mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 kwie 2010, 11:23

karolina19862605, od ponoc do stwierdzenia faktow jest bardzo taktowna granica

karolina19862605
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 mar 2010, 20:00

............

11 kwie 2010, 12:16

Nie chcieliśmy, ale znów przysporzyliśmy wam bólu - tymi słowami do rodzin ofiar tragedii pod Smoleńskiem i do narodu polskiego zwrócił się komentator radia Echo Moskwy Matwiej Ganapolski. - Wybaczcie, że kolejne nieszczęście przyniosła wam Rosja! - dodał.

"Proszę o wybaczenia za to, że wasi bliscy zginęli właśnie wtedy, gdy lecieli do mojego kraju. O wybaczenie proszę także Polskę. Za to, że w moim kraju zginęła część jej elity politycznej" - napisał Ganapolski w swoim blogu na stronie rozgłośni.

Komentator zauważył, że kilka dni temu "Rosja wyciągnęła rękę (do Polski), uznając winę stalinizmu za śmierć 22 tys. Polaków, rozstrzelanych tylko dlatego, że nie wiedziano, co z nimi zrobić".

"I oto w samolocie Prezydenta Polski ginie sam Prezydent i ci, którzy chcieli być obecni przy fakcie tego historycznego pojednania. Giną podczas lądowania w Smoleńsku. W pobliżu Katynia. Giną w Rosji. W rosyjskim samolocie" - wskazał.

"Bóg zabrał najlepszych" - podkreślił i dodał: "
Bóg po raz drugi wystawia nas na próbę
Komentator radia Echo Moskwy
Bóg po raz drugi wystawia nas na próbę".

"Teraz z Polakami jesteśmy złączeni podwójną krwią. Do 22 tys. doszło jeszcze prawie 100. Jest to próba nie tylko dla Polaków, ale także dla nas" - zaznaczył.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 kwie 2010, 13:08

karolina19862605, i nie zauwazylas ze to jest metafora?
fakty ktore mialy miejsce 70 lat temu mowily zupelnie o czyms innym niz ta o ktorej mowia o wczorajszej tragedii.......

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

11 kwie 2010, 15:52

Myślę, że nie nam się wypowiadac o przyczynach tej katastrofy, od tego sa specjalisci.
popieram w 100 %.

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

11 kwie 2010, 16:45

Gabi napisał/a:
Myślę, że nie nam się wypowiadac o przyczynach tej katastrofy, od tego sa specjalisci.

popieram w 100 %.
no tak,tak tak racja ale teraz na ustach wszystkich jest tylko jeden temat tragedia jaka nastała ciezko mysli zebrać, ale przeciez wiadomo, ze jest sztab ludzi ktorzy nad tym pracują i no nam do tego nic...
Zal mi bardzo tej biednej Corki Kaczynskich przeciez została sierotą straszne stracić obydwojga rodziców w tak potęznej tragedii.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 kwie 2010, 19:25

ogladalam cala uroczystosc w tv dotyczaca powrotu trumny z cialem do kraju.....



pare lat temu u mnie w rodzinie zginela w wypadku ciotka i wujek mieszkali dwa bloki dalej ode mnie ...oj ciezko bylo sie pogodzic z ich odejsciem, ich synowi jeszcze bardziej bylo ciezko...........

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

11 kwie 2010, 19:53

Ja ogladam jedynie wiadomosci i transmisje na necie, niestety padla mi kablowka i nie mam nawet pojecia jak to wyglada i jak jest przekazywane w amerykanskich stacjach TV. ALe jakos nie umiem o niczym innym teraz myslec, mialam wczoraj isc na impreze i nie poszlam...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 kwie 2010, 20:03

katke, niby tych ludzi osobiscie sie nie zna ale jednak czlowiek jest pelen wspolczucia dla rodzin ofiar......jak widac nie znamy dnia ani godziny ,wiec nie mozemy sie przygotowac .....

ZuzkaFK
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 kwie 2010, 17:46

11 kwie 2010, 20:10

Katke powiedzialabym Ci jak to w Stanach dzis pokazywali ale jak wstalam to juz bylo za pozno, jednak ciagle pokazuja migawki z Polski i Rosji.
Generalnie tu nie chca wyglaszac jakis opini nim nie sprawdza tych czarnych skrzynek.

Dzien dobry tak w ogole.
U mnie 13, 26 stopni na dworze takze zaraz ide sie smazyc. :-)

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

11 kwie 2010, 21:01

Wielka tragedia, co tu duzo mówić, nie oceniam ich teraz za to jaka sprawowali funkcję tylko jako człowieka straszna strata :ico_placzek:

Ale nie podoba mi się,że robia z tragedii komercje :ico_szoking:
Zadzwoniła do mnie redaktorka,że bedą kręcic materiał o panu prezydencie i chca aby wypowiedzieli się ludzie którzy coś mu zawdzięczają. Nie spodobał mi się ten pomysł. Przeciez każdy kto dostał jakoąs pomoc zapewne podziękował. A po co mam się wypowiadac dla rozgłosu??? Nie to było wbrew moim przekonaniom i odmówiłam. i nie podoba mi się takie zachowanie. Niby chca pokazać jakim był dobrym człowiekiem no ale to tak wszystko na szybko z dużym pośpiechem i po co????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość