Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

04 maja 2010, 10:27

Witam z rana
e justysia piękna fotka
Monia M mam nadzieje, ze podróż przebiegnie spokojnie
Na weselu bylo super. Jednak bawiliśmy sie tylko do pierwszej, bo zmęczenie dało znac o sobie i nie chciałam sie zbytnio forsowac. Ja i mój mąż uwielbiamy tańczyć i zazwyczaj to praktycznie nie schodzimy z parkietu, ale tym razem było ostrożnie :-D
Po weselu mój T nie pozwolił mi się wyspać i juz o 6 urzadził mi pobudkę i zapraszał na spacerek, ale tak mi się mocno spac chciało że nie dałam rady zwlec sie z łóżka więc poszedł sam. W niedziele byliśmy jeszcze na poprawinach wesela,m tak więc wróciliśmy do domu na wieczór, a wczoraj miałam gości i tak mi ten weekend majowy szybko zleciał.
Samopoczucie dobre, chociaz wczoraj w kościele strasznie mnie mdliło i robiło mi się słabo, ale to pewnie dlatego, zę było bardzo duszno i mieszały sie rózne zapachy :-)
Pozdrawiam i zyczę miłego dnia

[ Dodano: 2010-05-04, 10:29 ]
Aha dopiero zauwazyłam. Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 13 tydzień. No i do :ico_tort: :ico_kawa: oczywiście.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

04 maja 2010, 10:50

witam :ico_ciezarowka:

sylwiab gratuluję 13 tygodni :ico_brawa_01: z :ico_tort: i :ico_kawa:

ejustysia idę zaraz do ginekologa z wynikami. Zarejestrowałam się z rana i teraz czekam w domku aż kolejka się trochę rozładuje :ico_sorki: Położna już mi mierzyła ciśnienie 105/65 i wagę ale się nie przyznam, chociaż znowu na minusie :ico_olaboga: co jest, że w ogóle nie zaczynam tyć??? to chyba niebezpieczne dla dziecka :ico_olaboga: nie mam ani wymiotów ani nic a co wizyta kolejny kg mniej... :ico_placzek: czy dziecko takto w ogóle rośnie??? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-05-04, 10:51 ]
o ja, ale ten czas leci...
ja jutro kończę 16 tygodni :ico_ciezarowka: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 maja 2010, 12:22

cześć moje ciężaróweczki :-D
ejustysia, to zdjecie w podpisie to bomba :ico_brawa_01: laseczka jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sylwiab0000, super że wesel sie udało :ico_brawa_01:
Kala ;), jak pójdziesz do lekarza napewno ci wszystko powie, spokojnie, ale jak wrócisz pisz tu szybko co i jak.... :ico_oczko:
ja właśnie smażę rybki w ocet, które wczoraj złapał mój ślubny, pyyyycha będzie
cieszę sie,że już po tym śmiesznym weekendzie, w sumie to my nic nie robiliśmy bo ja cały dzień walcze z mdłościami a spać to chodzę razem z igorem :ico_noniewiem:
miłego dnia dziewc :ico_noniewiem: ynki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 maja 2010, 12:32

e justysia piękna fotka
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zy dziecko takto w ogóle rośnie???
do 12 tyg mozna schudnc waga dziecka wtedy lacznie ze wszystkim wynosi 1-2 gramy - w 4 miesiacu powinny byc juz pod koniec 2 kg na plusie - warto to sprawdzic, zalezy tez jaka masz sylwetke i figure - pamietaj ze pierwsze co organizm zaopatruje we wszystko dziecko - wiec z tego tez moga byc twoje gorsze wyniki krwi, jednak ttak jak mówie powinny byc juz te 2 kg na plusie - a jak mialas poprzednio przy ciazach


sylwiab0000, to fajnie ze wam sie zabawa udala no i wszystkiego naj za skonczone tygodnie :ico_tort:

ja tez stawiam :ico_tort: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D za 11

[ Dodano: 2010-05-04, 14:06 ]
to zdjecie w podpisie to bomba :ico_brawa_01: laseczka jesteś :ico_brawa_01:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

04 maja 2010, 14:50

melduję się po wizycie u gina :-D

Zerknął na wyniki i stwierdził że nawet on nie ma tak DOBRYCH wyników :ico_szoking: :ico_puknij: ja gały wywaliłam ze zdziwienia a on że to nie są normy dla ciężarnych to odetchnęłam z ulgą. Próbował na USG zważyć i zmierzyć i malucha i tylko dało się zważyć 107 gram :-D nie wiem czy to dobrze czy za mało jak na wiek fasolki :ico_noniewiem: poszukam w necie ale gdzie szukać to nie wiem :ico_noniewiem: nie dało się też przesunąć fasolki żeby poznać płeć... :ico_noniewiem: może następnym razem się uda :ico_haha_01:

ejustysia ja de facto mam już końcówkę 4 miesiąca i nic nie przytyłam :ico_szoking: a z Szymkiem i Weroniką to już nawet z 5 kg miałam na plusie chyba zaraz zerknę w karty ciąży bo odbiłam na ksero pod koniec każdej ciąży :ico_brawa_01:
a tymczasem lecę do Weroniki bo skończyła 20 minutową drzemkę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-04, 15:07 ]
sprawdziłam. z Szymkiem i Weroniką też z 3 kg chudłam od 9 tygodnia do 14-15 tygodnia i dopiero później tyłam ale do tego 9 tygodnia, czyli sprzed ciąży do momentu stwierdzenia ciąży około 3 kg mi przybywało :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
sama nie wiem czy to normalne ale już się przestaję martwić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 maja 2010, 21:12

erknął na wyniki i stwierdził że nawet on nie ma tak DOBRYCH wyników
a nie mówilam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sprawdziłam. z Szymkiem i Weroniką też z 3 kg chudłam od 9 tygodnia do 14-15 tygodnia i dopiero później tyłam ale do tego 9 tygodnia, czyli sprzed ciąży do momentu stwierdzenia ciąży około 3 kg mi przybywało :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
sama nie wiem czy to normalne ale już się przestaję martwić
a z lekarzem rozmawialas o tym

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

04 maja 2010, 21:28

rozmawiałam, powiedział że tak przewrażliwionej mamusi jeszcze nie miał że wsio ok ale koniecznie chciał usg zrobić jakby jednak nie był pewien że jest ok :ico_noniewiem: i chciał zmierzyć fasolkę ale się nie dała :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 maja 2010, 08:15

Kala ;), no to nie masz co sie martwic - sluchaj lekarza :-D


:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: stawiam kakalko cieplutkie :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 maja 2010, 09:03

witam się :-D
ejustysia, ja juz sie poczęstowałam, pyszne kakałko :ico_brawa_01:
ja dzis jade do mamuni, troche tam posiedzimy z igorem bo bratowa moja jest w szpitalu z 3 miesięcznym Ignacym, który zachorował na zapalenie płuc, a moja mama zajmuje sie dziecmi Julką i Kinią
miłego dnia :ico_brawa_01:
zajrzę po południu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

05 maja 2010, 09:53

i ja się melduję :-D dzięki za pyszne kakałko :-D
jak to jest z tym terminem ciąży? według suwaczka zaczynam dziś 16 tydzień a lekarz mi w kartę ciąży wpisał 14 tydzień :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość