Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 kwie 2010, 17:32

iza30 będzie dobrze!!!! GRATULACJE!!!! :ico_brawa_01: To normalne, że czasem wiadomość o kolejnym dziecku jest szokiem, zwłaszcza jak sie nie planowało, ale dzidzia to zawsze szczęście :ico_brawa_01: My tez nie planowaliśmy mieć już więcej dzieci, a jednak los tak chciał :-) i tez jestem pełna obaw bo Maja jeszcze taka mała... :ico_noniewiem: ale damy rade :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2010-04-08, 17:34 ]
Mnie dzis znów zmuliło po południu i zasnełam :ico_wstydzioch: Dobrze że moje kochane dzieci jakoś się do tego dostosowały :ico_oczko: Madzia sie bawi sama ta godzinke a Maja zasypia na drugą drzemke której już nie miała - no ale za to musze jej niestety cyca dać :ico_noniewiem: Ciekawe keidy mi ta sennosć minie :ico_noniewiem: Z Madzią miałam takcałą ciąże że mogłam spac i :ico_noniewiem: nocy i w dzień, a z Mają nie mogłam w nocy spać.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

08 kwie 2010, 19:16

Iza30 witaj:)Masz Ci niespodziankę:)Gratuluję

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 kwie 2010, 21:40

cześć dziewczyny :-)
iza30, Iza serdeczne gratulacje :-) witaj wsrod nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie dobrze nic się nie martw :-D

Ja dzisiaj nie wymiotowałam hurrrra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mdliło mnie, ale na szczęście bez przykrego końca :ico_brawa_01:
I jakos cały dzień głodna byłam :-D
No i dzisiaj powiedzieliśmy moim rodzicom wreszcie :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 kwie 2010, 22:39

No i dzisiaj powiedzieliśmy moim rodzicom wreszcie :-D
_________________
no prosze bardo i co oni na to :-D

iza30, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wlasnie na discavery travel jest o ciazach o ktorych matki nie wiedzialy az do porodu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

jedna kobieta myslala ze ma zatwardzenie i urodzila doslownie do sedesu - dziewczynka byla zdrowa

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 kwie 2010, 09:00

i co oni na to
ze tak powiem bez reakcji, ale ja sie entuzjazmu nie spodziewalam, bez wielekiej radosci, ale i bez placzu :ico_oczko: zupelnie jakbym im powiedzialo mamo tato kupialm Wam bułki :ico_oczko: a nie będziecie mieli kolejnego wnuka lub wnuczkę
:-D ale moi rodzice wylewni w okazywaniu uczuc nie sa.
jedna kobieta myslala ze ma zatwardzenie i urodzila doslownie do sedesu
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-04-09, 09:27 ]
ejustysia, a jak przygotowania do podwojnie waznego dnia???

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2010, 11:10

ze tak powiem bez reakcji, ale ja sie entuzjazmu nie spodziewalam, bez wielekiej radosci, ale i bez placzu :ico_oczko: zupelnie jakbym im powiedzialo mamo tato kupialm Wam bułki :ico_oczko: a nie będziecie mieli kolejnego wnuka lub wnuczkę
:-D ale moi rodzice wylewni w okazywaniu uczuc nie sa.
u mnie to bedzie odwrotnie mamusia zapewne rzuci teks "zastanowilas sie ty co wogole robisz?"
ejustysia, a jak przygotowania do podwojnie waznego dnia???
fotograf zalatwiony garniturek tez sala zalatwioa i tort pozostal tylko kosciol i moja sukienka :-D


kurcze dziewczyny mam skurcze z lwej strony brzucha tak wyzej troche slyszalam ze w 1 trymestrze sie zdarzaja ale ja niedoswiadczona bo z Wikiem to nawet jak rodzilam to nie wiedzialam bo nic nie czulam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

09 kwie 2010, 12:55

bo z Wikiem to nawet jak rodzilam to nie wiedzialam bo nic nie czulam
jak to?????? :ico_szoking: miałaś znieczulenie rozumiem i dlatego tak???? Szczęściara!!! :-D

Co do obecnych skórczy to nie słyszczałam żeby były na poczatku...co innego bóle podbrzusza jak sie macica rozciaga, ale skórcze... :ico_noniewiem: Pierwsze słysze.....Kiedy masz teraz wizyte u ginka???

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 kwie 2010, 14:08

ejustysia, pewnie dlategfo nic nie czulas bo mialas planowe cc :ico_oczko: dobrze sie domyslam :-) ??
Skurcze to raczej nie sa normalne.
Chyba, ze zle interpretujesz uczucie w brzuchu.
Bo to sa takie jakby pobolewawnia po bokach, kłucia i ból rozciągania. Ja tak to czuję.
A jeśli masz skurcze to może powinnaś pójść do lekarza :ico_sorki: :ico_sorki:
mamusia zapewne rzuci teks "zastanowilas sie ty co wogole robisz
my pewnie uslyszymy to od tesciow, bo dla nich brak wlasnego mieszkania wyklucza mozliwosc bycia rodzicem :ico_placzek: trudno zapewne cale zycie wynajmowac bedziemy, ale na pewno z tego powodu nie zamierzam nie miec dzieci :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 kwie 2010, 16:27

Witam Was
Czytam Was i czytam co do tego bolu w podbrzuszu to ja tez mam bole takie czasami ale to rozciaga sie macica wiec nie ma sie czego obawiac a skurczy nie powinnas miec ejustysia albo jak mowi Monia to zle interpretujesz bol jak bedziesz u gina to zapytaj ja np wogole zupelnie inaczej sie czuje teraz w ciazy a kiedy bylam 3 lata temu z synkiem totalna odmiana
jedna kobieta myslala ze ma zatwardzenie i urodzila doslownie do sedesu - dziewczynka byla zdrowa
o ludzie szok
Iza30 witaj i Gratuluje ciazy
u mnie to bedzie odwrotnie mamusia zapewne rzuci teks "zastanowilas sie ty co wogole robisz?"
ale to dla mnie nie zrozumiale czemu tak powie??? nie bedzie sie cieszyla z wnuczka albo wnuczki??
u mnie juz wsyzscy wiedza ze bedziemy mieli dzidzie bo wyszlo w swieta bo wszyscy pili jakis alkohol a ja nie no i moj synek wygadal sie ze bedzie dzidzia :)

[ Dodano: 2010-04-09, 16:29 ]
ejustysia a co to za wielka okazja jesli moge spytac????czyzbys wychodzila za maz???? :)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2010, 18:38

No ja mialam cc, ale nie w planowanym terminie, bo dzien przed dostalam skurczy w szpitalu prawdopodobnie byla praktycznie co chwile a ja ich kompletnie nie czulam no i wtedy przyspieszyli mi cc :)

monia boli mnie tak jakby wlasnie klucie od boku bylo i od góry - pewnie masz racje, tyle ze z wikiem to mnie tylko tak klulo z boku u samegodolu nigdy u gory, a gdzies wyczytalam ze w tym tygodniu mogą sie pojawic skurcze wiec dlatego napisalam ze skurcze :) Ale to normalne , że od góry tez mnie kluje? Znaczy sie ja mysle ze wszystko ok jest , ale wiecie ja tez strasznie zmeczona jestem, jak sie polozylam to mi przeszlo, ale dzis caly dzien sama, a tak juz sie czulam ze wik sie bawil na srodku pokoju a ja usnelam :ico_wstydzioch:
le to dla mnie nie zrozumiale czemu tak powie?
wiesz ja przerwalam studia, mialam od paxdziernika wrócic a wciazy nie moge bo to kierunek medyczny praca przy radioaktywnych sprzetach, fototerapia i wogole wbrew pozorom ciezkie zajecia , no i teraz pewnie juz nigdy nie wroce, poza tym ona po rozwodzie jest i taka stara panna sie zrobila i nic jej sie nie podoba
co to za wielka okazja jesli moge spytac????czyzbys wychodzila za maz???? :)
nie no ja juz dawno po slubie :-D :-D :-D :-D :-D roczek Wiktorka razem z chrzcinami bedzie :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość