kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

14 kwie 2010, 12:21

Witam :-)
Ja od rana porządki w domku zrobiłam :-) ,dzieki dziewczyny za rady napewno skorzystam wczesniej nie miała takich problemów a że teraz mam okropne zgagi to zaczełam pić żel aluminiowy i on właśnie tak na mnie działa :ico_zly: ale bez niego tez mi trudno funkcjonować szczególnie nocą :ico_olaboga:
MamciaKochana, trzymam kciuki żeby Julcia się nie rozchorowała

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2010, 12:37

gozdzik fajniuche te majtuchy ale to tak chyba bardziej na dzien, bo czuc ze ma sie mokro, jednak wole zeby Julcia sobie spokojnie przespala nocke i sie nie stresowala moczeniem, bo juz i tak nie pije na noc i zawsze zalicza toaletke przed snem, moze jej system nerwowy nie jest jeszcze na tyle dobrze rozwiniety i dlatego sie moczy czasem. A po nocnym zmoczeniu byla w kiepskim humorze, obudzila sie nagle w tym zimnie, biedulka :ico_noniewiem:


Ja dzisiaj latam ze szmata od samego rana, mezowy dzis w domciu do popoludnia, mial miec dzis wolne, ale jutro jedziemy do szpitala na ta konsultacje z chirurgiem plastycznym no i do poloznej, a ze niedlugo bedziemy mieli dzidzie w domciu i na 2 tygodnie nie bedzie w pracy to chce jeszcze wszystko zapiac na ostatni guzik, te rzeczy ktore pracownicy nie za bardzo moga wykonac za niego.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 kwie 2010, 14:15

ja sie na zakupy wybralam
i mi deszcz dolał :ico_noniewiem:
siedze teraz pod kocykiem i sie grzeje.
Napchalam sie slodyczami az mi niedobrze..łakomstwo nie popłaca :ico_oczko:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

14 kwie 2010, 14:37

a ja dzisiaj obłożyłam sie dokumentami i próbuje to wszystko ogarnoć ale coś nie mam do tego głowy :ico_noniewiem: na 16 idę do szkoły rodzenia :-)
MamciaKochana, pisałaś wcześniej o sztuce oddychania w trakcie skurczu, my na każdych zajęciach ćwiczymy oddychanie i powiem Ci że jak złapie mnie skurcz to super sie to sprawdza :-) więc ja tez polecam tego typu metode uśmierzania bólu :ico_oczko:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

14 kwie 2010, 14:38

dziękuję bardzo :)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2010, 16:43

kaczorek, :ico_sorki: Kochana powiedz mi tylko jak szybko musicie oddychac podczas skurczu bo ja wogole tego nie moge zalapac! Ciagle zmieniam tempo i boje sie ze potem przy porodzie bede miala problem z hiperwentylacja :ico_noniewiem:
lidziasc, :ico_brawa_01: ja dzis z A. walczylam o slodycze :ico_szoking: niechcialam sie podzielic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: na koncu paczka sie porwala i wszystko wylecialo na podloge hehehe i bylo zbieranie jak kaski podczas wesela :ico_brawa_01:


u nas taka piekna pogoda, ciepelko jest, sloneczko :ico_brawa_01:
Julcia z przedszkola wrocila, no jest troche zakatarzona ale astmatycznie ma sie dobrze. Jutro zabierzemy ja ze soba jak bedziemy jechali do szpitala bo zawsze dostaje wiekszych dusznosci na drugi i kolejne dni przeziebienia, wiec lepiej ja miec pod okiem.

Z A. juz zrobilam list do szpitala :ico_brawa_01: O tym w czym moga mi pomoc i jakie przezycia mialam zeszlym razem :ico_brawa_01: I z A. tez uzgodnilam jak moze mi pomoc, np nie lubie jak ktos komentuje w jakikolwiek sposob jesli ja np nie koncentruje sie na oddechu, wiec uzgodnilismy ze zamiast cokolwiek mowic zacznie ze mna oddychac zebym wrocila na dobra droge. Drugim przypadkiem mogloby byc np gdybym zaczela marszczyc czolo i sie spinac na twarzy - co rowniez spina miesnie w miednicy, zeby zamiast cos mowic to ustalilismy znak - zeby mnie zlapal za ramie przy szyjii tak masujaco - czyli znak na rozluznienie i teraz jak bedziemy cwiczyc razem to od czasu do czasu ma mnie tak zlapac wlasnie za ramie zebym sie przyzwyczaila i nie irytowala jak juz bede rodzic.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2010, 17:11

jak tak czytam te przygotowania do porodu to zaczynam sie stresować

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 kwie 2010, 17:20

kupilam podpaski bella i spakowalam normalnie w 4 aptekach nie bylo :ico_szoking:
jakies braki na hurtowniach.
szok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 kwie 2010, 17:39

lidziasc, wszystkie nagle rodzą i się do porodu szykują ;-)

widziałyście, że kratka nasza urodziła córeczkę przez cc??? ja to jestem chyba pod jakąś czarną gwiazdą urodzona :( wiecznie z brzuchem będę chodziła :(

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2010, 17:47

widziałyście, że kratka nasza urodziła córeczkę przez cc???
no co ty :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość