anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

13 kwie 2010, 19:05

, trzymajcie kciuki.
no aby sie udalo, ja sie dowiedzialam ze kolezanka z liceum prowadzi domowe przedszkole i od 6 m-cy dzieci przyjmuje i podobno ludzie chwala wiec moze sie usmiechne bo taniej niz niania a tesciowa mnie wpienia nawet na chwile z wielka laska przychodzi
a u nas ciągle ten remont i kasa idzie na materiały na bieżąco.
my tez mamy domek, znaczy polowe i duzy ogrod wiec zasze cos, teraz czeka nas sianie i sadzenie pomidorkow juz w domku rosna i pachna
t na zabawki to zerka na tv :ico_olaboga:
_________________
moja tez polubila TV
Rybka pisze, bo dziś dałam jej trochę cieplejsze.
ja mojej zawsze podgrzewam bo nie ruszy zimnego znaczy jak pisza pokojowej temp
moja szaleje z kupami, po mleku robila co 2 -3 dzien a teraz po tym jedzenie 3 razy dziennie po rtochu i sa bardziej zbite juz nie biegunka :-D
no i czort do wanienki mi narobila na sam koniec szybko ja wyjelam i nie musialam znowu myc tylko gluty plywaly :ico_szoking: maz w pracy a ona takie numery odwala, teraz kopie w klawiature, jak celuje cwaniara, juz tak ladnie lpie w raczki przeklada z raczki do raczki a jak ja ubieram to glowe podnosi aby zdjac :ico_brawa_01: super zawsze szybciej

[ Dodano: 2010-04-13, 19:12 ]
barbapuppasuper zdjecie, ja mam zdjecia ale nie ma plycie bo to dodatkowe 100 zl :ico_szoking: niech baba w nonono sie pocaluje jakby 165 za 3 to malo bylo :ico_zly: sa cudne wiec jak siora mi zeskanuje to wkleje, dzisiaj jej wyslalam moze jutro na maila mi przesle

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 kwie 2010, 19:50

barbapuppa- super zdjęcie, ale Ulcia się uroczo śmieje :-D Ja też robiłam prawko w liceum i praktycznie jeżdżę bez przerwy od tego czasu, a teraz z dwójeczką sobie nie wyobrażam inaczej zwłaszcza że mojego M ciągle nie ma, ale mamy dwa samochody, rodzinny którym ja jeżdżę i stare uno którym on jeździ do pracy.

inia- to daleko mieszkacie :-D przynajmniej z mojej perspektywy.

Nie wiem czy słyszałyście ale pogrzeb prezydenta ma byc w niedziele w krakowie :ico_olaboga: ale będzie zakorkowane, ciekawe jak ich przewiozą z lotniska jak główne rondo od jego strony jest w remoncie, będzie sporo korków, no ale jakby nie padało to bym się chociaż na rynek przeszła na msze, bo M stweirdził, że się z domu nie rusza to zostanie z dziećmi, zobaczymy.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 kwie 2010, 19:58

anetka ja zdjęcia zgrywam bezpośrednio z aparatu przez kabel USB na kompa
pruedence ja tam niezbyt zadowolona, że u nas będzie to całe zamieszanie, zresztą długo Polacy nie mogli być zjednoczeni, bo już ten pomysł z Wawelem narobił zamieszania i poróżnił
jakoś mało widzę plusów (skoro nawet obywatela Miasta Krakowa nie dostał, załatwił żeby u nas EURO 2012 nie było, bo nie głosował Kraków na niego, olał obchody rocznicowe lokacji Miasta i wiele innych imprez) poza tym, że cały świat o Katyniu usłyszał, ale czy to wystarczy, żeby leżeć obok najznamienitszych ludzi w Polsce (królów i innych zasłużonych)
spodobał mi się pomysł jednego ze słuchaczy w radiu, żeby na Powązkach utworzyć Aleję Prezydentów i tam wszystkich chować, uważam że to super pomysł i tak powinno być, no ale nie nasze to decyzje
dobra dosyć polityki, idę kąpać pozostałą dwójkę, bo nie wiem jaka będzie nocka z zakatarzoną Ulcią

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 kwie 2010, 20:02

Zgadzam się z tobą, no ale myślę że to w formie gestu że taka tragedia, a jakby mnie ktoś zaproponował tak jak rodzinie żeby leżeć w krypcie Piłsudzkiego bez wahania bym się zgodziła, no ale ma przylecieć 80 samolotów to paraliż będzie niezły w miescie :ico_szoking:
To ty tez z krakowa jesteś? A z jakiej dzielnicy, bo ja Podgórze!

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

13 kwie 2010, 21:17

zaliczylam wizyte u ginki, zelazo mam niskie i musze lykac tabletki, poza tym wszystko w porzadku, tylko przez najblizszy rok nie powinnam zachodzic w ciaze, jesli chce uniknac kolejnej cesarki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dzien dobiega konca, nic sie dzisiaj nie uczylam, w mieszkaniu balagan... moze jutro bedzie lepiej :ico_oczko:
kolezanka z liceum prowadzi domowe przedszkole
to istnieje cos takiego w Polsce? Tu jest cos takiego jak "Tagesmutter", taka opeikunka, ktorej wolno sie zajmowac gora piatka dzieci, w jej wlasnym mieszkaniu. Ale takie tanie to to chyba nie jest.
barbapuppa, sliczne zdjecie, Uleczka slodko sie smieje :-) takie czarno - biale zdjecia maja duuuzo uroku.
My chcemy wydrukowac zdjecie Kiary w formie plakatu, ale nie wiemy, na ktore sie zdecydowac :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

13 kwie 2010, 21:25

Ale takie tanie to to chyba nie jest.
u tej kolezanki podobno 300-400 zl wiec spoko
ja zdjęcia zgrywam bezpośrednio z aparatu przez kabel USB na kompa
ja tez ze swojego aparatu, a te robil nam fotograf i tylko dali na papierku bez plyty :ico_zly:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

13 kwie 2010, 21:27

jakby 165 za 3 to malo bylo
cenia sie ci fotografowie :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-04-13, 21:34 ]
pokaze Wam Kiarcika w wersji czarno-bialej :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 kwie 2010, 21:49

Super fotka:)

[ Dodano: 2010-04-13, 21:58 ]
A tu moje dzieciaki jak sie bawią:
Obrazek

A tu Adasiek:
Obrazek

Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 kwie 2010, 22:06

jeśli chodzi o fotki, to ja jestem amatorem w tym względzie, ale jak robię (właściwie tylko ja, bo przy mężu dzieci nie miałyby zdjęć w ogóle) to głównie portreciki, bo takie najbardziej mi się podobają, ostatnio bawię się w fotografię czarno-białą, tzn. nie robię koloru i przerabiam tylko właśnie od razu cz-b, jak oglądałam moje fotki z dzieciństwa właśnie w tych kolorach to naprawdę zaczęłam cenić ten rodzaj fotografii i sama coś próbuję pokombinować w tym zakresie, no ale jak wam pisałam to typowa amatorszczyzna
helen właśnie takie foty lubię :ico_brawa_01:
a co do plakatu, to moja koleżanka zrobiła na czymś w rodzaju płótna, wyszło super, są ogłoszenia np. na allegro, że robią ze zdjęcia
pruedence ja z Krowodrzy, ale do Podgórza jeżdżę zawsze oponki zmieniać w Harpie, zresztą jest tam fajny sklep z bucikami dla dzieci, no i jedyny hiper który trawię (Gal. Kaz.)
80 samolotów? powariowali :ico_olaboga: dobrze że to niedziela, właśnie widziałam info, że Obama też przyjeżdża, no oficjeli to nam na pewno nie braknie, ciekawe w których hotelach będą mieszkać
śliczne zdjęcia, dzieciaczki przecudne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 kwie 2010, 22:26

No ja też w sumie tylko tą galerie odwiedzam ze względu głównie na kulki które Tosia lubi, właśnie jutro czeka mnie wycieczka bo się umówiłam z agentem ubezpieczeniowym bo chce Adasiowi taki fundusz powierniczy założyć na przyszłość, Tosia też ma bo nigdy nie wiadomo czy np studia nie będą kiedyś płatne.
Nawet nie chce myśleć jak oni to logistycznie wszystko zorganizują.... :ico_olaboga:

Co do fotografii ja mam męża przyjaciółki który robi piękne zdjęcia i portrety bo ja tak amatorsko a on ma odpowiedni sprzęt, tylko robi rzadko ale jak są to nic tylko w ramki oprawiać.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość