Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 kwie 2010, 08:25

witam i ja...

widze,ze nie tylko moja corcia chorenka...

dzisiaj jak ja zlapal kaszel od szostej tak ja trzymalo do osmej,matko! az miala odruchy wymiotne,do tego katarek i psikanie...cos sie przyplatalo... :ico_placzek:

dalam jej wit.C i wapno do tego posmarowalam mascia rozgrzewajaca ...zobaczymy jak jutro bedzie, jak sie nic nie zmieni,lece z nia do lekarza...

jezeli chodzi o "dorosle"lozko...
my to lozeczko po Emi dajemy bratu K.ktory zostanie tatusiem ,a młoda dostanie łózko...zobaczymy jak to bedzie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

19 kwie 2010, 09:31

witam :-)
Jagna30, my dzisiaj o 10 mamy już trzecią wizytę u lekarza. Maja skończyła antybiotyk i nadal kaszle i się smarka, cały poprzedni tydzień byłam na zwolnieniu i ten pewnie też :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 kwie 2010, 09:34

Błenas...

ja jak zwykle zaczynam od przeprosin za nieobecnosc i zaniedbanie... forgive me!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas tak sobie, Pan w ubiegla niedziele mial potworne bole brzucha i wymiotowal, az musialam go zawiezc na pogotowie, gdzie dostal zastrzyki... Podobno to jakis wirus zoladkowy... Su sie zarazila i przez 2 dni non stop wymiotowala, nie jadla i malo pila, wiec balam sie, ze sie odwodni... Pan byl z nia u lekarza, dostala leki i sie troche poprawilo...

SHOO - baaardzo ladnie wygladasz w nowej fryzurce, ale dziewczyny maja racje - znowu odmlodnialas :-D

PATI - moze po prostu inaczej odbieramy znaczenie slowa "wredny..." Ja Cię nie oceniam, ani nie krytykuje, ale zamienilabym to slowo na "zlosliwy" moze - moja Su jest zlosliwa na pewno, do niej mozna mowic 50 razy, a i tak zrobi swoje... nie dzialaja ani krzyki, ani tlumaczenia, ani prosby... Staram sie podchodzic do tego na spokojnie i powtarzac do znudzenia "nie wolno", ale czasem zdarzy mi sie na nia warknac... na chwile przynosi to efekt, ale za chwile od nowa jest to samo...

JAGNA - dawaj calosciowa fote nowej fryzurki - myslalas, ze cykniesz zdjecie samych wlosow i damy Ci spokoj?? Ja przynejmniej nie :ico_oczko: Poka, poka.... :ico_sorki: :ico_sorki:


no nic, spinam poslady, bo dzisiaj od samego rana mam pod gorke... Zaspalam godzine i 20 minut, jakas jestem wnerwiona i wszystko mnie dzisiaj wkurza...

chce juz do domu...

caluje Was muuaaa!!

[ Dodano: 2010-04-19, 09:53 ]
aaaa, jeszcze kilka fotek...
w sobote sie grillowalismy w domu u rodzicow kolezanki... pojechalismy z Panem na rowerach. Faceci mieli do rozrzucenia przed domem gore piachu, wiec zasuwali na taczkach... Olcia tez im pomogla, fajna zabawa, tylko baaaardzo ciezka... Na taczkach tez zostalam przewieziona, a jaaak!! ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to juz z niedzielnego spacerku

Obrazek

Subaru sie rozgadala na calego... ladnie juz powtarza niektore slowka, super mowi "auto", "tatus", etc. :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 13:09 przez Gie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 kwie 2010, 11:03

Kurcze, maly chyba zarazil sie od naszych sasiadow malego grypa rzoladkowa, dzis od rana biegunka, juz wstawilam pranie, bo bodow nie mialam, teraz znow az po same plecy, teraz zasnal, jak dalej bedzie mial ta biegunke to trzeba bedzie jechac do lekarza, ale jak na razie nie wymiotuje, nie chce jesc ani pic tylko przychodzi do mnie, chce na rece i sie poklada na mnie, dziwi mnie to, ze sie zarazil, bo nie chodzimy tam odkad sasiad jest chory :ico_noniewiem:

Gie, jak sie sprawuje ten fotelik na rowerze, bo wlasnie tez chce cos takiegpo kupic, bezpieczny jest, dziecko z niego nie wypadnie, bo ja strasznie przewrazliwiona na tym punkcie jestem

[ Dodano: 2010-04-19, 17:53 ]
Bylismy z Erisiem u lekarze, wstal o 13.30, spal 3 godzinki, dostal goraczki mial 39.2 caly okakany az po same plecy, pojechalismy do lekarza, dostal antybiotyk, bo ma goraczke, dal tez spray do noska, ma mu pomoc lepiej oddychac.
Moj kochany buncolek, znow cos sie do nas przyplatalo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-19, 20:40 ]
U cos znow pustki....

Eris zasnal przed 20, znow mial temperature, dostal nurofen i mam nadzieje, ze juz w nocy nie bedzie mial goraczki i oby ta biegunka jakos nie zaatakowala go w czasie snu, moj kochany bidulek :ico_placzek:

A ja siedze, czakam na M jak MIlosc i wsuwam czekolade :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

19 kwie 2010, 20:52

Gie, witaj kochana, miło, że znalazłaś dla nas chwile :-)
Mała zdrowa chyba, bo nic nie piszesz.
Na naszym forum to prawie wszystkie dzieciaczki chore :-/
Majka oczywiście góruje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kolejny tydzień na L4, niani córki obie na antybiotykach po 39 gorączki :ico_zly:
Normalnie załamka :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 kwie 2010, 21:28

MARGARITA - pisalam, ze Su wymiotowala kilka dni, wiec do konca zdrowa nie jest... Myslalam, ze to juz za nami, a wczoraj w samochodzie znowu zwymiotowala, a teraz po jedzeniu znowu tez... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ehhhh, kiedy to sie skonczy...

Zycze Mai szybkiego powrotu do zdrowia...

PATI - my dopiero zaczelismy korzystac z tego siedzonka na rower - dziecko raczej nie ma mozliwosci z niego wypasc, sa pasy jak w foteliku samochodowym, a do tego mocowania na kostki...

ja zmykam, dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 kwie 2010, 07:04

Dzien dobry

my juz od 6 na nogach, Eris zrobil nam pobudke, a noc byla ciezka od 3 rano

Gie, dziki za odpowiedz co do tego krzeselka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 kwie 2010, 08:26

Berek :)

a co sie dzieje z Iwonka??

PATI - przykro mi, ze mieliscie ciezka noc... :ico_noniewiem:

milego dnia, dziewuszki :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

20 kwie 2010, 09:37

hejka...

ja niestety tez po ciezkiej nocy :ico_placzek:
Emi ciagle kaszlała,biedactwo bylo tak wymoeczone,ze az plakala...

jestem tak nie wyspana... :ico_olaboga: a tu tyle obowiazkow...
musze sie ogarnac wyjsc z pasami,potem do sklepu ,zaczac obiad i z Emi do lekarza na 11...mam nadzieje,ze sie wyrobie bo na 13 do pracy :ico_noniewiem:

dobra zmykam...pa

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

20 kwie 2010, 09:40

a co sie dzieje z Iwonka??
Witam
jestem jestem, podczytuję Was ale nie mam za bardzo czasu na skrobanie :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Brawa dla mam za super fotki :ico_brawa_01:
Jagna, shoo fryzurki fajne.

U nas z Paulą pomalutku można się już dogadać, ostatnio byłam w szoku jak ja wołając Patryka - chodź tu - Paula powtórzyła za mną - Pepi cho tu (Pepi to Patryk).

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości