Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 maja 2010, 21:05

Cześć

U nas fajnie dzisiaj, byliśmy w Oxfordzie, tam spacerowaliśmy, troche po sklepach łaziliśmy, tym razem B obkupiliśmy, ale ja tez skorzystalam, kupiłam sobie staniczek i koszulkę nocną, a Antkowi piżamencję :ico_haha_01:

Potem nas deszczysko zmoczył, poszliśmy coś zjeść i wróciliśmy.

Chyba się zmęczyłam, bo mnie coś ciągnie w dole brzucha... :ico_noniewiem:
Trochę się tym martwię dlatego odpoczywam. :ico_noniewiem:

Dziewczyny fajne wózeczki :ico_brawa_01:
Powiem Wam że ja chcę taki w którym będe miała trzy czy ta dwa w jednym, plus jeszcze fotelik samochodowy :ico_oczko:
http://www.bambinodirect.co.uk/details1 ... tmuff.html
podoba mi się też
maxi cosi
http://www.tomi.pl/szczegoly/11496/

Mój synuś wczoraj szalał na całego, a dzisiaj taki spokojniutki ledwo co daje znać, nie lubię takich dni, do tego mam nerwa, przez ten ból, to znaczy to nawet nie ból, tylko odczuwam jakby mnie tam w dole, gdzie mam szef tak ciągnęło od czasu do czasu... :ico_noniewiem:


Dona, witaj :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

16 maja 2010, 21:20

jeszcze nie mialam czasu, by poczytac , co u was :ico_wstydzioch:

ja chyba musze przejsc na dietę...to samo , co w poprzedniej ciąży-ucisk na trzustkę :ico_noniewiem: a myślałam,ze tym razem to mnie ominie... :ico_placzek:

ja przywiozę wszystkie rzeczy dla malucha od siostry,znów auto zapakowane po brzegi...myslałam,ze mam wiecej takich ubranek uniwersalnych dla malucha, a tu lipa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 maja 2010, 22:12

Chyba się zmęczyłam, bo mnie coś ciągnie w dole brzucha...
Trochę się tym martwię dlatego odpoczywam.
Madziu, Ty też zacznij się oszczędzać :ico_nienie:
ja chyba musze przejsc na dietę...to samo , co w poprzedniej ciąży-ucisk na trzustkę a myślałam,ze tym razem to mnie ominie...
Ja chyba też :ico_placzek: Jak zjem trochę słodyczy to jest mi nie dobrze przez cały dzień :ico_noniewiem: No i wieczorem nie mam apetytu bo mnie zaczyna mdlić tak jak było na początku ciąży.
A mysmy co dopieru wrocilismy od mego brata. Trochę sie zasiedzielismy :ico_haha_01: No moj mąż biedny przy mnie padnie :-D Ale ja tez juz zmeczona ide zaraz spać.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

17 maja 2010, 06:50

witam

ja zażyłam wczoraj czopek na bół kręgosłupa, wykąpałąm się w ciepłej wodzie i złąpał mnie skurcz w dole brzucha, ale byłam tak zmęczona, że zasnęłam, ale śniło mi się, że znowui w szpitalu wylądowałam...

dziś rewelacja bół kręgosłupa ustąpił, brzuszek nie boli a synuś rusza się jak to on potrafi,

tylko za oknem deszcz....

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

17 maja 2010, 08:33

Witam sie niewyspana dzisiaj ,

u nas tak leje że już są podtopienia :ico_szoking: ,wszyscy tylko patrzą w niebo z przerażeniem ,kiedy w końcu przestanie padac

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 08:41

Dzien dobry
Zuzab slyszalam ze ma do czwartku padac
Magda ty sie oszczedzaj, mnie czasem tez ciagnie w dole brzucha ale mij lekarz mowi tak mam byc to znaczy ze dziecko rosnie a macica sie rozrasta,co do trzustki to ja z nia walcze juz przed ciazy , choruje na nia od 3 lat, kilka razy bylam w szpitalu, najgorzej jak zjem cos mocno tlustego lub pikantnego(co uwielbiam) to odchorowuje nawet kilka dni

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

17 maja 2010, 09:17

Właśnie co najlepsze to i zarazem najgorsze.U nas znów pada,mały jęczy zaraz go ubiję

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 maja 2010, 09:31

Bcian ja bym tez nie miala nowego wozka gdyby moj brat nam sie nie dolozyl, po prostu zwyczajnie ciezko byloby nam tyle uciulac , zreszta jak ja ogladam wozki na ogloszeniach to sa naprawde fajne cenowo i na gwarancji, ja wiele rzeczy mam po kims

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

17 maja 2010, 09:45

Witam!
Okropna dziś pogoda. Zastanawiam sie w końcu kiedy będzie ładnie? Słyszałam, że do końca maja ma tak być :ico_olaboga: Chyba ide jutro zrobic badania;mocz, morfologia i ta glukoza fuuujjjjj bllllllleee :ico_sorki:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

17 maja 2010, 10:35

czesc
jestem i ja
u nas tez okropna pogoda leje i wieje silny wiatr juz mam dosyc :ico_zly:
zuza juz ok, mila goraczke jeszcze cala sobote ale tylko 37 a wczoraj juz ok ma apetyt tylko przez ta pogode chodzi i marudzi :ico_olaboga:
moj synek tez dzis grzeczny kopnol mnie od rana moze 4 razy ale caly czas lata po pecherzu caly czas mnie to ciagnie ze szok strasznie to boli.

ja mam wszystko w brzuchu przytylam 9 kilo mysle ze jest ok, ale mam calkiem inny brzuch niz z zuza bo wczoraj chcialam zalozyc spodnie ktora nosilam do ostatnich dni z zuza a teraz sie zapiac nie moge.
trzymajcie sie dziewczyny.

[ Dodano: 2010-05-17, 10:35 ]
Magdalena_82, swietne zdiecie małego :ico_brawa_01:
i wozeczki tez sliczne.
ja mam po zuzi.

[ Dodano: 2010-05-17, 10:36 ]
Tweety123, biedna jestes.
ja jak zmieniam zuzi pieluche lub ja ubieram to potem nie moge sie wyprostowac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-05-17, 10:37 ]
glukoza fuuujjjjj bllllllleee
hahah dobrze ze mam juz to za soba :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość