Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 kwie 2010, 22:17

Z młodym to na wieczór mnie brało i tyle a tu calutki czas męczy, jak otwieram lodówkę to
mam to samo, mdlosci od rana do nocy, tylko mnie jest niedobrze z glodu i ciagle jesc dlatego musze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 kwie 2010, 22:34

A ja mam pytanko - CZY BRZUSZKI JUZ MACIE CIĄZOWE???? :ico_noniewiem: Ja mam, ale to raczej pozostałośc po Maji jeszcze :ico_wstydzioch: bo jak wciągam brzuch to raczej nic nie ma (ale wiadomo płaski to on nigdy nie był :ico_oczko: ).

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 kwie 2010, 08:14

Ania_R, ja sie nie wypowiadam, bo mnie to na skypie widzisz wiec sama mozesz ocenic moj brzuchol :-D a zreszta za troche ponad tydzien do was przylatujemy to zobaczysz na zywo :ico_brawa_01:

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skonczony 10 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

24 kwie 2010, 09:03

Monia super filmik z udziałem twojego synka :ico_brawa_01: Super że Twój synek dostał sie do wymarzonego przedszkola. :-)
A ja mam pytanko - CZY BRZUSZKI JUZ MACIE CIĄZOWE????
Ja wcześniej na to nie zwracałam uwagi, ale po obejrzeniu waszych zdjeć z poprzednich ciąż przyjżałam mu się baczniej i nawet dokonałam pomiarów :ico_haha_01: Jakież ogromne było moje zdziwienie po zmierzeniu centymetrem, że od poczatku marca przybyło mi 12 cm w pasie. :ico_szoking: Wczoraj nawet moja siostra zaczęła mi się przygladac i stwierdziła że już brzuszek mi trochę rośnie. :-D Tak więc coś już widać.
Stawiam za skonczony 10 tydzien
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Monia. Gratuluję :-D
No dobra ja zmykam, bo muszę :ico_odkurzanie: Zyczę miłego dnia wszystkim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 kwie 2010, 14:23

Monia. Gratuluję
:ico_sorki: :ico_sorki:

widze, ze weekendowa cisza u nas :ico_oczko:
Justysia jak Wik???

ja własnie wcinam rissotto. mialam okropnego smaka, a jak juz zrobilam to kurde jakos mi nie wchodzi :ico_noniewiem:

jestem zalamana :ico_placzek: zrobila mi sie opryszczka w kaciku ust :ico_placzek: nienawidze tego dziadostwa, i tego sie w ciazy najbardziej obawaialam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 kwie 2010, 16:11

od tabletek strasznie tyję, a poza tym jeśli będę karmiła to nici z hormonalnej antykoncepcji...

no ja wiem czesto problem z tyciem jest :ico_placzek: a spirala fakt masz racje - zbyt wiele znam przypadków ciaz ze spirala :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale cos wymyslisz dasz rade - narazie jeszcze nic nie wiadomo - ja mysle ze jednak bedziesz miala synka :ico_oczko:
Z młodym to na wieczór mnie brało i tyle a tu calutki czas męczy, jak otwieram lodówkę to :587: :587:
mnie z wikiem wcale mdlosci nie meczyly a teraz tak jak wy od rana do nocy - a jak juz mam pusty brzuszek to wogóle mi niedobrze a przelknac to ciezko cos

dobrze ze juz mi sie spac nie chce :-D
CZY BRZUSZKI JUZ MACIE CIĄZOWE????

nie wiem - maz mi mowi ze tak :ico_noniewiem:
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skonczony 10 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Justysia jak Wik???

o matko i córko - co ja rano przezylam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: od 6 do 10 ryk - ale to ryk nad ryki, ani nosic ani spiewac ni piciu aani jesc, oczy spuchniete az do teraz czerwone wiec postanowilsam ze pojde do mamy - 2 tyg nie bylam ale po 5 minutach zaczelam zalowam. jeszcze dobrze nie usiadlam a ta juz ze zmeczona jest i weekend ma zeby odpoczywac, wzielam wika i poszlam do cioci - mieszka dzialke obok. wrocilam tylko na obiad doslownie na 10 minut i w tym czasie wybuchla giga awantura - karmie Wika a mi matka go zaczepia - dla mnie to problem bo ucze wika jesc samemu a on jak ona go wola to sie kreci wszystk wylewa - mówie jej ze jest weekend i niech idzie odpoczywac a ne sama sie narzuca a potem wypomina no to sie babka wlaczyla i mowi ze z dziecka kaleke robie ze on za maly jest zeby sam jadl bo wszystko rozlewa - a on slicznie sobie sam nabiera i do buzi wklada a to ze rozlewa to normalne - chyba nikt nie rodzi sie wszystko umiejacy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
no a ona mi mowi ze widac wlasnie jak go karmie bo dziecko wyglodzone :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: (14 kg wazy) i ze slaby bo sam nie umie chodzic tylko za reke - do cholery roku nie ma i ma jeszcze czas na chodzenie no i na koniec mi babka powiedziala ze jak ja taka podla jeste,m to oni na chrzciny nie przyjda - brak slów - dom debili - nie chce wogóle tam chodzic ido mnie niech oni tez nie przychodza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2010-04-24, 20:49 ]
Ale puściutko, a ja wpadlam sie pochwalic przyczyną porannego placzu Wikusia - mamy kolejne 2 ząbki Wikunia :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 kwie 2010, 21:36

Monia M, :ico_tort: za 10tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jestem zalamana zrobila mi sie opryszczka w kaciku ust nienawidze tego dziadostwa, i tego sie w ciazy najbardziej obawaialam
kurde :ico_placzek: :ico_olaboga: a może to jakiś zajad tylko z braku witamin (no bo dzidzia ściąga) oby!!! :ico_sorki: albo może pryszcz jakis akurat koło ust :ico_noniewiem: :ico_sorki:

ejustysia, co ty sie masz z mamą :ico_olaboga: Szkoda gadać!!!
Co do Wiktorka to brawo za kolejne ząbki :ico_brawa_01: (szkoda tylko że tak sie nacierpiał :ico_placzek: )
A co do jedzenia to Maja tez jest tego przykładem że może taki maluch sam pięknie jeść nawet zupke!!! :ico_sorki: wiadomo że napaprze przy tym, no ale kurcze od czegoś trzeba zacząć by sie nauczyć :ico_sorki: Chodzeniem tez sie nie przejmój :ico_nienie: Maja starsza od Wiktorka a też boji sie jeszcze sama chodzić :ico_noniewiem: mają na to czas :ico_sorki:

Co do brzuszków to już czas by zacząć fotografować :ico_oczko: Z maą jakoś wcześnie zaczelam a teraz jakoś sie ociągam.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 kwie 2010, 08:01

A co do jedzenia to Maja tez jest tego przykładem że może taki maluch sam pięknie jeść nawet zupk

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no widzisz i gadaj z moja matka - gdybym jej sluchal;a to Wik nawet z buttli by nie umial pic sam bo matka tez swoje zdanie miala :ico_puknij:
hodzeniem tez sie nie przejmój :ico_nienie: Maja starsza od Wiktorka a też boji sie jeszcze sama chodzić :ico_noniewiem: mają na to czas :ico_sorki:
pewnie ze tak, ja sie nie przejmuje, ale takie gadanie wkurza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Co do brzuszków to już czas by zacząć fotografować :ico_oczko: Z maą jakoś wcześnie zaczelam a teraz jakoś sie ociągam.. :ico_noniewiem:
no trzeba trzeba, ja jutro mm ginka to razem z usg moze wstawie :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 kwie 2010, 08:51

no trzeba trzeba, ja jutro mm ginka to razem z usg moze wstawie
czekamy na foteczki :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Ja wczoraj tez zrobiłam sobie pierwsza fotke brzuszka - albo fałdy tłuszczu i skóry :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ale wstawie jak już ściągne fotki z aparatu - moze wieczorkiem...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 kwie 2010, 14:40

hej dziewczynki
mnie nie bylo dlugo ale ja nie mam na nic czasu, takie tam roblemy jak zawsze :ico_noniewiem:
bylam u mojej poloznej w sumie to ona nie bedzie moja ale bede miala studentke ktora chce byc przy wizytach,usg i porodzie, calkiem mila mloda dziewczyna, ma corke w wieku mojej amelki tylko z czerwca, poza tym z wywiadu i na podstawie poprzedniej ciazy uznala mnie za okaz zdrowia, coz mysle ze wszystkie moje bole to calkiem normalna rzecz, czuje sie jednak znacznie gorzej niz a amelka moze dlatego ze nie bylo amelki a teraz ona jednak nie da mi odpoczac :ico_noniewiem:
na szescie moj maz o mnie dba, mielismy dosc powazna sprzeczke chodzilo o moja siostre ale szybko sie poklocilismy i szybko pogodzilismy, a od tamtej pory jest kochany, mi na szczescie przeszly juz nudnosci, wraca ochota na figle z mezem :ico_wstydzioch: wiec mysle ze teraz jakos bedzie :ico_oczko:

widzialam fotki waszych brzusiow, po porstu bomba :ico_szoking: ja nie mam takiej kolekcji, poza tym ja tez tak nie lubie byc na zdjeciach, w kazdym razie ja po amelce raz chudlam raz tylam i po ostatnim pobycie w polsce dosc sobie pofolgowalam wec moj brzuch ydaje sie byc takim bardziej z jedzenia, ale jest wiekszy niz wczesniej i mam wrazenie ze go wywalilo bardziej niz jak bylam z amelka, tylko ja to sie tak waga nie prejmuje bardzo wiec sobie mysle urodze drugie i wtedy sie wezme, jak bedzie mi to przeszkadzac :-D
ja po amelce wogole nie moglam nosic soczewek, i zostalam juz przy okularach :ico_noniewiem:
teraz wyczekuje tlyko mojego usg i wtedy bede wiedziec co i jak, a jesli chodzi o ruchy ja z amelka dosc dlugo czekalam i juz sie nie moglam doczekac a teraz czasem mam wrazenie ze cz :ico_noniewiem: je takie delikatne ale moze po prostu chce czuc :ico_oczko: jesli chodzi o brzuch jak zaloze spodnie ciazowe i taka ciazowa bluzke to wygladam na poczatek :ico_ciezarowka: ale za to zwykle spodnie jak wcisne to juz brzuch boli i uwiera i wtedy to sie wylewa bardziej taka oponka ale co tam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość