Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

19 kwie 2010, 12:31

wczoraj nie aglądałam , bo miałam zajety cały dzinek
najpierw na 12 do Kosciółka , nastepnie obiad , kawka i potem jedziliśmy po rodzince z zaproszeniami na komunię , skończylismy o 19 i jak przyjechalismy do domku to już czekali goscie do P , bo urodzinki miał i tak posiedzieliśmy z jednymi , potem z jeszcze przyjechali drudzy i do łózka poszłam o 23
to rzeczywiście zalatana trochę wczoraj byłaś
Lolek już nie pokasłuje i katarek minoł i też nie dostaliśmy antybiotyku tylko syropki i kropelki
a z moją nogą też jużlepiej
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj zazroszczę ci tego morza , ale musi wiać sądząc po opatuleniu Gracjanka
no właśnie czasami tak wieje, że jak trzymam kaptur w ręce, to mi go zwieje, a raz jak chciałam wyjść z klatki to G musiał mi pomagać bo sama nie dałam rady otworzyć drzwi.

Ja mam stertę prasowania :ico_sorki:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 kwie 2010, 12:34

Ja mam stertę prasowania :ico_sorki:
Ja to samo!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 15:03

A my po spacerku 4 godzinnym z 2 karmieniami na ławce:)

Kasia90 już 55??? moje gratulacje :ico_brawa_01: , ale jak to zrobiłaś tak szybko? jeszcze tydzień temu miałaś 61!!
To chyba tylko mi tak cienko idzie.
Kasiu fajne fotki w opisie i na nk. Kinga jest zadziwiająco podobna do Ciebie;)
Polecam jeszcze takie koło:)
http://www.allegro.pl/item973678289_hul ... udnij.html

Zaczarowana naprawdę ciężko powiedzieć. Nie wiem ile macie stopni. Słoneczko niby widać, ale myślę, że zdecydowanie kocyk by wystarczył. Przecież weź pod uwagę, że w zimę tak samo woziłaś Gracjanka, a tu zaraz maj:)

Wiolaw
oj zalatany dzionek wczoraj:)

A ja wstawiłam już ryż i dziś chińczyk.Zmiksuję trochę ryżu i zetrę małej jabłuszko na tarce. Dziś wrąbała cały słoiczek 190 gr owoców z ryżem.

Kupiłam w lidlu krem na słoneczko dla dzieci. Faktor 50. Chyba dobry co?

A miałam jeszcze pisać. Wczoraj moi rodzice kupili nam już przez internet bilety na samolot. Lecimy 3 czerwca i wracamy 4 lipca:)

Na basen dla Milenki kupiłam takie koło. Co prawda bez pasów, ale tańsze o 70 zł :ico_noniewiem:
http://www.allegro.pl/item1001695220_ko ... 32096.html

I jeszcze takie krzesełko bo my jemy a ona się patrzy biedna z podłogi;)
http://www.allegro.pl/item989194685_krz ... lolek.html

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 kwie 2010, 15:18

już 55??? moje gratulacje :ico_brawa_01: , ale jak to zrobiłaś tak szybko? jeszcze tydzień temu miałaś 61!!
Dziękuje. :) A jak tak szybko? No nie wiem, jak szybko przybyło tak szybko znikło, może to ta woda... :ico_noniewiem:
To chyba tylko mi tak cienko idzie.
Idzie Ci dobrze, bo nie tyjesz. Jeśli nie policzymy mojego przybrania 5kg i mojego zrzucenia 5kg to stoje...
Polecam jeszcze takie koło:)
Narazie mamy bardzo cienko z kasa, więc mogę tylko podziwiać. :ico_sorki:
Lecimy 3 czerwca i wracamy 4 lipca:)
Ale macie fajnie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 15:30

Kasia90 u nas też cienizna, ale T mi kupił, bo widzi jak się męczę. Ty pewnie nie masz aż tak po co masz świetną wagę. Nad morze podbierzemy z mundurówki.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 kwie 2010, 15:46

po co masz świetną wagę.
potrzebuje miec 49kg. i płaski brzuch!!!

[ Dodano: 2010-04-19, 15:48 ]
No i te uda, straszne. :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

19 kwie 2010, 15:56

My po spacerku obiadek wcinam a chłopaki bawią się na kocu i nie jęczą :ico_brawa_01: :-)
Lolek już nie pokasłuje i katarek minoł
:ico_brawa_01:
zaczarowana, ale ci fajnie nad morzem mieszkasz.

A prasowanie masakra!!! Ja nie wiem kiedy te sterty wyprasuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-19, 15:59 ]
matikasia, pisałaś że szukacie wakacji nad morzem bo ja też szukam i narazie co znajudje to jak mi coś odpowiada to nie ma miejsc albo coś innego.
Może własnie macie jakieś wypróbowane miejsca na wakacje nad morzem z dzieśmi.
Jakiś pokój z możliwością dostępu do kuchni lub coś z wyżywieniem w rozsądnej cenie.

[ Dodano: 2010-04-19, 16:00 ]
Acha Olusiowi wyrżną sie drugi ząbalek!!!! :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 16:29

Kasia90 idealnie pewnie nie jest, ale naprawdę z wagi to się możesz cieszyć. A płaski brzuch... w moim przypadku to na pewno marzenia.

Może WAS zmotywuje, ale właśnie poprasowałam moją stertę, która nabierała mocy prawnej od czwartku:)

Magduś zdecydowaliśmy się w tym roku na świnoujście. Zawsze wybieraliśmy mniejsze miejscowości, ale w tym roku chcemy więcej atrakcji by Mati miał, bo z Milenką cały dzień na plaży nie będziemy. W Świnoujściu jest prom, blisko granica, można iść do Niemiec. Pływa statek do Niemiec i do Międzyzdrojów. Dziś jak T wróci będzie obdzwaniał te miejsca, co sobie spisałam z netu i Ci napiszę. Najbardziej atrakcyjne jest mieszkanie normalnie w blogu, a że na 3 piętrze to tylko 25 zł za dobę. No Tobie przy bliźniakach może być ciężko:) w każdym razie mamy tylko pokoje lub kawalerki z łazienką. Kuchni być nie musi, ale mała lodóweczka chociaż i kucheneczka żeby była. Ewentualnie może być 1 łazienka na 1 pokoje bo przy dzieciach to wiadomo wszystko musi być o swojej porze.

Zmiksowałam Milence ryż i starłam jabłuszko, ale zjadła ze 4 łyżeczki i cycuś musiał być;)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 kwie 2010, 16:38

Acha Olusiowi wyrżną sie drugi ząbalek!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w moim przypadku to na pewno marzenia.
Ja się z tym nie mogę pogodzić i ćwicze, ćwicze, ćwicze. Aż chyba za bardzo, bo dziś w połowie ćwiczeń miałam wizytę w wc. :ico_szoking: Ale wróciłam i doćwiczyłam do końca. :-D
Zmiksowałam Milence ryż i starłam jabłuszko
Moja Kinga jakoś jest anty do innego jedzenia niż cycor, nie wiem, może się musi powoli przyzwyczajać, a może to przez tą chorobę... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 17:01

Kasia90 to tak jak ja nie mogę i dążę do tej piątki z przodu :ico_haha_01:
Tobie będzie dużo latwiej, bo jesteś sporo młodsza :ico_haha_01:
Milenka też woli cycusia. Jedyne co uwielbia to jabłuszka w słoiczku i jabłuszka z brzoskwiniami.

No właśnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Olusia za ząbek.

Jak opowiedziałam dziś T gdzie chodziliśmy to stwierdził, że z 7 km zrobiliśmy :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości