na dlugosc :-D po rodzicach bo my tez nie za wysocy

moja dzisiaj ponad 3 godz spala na podworku a wozek stal, nawet smoka wyplula :ico_szoking: a ja w tym czasie siedzialam jak glupek i czekalam az sie obudzi az wkoncu poszlam pojezdzic z synem rowerami, zajezdzalismy tylko pod wozek sprawdzac czy spi, a pozniej i to mi sie znudzilo i poszlam do domu i przez okno lukalam, kurcze nudno mi bylo :ico_puknij:

co do ludzi to tez u nas jacys dziwni, moja wozek czerwony z sercem ubrana na rozowo i baba jedna poz ze ladny chlopiec :ico_zly:

a o mnie, ja mam prawie 27 lat synka i core, no i meza i chyba z tego co czytam mam go najwiecej z was wszystkich bo codziennie i zawsze w weekendy, psiocze na niego a on pomaga mi duzo i dziecmi sie zajmie, ale wczoraj mnie wpienij mala wyplula marchewke a on wytarl swoja reka i o bluze syna, myslalam ze go zabije co za bezmysla osoba i jeszcze mial do mnie pretensje ze na niego krzycze :ico_puknij: bez slowa zabralam małą i poszlam na miasto jak wrocilam to juz czekal aby mnie przeprosic

zaczynam od niedzieli kurs prawka, znaczy zaczynam konczyc, zostaly mi 2 godz jazdy i musze troche dokupic ze 3-4 aby sobie przypomnic co i jak, no i musze jeszcze raz testy zdawac bo mi przepadly, ale wczoraj sobie robilam i wszystko pamietam wiec nie jest zle

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 19:24

Anetka zazdroszczę obecności męża. :)

A ja podobno młodo wyglądam, przyszła dziś do mnie babka od ubezpieczeń i z tekstem "są rodzice?" :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_wstydzioch: Ludzie są mądrzy. Wyjaśniłam, że nie, że wolę mieszkać sama z mężem i córką niż się gnieść z rodzicami, że lepiej na swoim, zrobiła dziwną minę i zaczeła się tłumaczyć, ze młodo wyglądam. :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 kwie 2010, 19:31

maluszki tak szybko rosną, że pewnie na lato 74 będzie potrzeba.
tez tak mysle :ico_oczko:
wogole sie zastanawiam jakie lato w tym roku bedzie :ico_noniewiem:
Choć nastolatką od dawna nie jestem... W lutym 29 mi stuknęło :ico_olaboga:
:ico_szoking: nie powiedzialabym ze masz tyle lat, bardzo mlodziutko wygladasz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Wyjaśniłam, że nie, że wolę mieszkać sama z mężem i córką niż się gnieść z rodzicami, że lepiej na swoim,
:ico_haha_01: dobre :ico_haha_01:
no i meza i chyba z tego co czytam mam go najwiecej z was wszystkich bo codziennie i zawsze w weekendy,
a twoj maz nie pracuje czy moze pracuje w domu??

ja mialam od listopada meza w domu, ale od kilku dni jezdzi do pracy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 kwie 2010, 19:53

anetka607, wielkie brawa dla Klary za taką długa drzemkę na świeżym powietrzu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trzymam kciuki za kurs i egzamin na prawko :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasia90, świetnie załatwiłaś tą babkę od ubezpieczeń :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leona, dziękuję za komplement :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 20:39

Bo na 16 lat chyba nie wyglądam! :ico_olaboga:

lilo

08 kwie 2010, 20:50

barbapuppa, a który jesteś rocznik??? Ja pamiętny papieski '78 :ico_oczko:

Shiva, wyglądasz bardzo dziewczęco, nie dałabym ci 29 :ico_oczko:
"są rodzice?" :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_wstydzioch: Ludzie są mądrzy. Wyjaśniłam, że nie, że wolę mieszkać sama z mężem i córką niż się gnieść z rodzicami, że lepiej na swoim
Dobre :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Ja na lato kupiłam juz parę ciuszków na 68 no ale moja razem z Natalką tu najmłodsza. I myślę że będzie dobre patrząc na nią teraz.

U mnie dzieci śpią, mąż w pracy więc dzisiaj nikt mi chrapać nie będzie :ico_oczko: Chyba że syn bo wyprosił spanie ze mną dziś :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 kwie 2010, 20:53

u mnie synus tez ju spi, dzisiaj chwile po polozeniu do lozeczka zasnal :ico_oczko:

ja zaraz do wanny chyba wskocze :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość