Niunia291
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2009, 12:00

30 sie 2009, 12:20

POlecam Ci na nawroty infekcji FemiVaxin- na pewno pomoże, bedziresz miala spokoj na conajmniej rok, przeczytaj ulotke i bierz tak jak jest napisane, zaraz zobaczysz różnice.. mnie tez nic nie pomagalo..na szczescie uratowal mnie ten femivaxin, bo bylam juz zrozpaczona....teraz czuje się jak nowo narodzona..nic nie swędzi, nic nie pieczze.. :).. zyc nie umierac..:)..a dodatkowo podobno należy jeść mniej cukru..

milka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2009, 16:43

23 wrz 2009, 20:01

W pozbyciu się nawrotów grzybicy mi pomógł Candivac. Prawie od roku nie mam żadnych problemów, a poprzednio ciągle mi się przyplątywały infekcje, czy to po antybiotyku, czy w ogóle bez wyraźnej przyczyny.
A co do wody z cytryną, to lekarka mi mówiła, że zapobiega infekcjom układu moczowego.

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

10 kwie 2010, 13:49

Hej, ja tez przez to przeszłam, teraz mi powraca co jakiś czas samo. Znacie może coś na odbudowe flory bakteryjnej? słyszałam o róznych preparatach ale nie wiem co jest naprawde skuteczne, doradźcie :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 kwie 2010, 13:35

enigma
tez mialam kiedys z tym problem - przy kazdych antybiotykach niestety wszystko wracalo.Kupilam 1 op Lacibios Feminum czy jakos tak i od 3 lat mam spokoj :) wiecej nie wrocilo.
Warto to brac podczas i po antybiotykach ,naprawde pomaga.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

19 kwie 2010, 09:34

A czy ktoras z was zna lub stosowala Abiofem? Chcialam kupic i stosowac raz na jakis czas zapobiegawczo, to jest srodek z kwasem mlekowym.

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

19 kwie 2010, 16:22

A czy ten Lacibios Feminum lub Abiofem to środki doustne? bo wolałabym raczej coś do stosowania bezpośrednio tam :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

19 kwie 2010, 16:40

A czy ten Lacibios Feminum lub Abiofem to środki doustne? bo wolałabym raczej coś do stosowania bezpośrednio tam :)
sa doustne,ale naprawde skuteczne - nie ma dyskomfortu " tam" ze cos sie wylewa itp.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

19 kwie 2010, 20:47

A czy ten Lacibios Feminum lub Abiofem to środki doustne? bo wolałabym raczej coś do stosowania bezpośrednio tam :)
sa doustne,ale naprawde skuteczne - nie ma dyskomfortu " tam" ze cos sie wylewa itp.
Abiofem to zel dopochwowy. podnobo o wiele bardziej komfortowy niz tradycyjne tabletki dopochwowe.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2010, 10:36

A czy ten Lacibios Feminum lub Abiofem to środki doustne? bo wolałabym raczej coś do stosowania bezpośrednio tam :)
sa doustne,ale naprawde skuteczne - nie ma dyskomfortu " tam" ze cos sie wylewa itp.
Abiofem to zel dopochwowy. podnobo o wiele bardziej komfortowy niz tradycyjne tabletki dopochwowe.
O przepraszam zapomnialam dopisac ze mowie o lacibios feminum ;]

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 kwie 2010, 10:59

Dziewczyny polecam preparat Multi -Gyn acti gel,sprawdziłam i jest rewelacyjny,tez ostatnio miałam problem z grzybicą,i poleciła mi go pani w aptece,jest bez recepty i bardzo wydajny.
Multi-Gyn Actigel - Zapobiega nieprzyjemnym dolegliwościom ze strony pochwy i leczy je

* zapobiega bakteryjnemu zakażeniu pochwy i leczy je
* redukuje nieprzyjemny zapach i ilość wydzieliny
* ma bezpośrednie działanie łagodzące świąd i podrażnienia
* przynosi bezpośrednią ulgę w przypadku przykrych dolegliwości dotyczących pochwy
* optymalizuje florę bakteryjną pochwy i stan tkanek
* zwalcza drożdże
* jest bezpieczny i naturalny





Jak działa Multi-Gyn Actigel ?
Actigel oparty jest na opatentowanym kompleksie 2QR. Ta naturalna substancja uzyskiwana jest z roślin leczniczych i składa się z długich cząsteczek (polisacharydów) o ładunkach ujemnych. Ma ona unikalną zdolność blokowania przylegania szkodliwych bakterii i w ten sposób skutecznie neutralizuje owe bakterie.
To naturalne działanie blokujące jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe, ponieważ nie jest oparte na żadnych toksycznych substancjach ani silnie działających substancjach chemicznych. Dlatego też nie posiada ono negatywnych działań ubocznych.

Poza swoim kluczowym działaniem polegającym na blokowaniu szkodliwych drobnoustrojów, Multi-Gyn Actigel wspomaga naturalny system naprawy tkanek i optymalizuje stan błony śluzowej. Bezpośrednio przywraca optymalną kwasowość pochwy (wartość pH).
Następuje stymulacja rozwoju pożytecznych bakterii kwasu mlekowego (lactobacilli) i w ten sposób Multi-Gyn Actigel powoduje tworzenie optymalnej i naturalnej flory, która zapobiega występowaniu nieprzyjemnych objawów.


Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości