Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 kwie 2010, 11:22

Witam!
Dzisiaj ładana pogoda jest u nas, już z samego rana ciepło aż 23 stopni w cieniu :ico_szoking: ale za to burze będą wieczorem.
Ja dziś chcę sie wziaść za porządki i przygotowania do wekendu majowego. Chociaz nigdzie nie jedziemy w tym roku to miło go spędzimy w domciu. Mam plany aby zrobić grilla i jakąś wycieczkę po za miasto. Do lasu na pewno nie pojadę :ico_nienie: Dzięki Sylwia za info na temat kleszczy. Nie ma co ryzykować.
Aaa wczoraj trochę przecholowałam się fizycznie. Bolał mnie brzuch-miałam wrażenie tak jak Basia opisała-skurcze :ico_placzek: w jednej chwili tak mialam twardy brzuch i co chwilę chciało mi sie siusiu. Ale jak byłam u gina ostatnio to szyjkę mam o 2 cm za długo od normy i się śmiał ze jestem rzadkim przypadkiem jakim styknął sie na ginekologii. To ja juz nie wiem sama moze to od wysiłkumnie bolało :ico_noniewiem:
dzisiaj sie ubudzolam w nocy i czulam takie pekajace babelki , jestem pewna ze to dziecko

Sylwia to jest to dokładnie :ico_brawa_01: ja tez jak spałam i sie obruciłam to czułam bąbelki :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

30 kwie 2010, 11:33

Ja trochę posprzatałam,teraz zrobię mięso mielone do makaronu a potem na podwórko marsz. :ico_zdrowko: Stawiam za 20tydzień

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 kwie 2010, 11:35

Zuzab i bcian za Wasze kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 kwie 2010, 14:25

dziewczyny, odebrałam wyniki, miałyście moze podwyzszony poziom leukocytów i erytrocytów? bo nie wiem, czy juz mam się denerwowac, w necie czytac nie chcę, bo tam dziewczyny pisza o jakichs infekcjach wewnątrzmacicznych :ico_szoking: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 kwie 2010, 15:00

Ale w moczu? Bo wiem ze to mialam podwyższone w moczu i to były bakterie czyli cos jak gdyby przeziębiony pęcherz. Gin kazał mi brać Urinal 3x2 sa na bazie zurawiny i jakis ziól. Po tym wszystko było ok :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

30 kwie 2010, 15:24

Dona nie wchodz na zaden net tam tylko mozna sie zdolowac, a moze zadzwon do ginekologa? zajmie ci to 2 minuty a niepotrzebnie sie marwisz?

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 kwie 2010, 16:01

nie w moczy, we krwi :ico_olaboga:

we wtorek mam wizytę, to się wszystko "wyswietli" :ico_oczko:

A teraz się uzewnętrznię.
Sąsiadka nasłała na nas jakiegos gościa,ze niby pod jego działkę wyrzucamy gruż z azbestem :ico_szoking: Oczywiscie, azbestu zadnego tam nie ma :ico_noniewiem: co jak co, ale W. dobrze o tym wiei się zna. :-) A ten gruz jest na nasze zlecenie i jeszcze innego sąsiada, bo tylko nam (na razie)zalezy na zrobieniu drogi jako takiej. Czyli najpierw gruz . potem żwir. a taj babie wszystko jedno, bo ona mieszka zaraz przy drodze asfaltowej i zimą nie walczy ze śniegiem czy ogromniastym błotem. w kazdym razie ten facet ja wydał. Jak można zrobic cos takiego? Wierzyc mi się nie chce.. :ico_zly: :ico_zly:
I jeszcze od razu wysłała na przeszpiegi swego synalka :ico_puknij:

No i mi w ciązy jeszcze taki stres potrzebny. Małż chciał od razu do niej dzwonic, ale stwierdziliśmy, ze nie bedziemy ruszać g...., bo śmierdzi.

Nigdy nie życzyłam nikomu źle, ale wiecie co, moga jej sie myszy zadomowić i co tam jeszcze się znajdzie. Ot, to taki prezent od ciężarnej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

30 kwie 2010, 16:24

Dona znam takie sasiadki, moja byla lepsza , jak wszyscy robili remonty(wprowadzali sie do bloku)to kartony staly na klatce , pewnego dnia pukanie i moja sasiadka z tekstem ze jestesmy smieciarze ,ze po sobie nie sprzatamy kartonow, wiec my grzecznie ze to nie nasze ale zadzwonimy do naszej ekipy moze nie posprzatali, na nast. dzien telefon ze wspolnoty ,ze nie sprzatamy itp , ze kara nas czeka.koniec koncow okazalo sie ze to smieci naszej 2 sasiadki,ale ta1 tak mi zaszla za skore ze jej wygarnelam jak ja spotkalam, ze jak gdzies wyjedzie a beda ja okradac to jeszcze zlodzieja drzwi przytrzymam. teraz jest taka milutka ze szok,ale ja mam do niej mega dystans

[ Dodano: 2010-04-30, 16:24 ]
i poczaruje z toba zeby miala te myszy

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2010, 17:06

Witam!

Dona trzymam kciukole z całej siły że to się wyjaśniło i nie było nic grożnego, ja niestety nie mam pojęcia...ja wiem że w poprzedniej ciąży miałam w moczu za duzo białek, czy jakoś tak okazało się że to po infekcji, dostałam maść i wszystko było OK.
...ale we krwi to niewiem...
racja netu nie czytaj nawet ja wiele razy popełniłam ten błąd i się potem bardzo denerwowałam.
Zadzwon do lekarza i pogadaj o wynikach, trzymam kciuki &&&
A sąsiadka się nie przejmuj!

Tweety TY kochana tez uważaj na siebie, ja jakiś czas temu miałam tak jak TY tez takie zawroty głowy i jakbym miała zemdleć, no ale samo przeszło, to może byc z przemeczenia, z gorąca, Buziak i trzymaj się dzielnie.

Basieńko, i TY sie trzymaj bierz magnezik musi być dobrze!!!!
i będzie kochana odpoczywaj!

Sylwuś za pukniecia brzuszkoweee :ico_brawa_01:

Ja znowu musiałam iść do lekarza bo głowa mnie bardzo boli szczególnie po jednej stronie, przy zmianie pozycji i jak sie schylam, wygląda na zatoki, lekarz mówi że to uczulenie....oby!
Dostałam krople przeciw alergii.
Jestem zmęczona.

[ Dodano: 2010-04-30, 17:13 ]
i poczaruje z toba zeby miala te myszy
to i ja się dołączam hihi :ico_haha_01:

i coś musze wymyśleć na moją koszmarna sąsiadkę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-04-30, 17:14 ]
madzens, zapomniałam o Tobie TY tez się kobietko kochana nie przemęczaj :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-04-30, 19:09 ]
hmmm, chyba Was wystraszyłam... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

01 maja 2010, 09:27

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie

co do wyników, ja mam niektóre pozycje poniżej normy, ale mój lekarz powiedział, że kobiety w ciąży mają normy obniżone i nie mam się czym martwić

jestem na długi weekend u rodziców, Tomcio spał z babcią w nocy więc się w końcu wyspałam, teraz z dziadkami i wujkami szaleje więc też mam trochę odpoczynku, :ico_haha_02: :ico_haha_02:

dzidzia się strasznie wierci przez cały dzień, brzuch bęka mi w szwach, oby tylko rozstępy się nie porobiły,

kupiłam sobie wczoraj spódniczkę dzinsowoą dla ciężarówek, super, dawno nie chodziłam z odsłoniętymi nogami, fajne uczucie i tak kobieco się poczułam :ico_wstydzioch:

życzę wszystkim :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: miłego, choć ma być deszczowy, długiego weekendu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość