Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 kwie 2010, 10:55

Anita ale fajnie, bo wy macie blisko do granicy, ode mnie daleko, ja jadę z dziećmi na wieś jutro, a M dojedzie późnym wieczorem bo cały dzień chce dłubać po drugiej stronie. Pytasz jak remont, nie pisze bo dalej się ślamaży, ale tak jest jak się robi wszystko własnymi siłami. Na razie M postawił ścianki działowe, kończy podbijać sufit w przedpokoju, bo my mieszkamy na poddaszu i trzeba było sporo wełny wepchać.
Trzymam kciuki za tą pracę.

U mnie wczoraj był kolega bo pomagam mu pisać pracę licencjacką bo jest o FASie więc po trosze medyczna, fajnie tak poruszać mózgownicą.

Niestety po tej drugiej ciąży siadł mi kręgosłup, codziennie rano boli mnie jak wstaje w odcinku lędźwiowym i schylić się nie mogę, ale zawsze sie jakoś rozruszał w ciągu dnia, a teraz od dwóch dni boli mnie umiarkowanie cały czas:( a ja nawet nie mam czasu iść na jakąś rehabilitację. Muszę sobie prześwietlenie zrobić czy nie mam tam jakiegoś stanu zapalnego no ale też nie ma kiedy, bo nawet jak niania łaskawie przyjdzie to weźmie tylko Tosie, nie zostawię jej dwójki bo ma jeszcze tego swojego wnuka i boję się, że sobie nie da rady.

Udanego weekendu życzę.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 kwie 2010, 23:49

post tej samej treści pisany ponad 20 razy !!!to jest wbrew regulaminowi

taka wiadomość zawładnęła całym forum :-D
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 14:18 przez martuunia1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 maja 2010, 09:16

No ale jest to dobre źródło.

Ale ciulowa pogoda, nie chce mi się jechać na wieś bo tam nie ma co robić jak pada:(

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 maja 2010, 09:48

Ania my mielismy do zoo jechac a tu tez nonono :ico_zly: dlaczego tak jest zwykle, że jak jes wolne i cos można z tym czasem zrobic to zwykle pogoda wszytko psuje, jutro ma byc podobno jeszcze zimniej więc klęska totalna....Aniu kiedyś mówiłaś, że masz koleżanki studiujące z dziećmi? Z tego co pamiętam to Ty chyba też kończyłaś studia jak Tosia byłą już na świecie, więc jeśli znajdziesz moment to proszę wypełnij mi (jeśli sobie przypomnisz jak to było :ico_oczko: ) Mimo wszytsko udanego weekendu!!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 maja 2010, 10:19

Jak mogę tak wstecz to chętnie wypełnię.

Moje koleżanki już pokończyły studia ale wyślę im linka.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 maja 2010, 13:56

Aniu dziękuję Ci :ico_brawa_01:

Dostałam ostrzeżenie za wysyłanie postów o tej samej treści....dziwne...żeby mnie tylko nie zablokowali....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 maja 2010, 18:50

Pewnie mają jakiś program antyspamowy i stąd te ostrzeżenia, wiadomosci tej samej treści biorą za reklame.

Ale się rozpadało, dobrze ze zdążyłam wrócić do domu z dziećmi od mamy, Tosia szalała cały dzień z psem w ogrodzie. Adaś już śpi, mam nadzieje, że ona też niedługo padnie.

smutnytygrysek5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2009, 19:16

02 maja 2010, 15:17

Hej kochane mamy
Jestem u was nowa,przyjmiecie mnie i mego synka Antosia?
Jestem mama z sierpnia 2007 i chetnie bym z wami pokikala:) :-)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 maja 2010, 21:00

Hej kochane mamy
Jestem u was nowa,przyjmiecie mnie i mego synka Antosia?
Jestem mama z sierpnia 2007 i chetnie bym z wami pokikala:) :-)
Oczywiście, że przyjmiemy. Opowiedz coś o sobie i o swoim synku, wklej suwaczek i zdjęcie i do dzieła!! :ico_oczko:

Chciałam Wam napisać co u nas ale musze spadac do Szymka bo mnie męczy o zabawę. Będę jutro... Pa

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 maja 2010, 17:09

smutny tygrysek- witaj , napisz coś o sobie

Marta mi napisała na gg że niestety przez nieuwagę i niechcący złamała regulamin forum i ma zablokowane konto na miesiąc, niestety podała w swoim poście linka i zostało to uznane za reklamę.

A ja mam mega pecha, złamałam sobie duży palec u nogi na szafkach w kuchni (poślizgnęłam się na płytkach) :ico_olaboga: i mam szynę na nie wiadomo jak długo więc jestem uwięziona w domku:(

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość