wanilia131
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2010, 16:48

Problemy po oddaniu krwi

30 mar 2010, 17:02

Niedawno oddałam krew, po raz drugi. Za pierwszym razem wszystko było w porządku. Czułam się dobrze i normalnie funkcjonowałam. Jak gdyby nigdy nic. Niestety tym razem jest wręcz przeciwnie. Samo oddanie krwi przebiegło spokojnie i bez komplikacji. Jednak parę godzin póżniej poczułam silny ból w klatce piersiowej. Ból po kilkunatsu sekudach przeszedł, ale od tamtej pory łapią mnie chwilowe bóle, małe i znośne, najczęściej po wysiłku fizycznym ( jeżeli tak można to nazwać). Męczę się teraz strasznie. Po przejściu 1km czuje się jakbym przebiegła maraton. Wejdę po schodach na 3 piętro i jestem padnięta. Nie wiem co się ze mną dzieję. Jestem, a może raczej byłam zdrowa, nie mam problemów z nadwagą. Często łapią mnie dziwne duszności, wtedy czuję jakby ktoś położył mi 10-kilogramowy ciężar na klatce piersiowej. Ogólnie mam złe samopoczucie i nie mogę się na niczym skoncentrować. Mam 19 lat, a czuje się na minimum 40. Nie wiem czy iść z tym do lekarza, bo cały czas mam nadzieję, że to minie. Czy oddanie krwi mogło wywołać takie komplikacje?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 mar 2010, 17:52

Nie wiem czy iść z tym do lekarza, bo cały czas mam nadzieję, że to minie.
zgadlas ze trzeba isc do lekarza i samo nie minie bez zdiagnozowania cie

Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

12 kwie 2010, 15:47

a nie jesteś przypadkiem niskociśnieniowcem? miałaś tak po pierwszym oddaniu krwi?
ja bym poszła od razu do lekarza bo to wcale nie musi być związane z oddaniem krwi....samo nie przejdzie jak utrzymuje się od kilku dni...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość