Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 kwie 2010, 22:14

ejustysia,
Takie ukłucia to i ja czuję i tez czasem tak wyżej. Czasem jak mnie zakłuje to aż siadam :ico_olaboga: dziwne uczucie.
A te bole podbrzusza to sie u mnie nasilaja jak np sie zapomne i dzwigne młodego. Staram sie go nie podnosic i nie podnosze bo przeciez to chlopisko wazy 16 kg, ale czasem jest taka sytuacja ze wisi na brzegu lozka i malo nie spadnie no to go wtedy przesune jakos no i boli wtedy :ico_placzek: musimy na siebie uwazac, jednak druga ciaza i kolejne to nie to samo. |Przy dziecku juz sie nie pooszczędza czlowiek.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2010, 09:30

wazy 16 kg,
no mój wazy 13 i ja go ciagle nosze bo on chodzic jeszcze nie bardzo i tylko raczki raczki czasem :ico_olaboga: ale nospe chyba moge wziac i luteine tak profilaktycznie co, bo nastepna wizyta dopiero 26 a nie chce latac histeruyzowac boi na 100% wszystko dobrze a pewnie nic innego by mi nie zapisal

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

10 kwie 2010, 11:50

ejustysia napisał/a:
jedna kobieta myslala ze ma zatwardzenie i urodzila doslownie do sedesu - dziewczynka byla zdrowa[/quote]

zaciekawiłaś mnie tym programem i też postanowiłam go sobie obejrzeć-jutro będzie powtórka

Ja dzisiaj rano ogladałam telewizję i jak się dowiedziałam o tragedii w Smoleńsku to sie strasznie poryczałam. Pokój ich duszom.
Kurcze cos sie ze mną porobiło i na tego typu sytuacje reaguję zbyt emocjonalnie.

A z informacją o ciąży to miałam poczekać do 12 tygodni, no ale sie nie dało. Bo przed mama to nic nie da sie ukryć i spytała mnie wprost czy jestem w ciąży tak więc potwierdziłam, że tak i była z tego powodu bardzo szczęśliwa :ico_brawa_01:
A teściów to niestety już nie mam :ico_placzek: Teściowa była naprawdę kobieta anioł-mieszkałam z nią pod jednym dachem przez dwa lata. Zmarła w Wigilię-byłam ostatnia osobą którą z nią rozmawiała przed śmiercią. :ico_placzek: Myślę, że też bardzo ucieszyła by sie z wieści o maleństwie. :-)

[ Dodano: 2010-04-10, 11:53 ]
ale nospe chyba moge wziac i luteine tak profilaktycznie co, bo nastepna wizyta dopiero 26
Nospa to myślę, ze nie zaszkodzi a odnośnie luteiny to nie mam pojęcia. Zadzwoń może na dyżur ginekologiczny do szpitala to może coś ci poradzą.

[ Dodano: 2010-04-10, 11:56 ]
Takie ukłucia to i ja czuję i tez czasem tak wyżej. Czasem jak mnie zakłuje to aż siadam
Ja równiez odczuwam kłucia ale tylko gdy zbyt gwałtownie wstanę.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2010, 12:09

a odnośnie luteiny
juz wzielam obie, luteinka to raczej nie zaszkodzi - cala ciaze bralam poprzednio i zawsze i lekarz zapisywal a jak sie idzie do szpitala nawet jak sie nic nie dzieje to daja, a ze mam jeszcze pare listkow to wzielam bo tak to na recepte


no ja tez taka laczliwa, ale akurat to mnie nie ruszylo -0 mam swoje zdanie i tyle - bóg wiedzial co robi, nic bez przyczyny sie nie dzieje

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 kwie 2010, 21:11

Straszna tragedia :ico_placzek: Tyle osób :ico_placzek:

ejustysia, z Matim tez brałam luteinke pod język. Ale ja miałam niski poziom progesteronu a potem plamienie i tak z nia do 18 tc trwalam.

Dzis byl u nas moj brat ze swoja zona i coreczka, moja przyszła chrzesnica, 4 miesieczna ona tez z listopada tyle, ze 2009 :-) i powiem Wam, ze albo zapomnialam co to znaczy miec male dziecko albo moj syn to był anioł :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 kwie 2010, 21:26

niestey tragedia straszna :ico_placze

ja tez mam swoje poglady na ten temat, fakt ze tyle ludzi naraz zginelo, a do tego ja nabiore znowu lekow latania samolotem :ico_placzek:

m mialysmy z amelka dzis fajny dzien bylysmy pol dnia na dworze i spacerowalysmy, bylysmy u nas na molo, i na frytkach, ogolnie wszedzie nas bylo pelno, ale jutro moze co napisze bo dzisiaj juz padam na twarz :ico_olaboga:

mezus wlasnie wcina obiadek po pracy ale mam obiecany masazyk stop :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 kwie 2010, 21:43

do tego ja nabiore znowu lekow latania
nic mi nie mow :ico_placzek: ja nigdy w zyciu nie lecialam. A teraz w maju lecimy cala trojka, wszyscy pierwszy raz do Szkocji do AniR. Nie dosc, ze pierwszy raz to jeszcze w ciazy :ico_szoking: i nadodatek teraz ta tragedia..... srałam po gaciach za przeproszeniem w momencie kupienia biletow a w dniu dzisiejszym umieram ze strachu

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

10 kwie 2010, 22:05

srałam po gaciach za przeproszeniem w momencie kupienia biletow a w dniu dzisiejszym umieram ze strachu
będzie dobrze :ico_sorki: dasz rade :ico_sorki: :ico_brawa_01: Samoloty prywatnych lini sa o wiele lepsze niż rządowe (przynajmniej w naszym państwie :ico_oczko: ) więc nie ma co sie bać :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 kwie 2010, 10:44

więc nie ma co sie bać
ja i tak na zawał zejdę :ico_placzek: dzis pół nocy nie spałam jakies głupie myśli w głowie mi się kłębiły...różne, różniaste....

Jak tam dzisiaj listopadówki :ico_oczko: ???
Ja dziś pierwszy poranek od dłuższego czasu bez mdłości :ico_brawa_01: nawet kawka słabiutka mi weszła :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 kwie 2010, 11:12

ak tam dzisiaj listopadówki :ico_oczko: ???
u mnie dalej mdlosci i bol - klucie w brzuchu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość