Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

25 kwie 2010, 18:43

Ja dzisiaj byłam na bardzo długim spacerze z moim mężulkiem-chyba zrobilismy z 5 km. Zaliczyliśmy nowy park do którego mam nadzieje, że za roczek będę chodziła ze swoim maleństwem :-). Widziałam tam dziewczynę w ciąży (ok.7-8 m-c) która paliła papierosy, aż mnie korciło żeby jej powiedzieć, że szkoda dziecka tak truć, ale co ja sie będę wtracać do czyjegos życia. :ico_olaboga:
Dawno nie byłam taka zmęczona, nogi bolą niesamowiecie. Pogoda była super wiec przy okazji spacerku byliśmy na lodach. Ostatnio coraz częściej mam ochotę na lody. :-D
Karolina-ch zagladaj do nas cześciej.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 kwie 2010, 19:08

ejustysia, ja dalej na fotki czekam :ico_oczko: :ico_sorki:

karolina-ch, to czekamy na wieści ze scanu teraz :ico_sorki: Ja jeszcze nie byłam u położnej, więc ciekawa jestem na jaka trafie :ico_noniewiem:

Dziś byłam na ekstra wyprzedazy i za 10 funtów (co daje nie cały 50zł) upiłam mnóstwo zabawek dla dziewczynek, sobie 2 tiuniki i ogólnie jestem zadowolona z zakupów :-) Tylko po powrocie strasznie sie źle poczułam - aż sie wystraszyłam :ico_placzek: Nie wiem czy to dlatego że miałam dżińsy i cisneły (choć nie), czy dlatego że tyle sie złaziłam (choć tez nie specjalnie dużo), czy dlatego że za dużo dźwidałam (niby plecak i 2 siatki duże, ale tez nie jakieś ciężkie) - sama nie wiem :ico_noniewiem: Po powrocie nie mogłam sie podnieść z łóżka tak mnie na początku bolało podbrzusze, a potem cały lewy bok :ico_placzek: Przeszło na szczęście po jakieś godzinie :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-25, 19:09 ]
A i jeszcze sie ciesze bo wyskoczył mi dziś niespodziewanie klient i to co wydałam na zakupach dzis już mi sie zwróciło :ico_brawa_01: Oby biznes się rozkręcał dalej :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 kwie 2010, 08:54

sylwiab pokaz brzuszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

26 kwie 2010, 12:27

wyskoczył mi dziś niespodziewanie klient i to co wydałam na zakupach dzis już mi sie zwróciło Oby biznes się rozkręcał dalej
Grunt to przedsieborcza kobieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sylwiab pokaz brzuszek
Ale je sie wstydzę............. :ico_sorki:
Asia śliczne masz dzieciaczki. A jak Antoś urósł jak go ostatnio widziałam :-D

[ Dodano: 2010-04-26, 12:32 ]
Ja dzisiaj byłam na zakupach i kupilam sobie marynarkę do sukienki, bo w sobotę wybieramy się na wesele. Cieszę sie, że dosyć szybko dokonałam wyboru.
Ale tu cisza na forum :ico_szoking: Pewnie korzystacie z ladnej pogody i spacerujecie, a ejustysia pewnie na wizycie. Zdaj relację jak wrócisz.
Przesyłam słoneczne pozdrowienia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 kwie 2010, 12:40

hej, hej :-)
pogoda piekna :-) :ico_brawa_01:
wlasnie wrocilismy ze spacerku.
rano bylam na badaniach, wylali ze mnie 6 probowek krwi :ico_szoking: ale mialam strasznie duzo badan do zrobienia, chyba tam bylo 12 wypisanych, i hiv, i Toxo, i cytomegalia, morfologia, hbs, glukoza i te wszystkie inne dziadostwa :ico_oczko: takze troche mi krwi ukradli :-D w czwartek usg, boje sie strasznie tym razem...przez tę paskudna opryszczkę, martwie się czy wszystko bedzie ok.

Wczoraj bylismy na chrzcie i chrzcinach :-) moja chrzesnica byla jak aniolek. Balismy sie, ze w kosciele da koncert, ale ona o dziwo wcale nie plakala, choc na codzien placze non stop :-D

ejustysia, czekamy na foty brzuszka i usg :ico_sorki:
jak zaloze spodnie ciazowe i taka ciazowa bluzke to wygladam na poczatek ale za to zwykle spodnie jak wcisne to juz brzuch boli i uwiera i wtedy to sie wylewa bardziej
to tak jak u mnie :-D
Ale tu cisza na forum Pewnie korzystacie z ladnej pogody i spacerujecie
nooo baaaaa :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

26 kwie 2010, 13:56

hej dziewczynki brzuchatki

ejustysia ...zaniedbujesz nas ostatnio dlatego jak nie pan do góry to góra do pana ....
mam prośbę ....będzie się chciała dołączyć do nas kwietniówka którą znam od dłuuuugo więc ręczę za nią jak byś mogła to daj jej dostęp do majówek i kwietniówek i fotek oczywiście ...dzięki z góry

aha ...dziewczyna będzie miała nick ZIMKA :-D

głaskam Wasze brzuszki listopadowe maluszki ....

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

26 kwie 2010, 14:56

witam koleżanki :ico_ciezarowka:

ejustysia przeczytałam posty z wczoraj :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja Ci współczuję. Ja mam taką teściową co najlepiej by mi moje dzieci wychowywała po swojemu i już nie miałam sił się sprzeciwiać że ja i Rafał wychowujemy dzieci i mamy inne zdanie na różne kwestie... Więc urwaliśmy w końcu kontakt z nimi bo mi naubliżali że ja nic nie robię tylko jem i mam tyłek jak krowa :ico_szoking: nie wiedzieliśmy wtedy o ciąży a to był z 4 tydzień a nie mam nawet czasu na jedzenie. W dodatku gin się martwi bo powinnam już cokolwiek przytyć a tu lipa - 6 kilo mniej od początku ciąży!!! Nawet nie chciałam ich widzieć na chrzcinach Weroniki i nie przyszli - całe szczęście - ale do kościoła mogli chociaż przyjść albo dać kartkę z życzeniami dla wnuczki przez siostrę Rafała - chrzestną Weroniki... Kurcze, rodziny się nie wybiera...

Swoją drogą Ty się nie przejmuj, skoro Wiktorek chce sam jeść łyżeczką to mu nie broń, bo się zrazi a poza tym dziecko ma prawo do poznawania świata :-D poza tym ja mu serdecznie gratulację samodzielnych prób :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo to też stresik dla brzdąca :ico_noniewiem:

Stawiam :ico_tort: za pół roczku Weronisi i dodaję :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bezkofeinowe oczywiście :ico_oczko:

Byłam w sobotę w szpitalu bo mnie głowa bolała i lekarka kazała przyjść dzisiaj na odpłatne badanie EEG do szpitala :ico_szoking: Dzisiaj stwierdziłam że nie pójdę prywatnie na to badanie EEG bo poza tym na ostrym dyżurze badania robią od razu bez oczekiwania i to nieodpłatnie a lekarka myślała że nas nastraszy i może jeszcze tomografię, rezonans i takie tam nam prywatnie zleci bo zobaczyła że Rafał był na maksa przekonany że pójdziemy na to badanie, nawet z tą lekarką gadał ... I ciężko mi było go nastawić że nie idę, mówił że to dla mojego dobra i takie tam a ja : NIE I HU.. :ico_nienie: I dziś jak Weronika wstała około 6 to nas obudziła i stwierdziłam że pójdę do lekarza neurologa u nas w przychodni (5 osób może się rano zarejestrować a reszta na zapisy - czeka się z pół roku, a ja za pół roku rodzę :ico_szoking: ) Zarejestrowali mnie bez skierowania, bo powiedziałam że doniosę i doniosłam :-D przed 8 już byłam zarejestrowana i poszłam po skierowanie. Lekarka miała przyjmować od 8 a przylazła prawie przed 9!!! :ico_olaboga: :ico_szoking: i kurcze jeszcze sobie każą za badania płacić... Ze skierowaniem wróciłam do domu bo zarejestrowałam jeszcze Weronikę żeby Rafałowi wypisała L4 opiekę nad dzieckiem, bo przy bólu głowy nie daję rady ani jej dźwigać ani nic :ico_placzek: Poszliśmy więc razem do przychodni. Neurolog powiedziała że EEG JEST NIEPOTRZEBNE w moim przypadku!!! :ico_olaboga: dlatego że tylko przy utracie całkowitej przytomności się to robi a ja nawet nie mdleję tylko łebek boli... :ico_chory: :ico_placzek: I stwierdziła że mam ucisk na kręgosłupie szyjnym. Kazała masować jakąś robioną cieczą w aptece - jutro odbiór :ico_brawa_01: i kazała ćwiczyć wzmacniać ten kręgosłup szyjny przez takie ćwiczenie że ktoś dłoń kładzie przy moim lewym uchu, a ja siłuję się z tą dłonią pchając głową w prawo, potem przy prawym uchu a raczej skroni :ico_haha_01: i siłuję się w lewo, to samo jak ktoś kładzie rękę na czole i z tyłu głowy. 15 minut dziennie... Do tego masaże nie samego kręgosłupa szyjnego bo nie wolno tylko tych mięśni po obu stronach kręgosłupa.
Jak to nie pomoże to się pochlastam :ico_olaboga:
Pospałam z godzinkę z Weroniką ale nie wiem czy mi to wyszło na zdrowie bo nie bolała mnie głowa jak się kłądłam ale jak się obudziłam to jak po jakiejś libacji 3dniowej, jak na ciężkim kacu jakimś :ico_chory: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

26 kwie 2010, 19:13

w czwartek usg, boje sie strasznie tym razem...przez tę paskudna opryszczkę, martwie się czy wszystko bedzie ok.
Nie martw się Monia na pewno wszystko będzie dobrze. Ja również w czwartek mam USG i strasznie niemogę się doczekać. Mam cichą nadzieję, że jak już raz widziałam bijące serduszko to i drugi raz zobaczę. :-)
Kala to nie za wesoło z twoim samopoczuciem. Trzymaj sie dzielnie i w miarę możliwosci jak najwiecej odpoczywaj.

[ Dodano: 2010-04-26, 19:15 ]
ejustysia czekamy na ciebie z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 kwie 2010, 19:34

dobry wieczór ciężaróweczki :ico_oczko:
znowu do was przylzłam bo u nas cisza...i pewnie bede tu cześciej zaglądać
ja ostatnio nie mam w ogóle siły i weny do pisania :ico_noniewiem:
męczy mnie jak diabli,
z niecierpliwością odliczam dni do wizyty u lekarza, juz nie moge sie doczekać a jeszcze 2 tygodnie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
młody mi juz zasnął :ico_noniewiem: budzi sie teraz przed 7.00 :ico_zly:
jutro jade do siostry do poznania wycałować i wyściskać mojego cztero-tygodniowego siostrzeńca Tomkaaaaaaa
o której chodzicie spać?bo wiecie co ja ostatnio najchętniej bym szła razem z igorem :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Monia wcale ci sie nie dziwie,że sie boisz, ja tez sie boję mojego pierwszego usg
ale trzeba mieć dobre myśli, nie ma innego wyjścia MUSI BYĆ DOBRZE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

26 kwie 2010, 19:59

aniaj84 ja bym chodziła spać razem z dzieckiem i nawet tak robię i wychodzi mi to na dobre, bo zdrowa i wypoczęta mama to szczęśliwe dziecko :-D Jak nie masz w domu nic pilnego do roboty to zdrzemnij się z pół godzinki chociaż a zobaczysz że będziesz lepiej funkcjonowała :ico_sorki:

A na jakim temacie jeszcze jesteś że pustki? Ja w pażdziernikówkach 2010 i cisza totalna, 11 stron nasmarowane od 25 stycznia, czyli w 5 miesięcy :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość