Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 kwie 2010, 08:44

witaj SHOO - ja tez mowie czesto do Su: "myszko", albo "mycha" :-)

patrze na zdjecie Jasperka w Twoim podpisie - ale On jest do Ciebie podobny :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 kwie 2010, 08:45

Gie, hola guapa! :-D

[ Dodano: 2010-04-22, 08:46 ]
patrze na zdjecie Jasperka w Twoim podpisie - ale On jest do Ciebie podobny :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
serioo?? czemu w takim razie ja nie widze podobienstwa??? :ico_placzek:
cos mam chyba z oczami
ale wierze Wam na slowo :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 kwie 2010, 08:48

czesc, czesc :-D

a mam pytanie do Was odnosnie smoczkow - czy Wasze dzieciaczki uzywaja jeszcze smokow, a jesli tak, to kiedy?? Czy tylko do spania, czy w ciagu dnia tez??

Pytam, bo Su jeszcze do spania potrzebuje, w dzien raczej nie uzywamy... ale mala ma gorne jedynki lekko wystajace i sie zastanawiam czy to od smoka, czy po prostu tak ma... Kurna, nie chcialabym, zeby miala klopoty z zabkami... :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-22, 08:49 ]
serioo?? czemu w takim razie ja nie widze podobienstwa???
cos mam chyba z oczami
ale wierze Wam na slowo
CCooo?? On jest Twoja miniaturowa kopia!!!! :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-04-22, 08:51 ]
ja w sumie tez nie widze podobienstwa Su do mnie (bardziej do mojej Mamy), ale ostatnio pare osob powiedzialo, ze Mala jest do mnie pdoobna (szczegolnie na tym zdjeciu, ktore ostatnio wstawialam, jak trzymam ja na rekach). Za to jak patrze na swoje zdjecia jak bylam mala, to Su jest baaaardzo podobna do mnie z tamtego okresu...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 kwie 2010, 08:56

a mam pytanie do Was odnosnie smoczkow - czy Wasze dzieciaczki uzywaja jeszcze smokow, a jesli tak, to kiedy?? Czy tylko do spania, czy w ciagu dnia tez??
my juz w ogole nie uzywamy smoka :-D
tak jak juz pisalam, pierwszy tydzien byl ciezki, ale pozniej juz lajtowo
Pytam, bo Su jeszcze do spania potrzebuje, w dzien raczej nie uzywamy... ale mala ma gorne jedynki lekko wystajace i sie zastanawiam czy to od smoka
mozliwe, ze to od smoka... Jagna chyba tez cos pisala o Emi, ze ma krzywe zabki :ico_noniewiem:
On jest Twoja miniaturowa kopia!!!! :-D :-D :-D :-D
dziekowac :ico_sorki: :ico_oczko:
ja w sumie tez nie widze podobienstwa Su do mnie (bardziej do mojej Mamy), ale ostatnio pare osob powiedzialo, ze Mala jest do mnie pdoobna (szczegolnie na tym zdjeciu, ktore ostatnio wstawialam, jak trzymam ja na rekach).
no wlasnie, mialam Ci napisac, ze na tym zdjeciu Zuzia jest bardzo do Ciebie podobna, tez to zauwazylam ! :-)

dobra, lece na sniadanko, bede pozniej, muaaaaa

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

22 kwie 2010, 08:58

my juz w ogole nie uzywamy smoka
tak jak juz pisalam, pierwszy tydzien byl ciezki, ale pozniej juz lajtowo
Kochana, a mozesz mniej wiecej napisac jak sie go pozbywaliscie??
mozliwe, ze to od smoka... Jagna chyba tez cos pisala o Emi, ze ma krzywe zabki
no wlasnie, deem... :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-22, 08:59 ]
no wlasnie, mialam Ci napisac, ze na tym zdjeciu Zuzia jest bardzo do Ciebie podobna, tez to zauwazylam !
też dziekowac w takim razie :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 kwie 2010, 09:36

dzień dobry wszystkim :-)
Gie ja tak jak Jagna odciełam końcówkę od smoka i taki zostawiałam na wierzchu więc Maja go wzieła do buzi po czym natychmiast wypluła, a jak zaczynała płaka czy miałczec to to próbowałam ją czymś zając, z regułt się udawało. Maja ma dida tylko do spania :-)
Macie racje, zarówno Jaspi jak i Zuzia są małymi klonami swoich mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Niestety moja Maja to klon tatusia :-/

Ja najczęściej zwracam sie do młodej: Maja, córcia, córuchna i Majucha :-)
Córuchna - tak mówiła do mnie moja mama :-)

co do syropu z czosnku to ja nie robiłam jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 kwie 2010, 09:37

Kochana, a mozesz mniej wiecej napisac jak sie go pozbywaliscie??
wiesz co, u nas to bylo tak, ze Jasper tolerowal tylko jednego smoka, no i on sie zepsul - guma pekla.... w sklepie nie bylo juz takich samych i probowalam kupowac inne (bo to byl niezawodny sposob na jego marudzenie, no i na spanie), ale zadnego innego nie chcial... rzucal nimi po calym domu i sie denerwowal
takze chcac nie chcac, sam sie odzwyczail od smoka.
pisalam, ze bylo ciezko, bo przez pierwszy tydzien musialam go kolysac na rekach, zanim zasnal - plakal przerazliwie... zarowno w ciagu dnia, jak i przed snem
ale z dnia na dzien bylo mniej placzu... do lozeczka zaczelismy mu dawac zabawke, jakas ktora grala melodie, miala przyciski itp. - tak, zeby go zajac
no i do tej pory tak jest, ze klade go w lozeczku, daje zabawke i wychodze
troche sie pobawi i sam usypia, nie musze go kolysac, nie musze nawet byc w pokoju, kiedy zasypia :ico_sorki:

co do zabkow, to nie przejmuj sie za bardzo, to sa tylko mleczaki, i tak wypadna...
i to, ze teraz ma troche krzywe, nie znaczy, ze dorosle zeby tez beda krzywe :-)

ja musze jeszcze rozwiazac problem butli, bo maly dostaje ja raz dziennie (na kolacje), a to przez to, ze taka ilosc mleka nie zmiesci sie do niekapka :/

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 kwie 2010, 09:37

aha wczoraj zarezerwowałam pokoje nad morzem nad weekend czerwcowy :D:D:D

http://www.brydar.afr.pl/index.htm

już nie mogę sie doczekac

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 kwie 2010, 09:40

margarita83, fajny hotelik, na jednym ze zdjec jest duzy plac zabaw dla maluchow i basen... na pewno fajnie spedzicie czas!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 kwie 2010, 10:20

shoo, nie myślałam że AZS ma taką nazwe, ale fakt faktem co kraj to obyczaj i nazywnictwo różne.. U nas też sie pojawia i znika, co sie zaczne cieszyć, że mamy spokój, to znów się pojawia..

A co do "ksywek" to my od urodzenia, właściwie od 3 dnia zycia, mówimy na Jasia "Luluś" przyszła do nas w odwiedziny nasza koleżanka, tak go nazwała i zostało, na MIni Mini leci bajka "Luluś" ma przyjaciólke, biedronke Kreopke i za każdym razem rysują inne zwierzątko i teraz jak słyszy, że bajka sie zaczyna to leci jak szalony, bo w piosence jest "jak ty to robisz luluś". Innych określeń nie mamy raczej kombinacje z tym..

Gie, Shoo Wasze dzieci są bardzo podobne do Was, ja nie moge tego powiedzieć o Jasiu, bo on to ksero taty, w każdym milimetrze ciała i to dosłownie..

No i smoka też mamy, Jasiek kocha go nad życie i jakby mu pozwolić to chodziłby z nim non stop.. Musze go zacząć odzwyczajać, bo już duzy chłopak..

Shoo podziwiam, za jedzenie czosnku, ja od samego zapachu czosnku, czy cebuli mam odruch wymiony, a mikstury typu meko z czosnkiem i miodem nie ma szans bo nie wiem czy zdąże do WC..

[ Dodano: 2010-04-22, 10:25 ]
Margerita świetny hotel, my jak ostatnio byliśmy na wczasach nad morzem, to zmontowaliśmy Jasia :-) a teraz to aż strach jechać :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość