Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 maja 2010, 11:20

Witajcie Listopadówki

Dzisiaj miałam małą przygode z panami policjantami. Odebrałam samochód z warsztatu i za naprawe zapłaciłam tylko 50 zł-byłam w szoku że tak mało by myslałam że to coś powaznego bo tarło i szurało w nim strasznie. Przy okazji chciałam sobie zapłacić podatek w Urzedzie Miasta i wysłac list na poczcie, ale oczywiście krazyłam zanim znalazłam jakieś wolne miejsce parkingowe, ale akurat ktoś wyjeżdżał i się udało zaparkować, tylko patrzę że podwójna ciągła przy osi jezdni, wiec wytyłowałam maksymalnie do tyłu, żeby nie stać na podwójnej ciągłej :-). Akurat jak wjeżdzałam na to wolne miejsce to widzieli to Panowie policjanci i zatrzymali sie kawałek dalej, ale chyba nie widzieli tego mojego manewru, że ja jeszcze tyłowałam i wysiadam z autka a tu krzycza przez megafon kierowca Seicenta proszony jest do radiowozu. No więc rada nie rada musiałam do nich iść a oni odrazu pytaja czy widziałam że sie nieprawidłowo zatrzymałam i dokumenciki do kontroli :ico_puknij: Ale ja uparcie, że na 100 % prawidłowo zaparkowałam i możemy pójść sprawdzić, bo z tego miejsca gdzie oni sie zatrzymali to już nic nie było widać. Jeden policjant poszedł ze mną i powidział że jest OK, tak więc odetchnęłam z ulgą bo odbyło się bez mandaciku :-D
rozlozylo chorobsko ze ledwo zyje a najgordsze ze prawie nic mi nie wolno brac, na co nie spojrze to w ciazy zakaz, czy krople do nosa czy cos tam innego
Trzymaj sie karolina-ch i nie dawaj sie chorobie. Jesli masz zatkany nos to spokojnie mozesz stosowac Quixx lub Disnemar jest to roztwr wody morskiej, ktrory mona bezpiecznie stosowac w naszym stanie. :-)

[ Dodano: 2010-05-17, 11:29 ]
super ze z dzidzia wszystko OK.
a ja też mam termin na 20 ale października a z usg na 3 listopada
jak sie urodzi 3 listopada to akurat na moje imieniny :-D

Ja kolejne USG mam w srode. Bedzie to moje 4 usg. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

A odnosnie samopoczucia to ogolnie czuje sie dobrze, tylko w nocy jak chce mi sie siusiu to boli mnie strasznie brzuch, ale jak tylko skorzystam z toalety to mija. Mam nadzieje, ze to nic poznego i mysle ze moze to wynikac z tego ze powiekszona macica uciska na pecherz. Jak myslicie? Macie tez tego typu podobne odczucia?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 maja 2010, 11:33

karolina-ch, no to zycze chlopca, ja na tym ostatnim usg tez wszystko widzialam, jk sie kreci - tylko u mnie mam nadzieje ze córcia :)

no ale ruchów jeszcze nie czuje

Kala ;), jak ufasz lekarzowi to dobrze, ja tak ufm mojemu ginkowi i na nfz chodze, ale pediatra to tez taki co jeszcze mnie przyjmowal, sary i taki lekko zcofany

mialm cos napisac ale zapomnialm :-D

[ Dodano: 2010-05-17, 11:49 ]
Trzymaj sie karolina-ch i nie dawaj sie chorobie. Jesli masz zatkany nos to spokojnie mozesz stosowac Quixx lub Disnemar jest to roztwr wody morskiej, ktrory mona bezpiecznie stosowac w naszym stanie.
ja uzywam sterimar synusia mojego :-D

Jak myslicie? Macie tez tego typu podobne odczucia?
w polowiw 2 trymesru to cudne uczucie minie by powrócic w 7-8 misiacu znowu :-D :-D :-D


a moja siostra miala termin na 12 maja i mam wrazenie ze rodzi wlasnie bo wieczorem z nia rozmawialam miala rano zadzwonic i cisza :-D

[ Dodano: 2010-05-17, 12:23 ]
dziewczyny

http://www.streetcom.pl/Vichyznajomy/

mozna wygrac bony do empiku

i jakby któras jeszcze nie wypelnila to baaaaardzo prosze

http://www.akcjanormaderm.pl/public/tajny.php

trzeba sie zarejestrowac i po zalogowniu odp na 2 pyt i wpisać osobe polecajaca - Justyna Świątkowska-Wrzesińska :)

Mozecie wygrac kosmetyki a mi pomozecie bardzo:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

18 maja 2010, 06:25

Witam :-)
MoniaM już wyleciała i od razu tak smutno sie w domu zrobiło :ico_placzek: W skrócie mówiąc ostatnie 2 tygodnie mineły nam super ale strasznie szybko. Nie dam rady Was teraz doczytać.
Miałam wczoraj USG i wszystko póki co wporzątku :ico_brawa_01: Dzidzia ma już 7,5cm i termin wypada z USG na 17/11 (z OM na 18/11) i obawiam sie że to dlatego że dzidzia będzie duża - już sie boje :ico_chory: bo Maja ważyła 3950 i ciężko było mi już ją urodzić a tutaj nie sprawdzają podczas usg ile dzidzia może ważyć przy porodzie i rodzi sie naturalnie. Moge sie uprzeć na dodatkowe badania w szpitalu, ale jeśli wyjdzie że dzidzia będzie duża to zamiast cc wywołują poród wcześniej :ico_puknij:
Więc przedwstawiam naszą dzidzie :)
Obrazek

Uciekam sie położyć spać bo przysypiałam dziś tylko.

Dziś trzymamy kciuki za MoniM USG :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 10:02 przez Ania_R, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

18 maja 2010, 08:27

Ania R i Monia M super że wracacie na forum po długiej nieobecności. Było bez was bardzo smutno :ico_placzek:
Ania R super Twoja dzidzia. :ico_brawa_01: Nie martw sie wszystko będzie dobrze. Nie wiem czy żle interpretuje to co napisałas ale wynika mi z tego że miedzy USG a OM jest tylko jeden dzień różnicy.
Monia M trzymam kciuki za twoje USG. Daj znac co i jak.

Ja swoje bede miała jutro. Już nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 maja 2010, 08:49

Ania_R, dzidzia sliczna a co do terminu to u mnie jest miedzy om a usg tydzien roznicy ale ja bede miec male dziecko na 100% :-D


no i super ze wracacie na forum


wczoraj po 16 godzinach urodzila moja siostra - tydzien po terminie - strasznie sie meczyla, porod tragedia - córcia 3830 i 57 cm :) a dzidzia oczywiscie śliczna :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 maja 2010, 09:11

Ania_R, śliczna dzidzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super, że wracacie na forum :ico_brawa_01:
ejustysia, gratulacje dla cioci i mamy, no i jeszcze życze szybkiego powrotu do sił dla mamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

18 maja 2010, 09:59

Dzięki dziewczyny :ico_sorki: :-)

sylwiab0000, tak - 1 dzien różnicy :-)

ejustysia, gratulacje dla siostry :ico_brawa_01:

Maja już mi wstała - nie dała pospać za długo :ico_noniewiem: Głodomorek jej sie włączył i po zjedzeniu całej buły próbuje dorwać sie do kolejnej :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-18, 20:45 ]
Monia M już po USG i wszystko wporządeczku :ico_brawa_01: Dzidzia ładne rośnie (termin z USG dokładnie taki sam jak z OM), przyzierność karkowa w normie i na 80% to dziewczynka :ico_brawa_01: Reszte napewno Wam sama dokładnie opisze i wstawi fotki jak już się wyśpi porządnie bo bidula ostatniej nocy nie spała nawet minuty (przez poranny lot). Czekamy więc na fotki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 maja 2010, 23:05

Czesc kochane witam znow po dlugiej nieobecnosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pierwszy w zyciu lot jakos przezylam :ico_brawa_01: maz raczej kiepsko :-D a syn jakby w samolocie sie urodzil :ico_oczko:
Urlop super, tylko szkoda, ze tak to szybko zlecialo.
Mielismy stracha a najbardziej oczywiscie ja bo znowu ten cholerny pyl wulkaniczny i w poniedzialek zamkniete bylo lotnisko z ktorego mielismy we wtorek leciec do Polski i balam sie strasznie, ze we wtorek tez bedzie zamkniete a nasz lot bedzie odwolany a ja dzis wlasnie pare godzin po przylocie mialam umowione genetyczne usg a jutro mam wizyte u gina.
strachu sie najadlam strasznego, ale naszczescie dolecielismy na czas bez przygod :ico_brawa_01: powrotu balam sie bardziej jak zobaczylam samolty na lotnisku nogi zaczely mi dygotac, ale na szczescie lecialo sie super, i w samolocie jakos strach minal.
Wrocilam od Ani obkupiona, zadowowlona i chyba o 10 kg ciezsza z ogromnym brzuchem. :-D Serio wyskoczyl ogromny :ico_szoking: wstawie zdjecie w wolnej chwili bo teraz po przylocie mam w domu sajgon, rozpakowywanie, pranie i sprzatanie :ico_placzek:
Mialam sie dzis polozyc wczesniej spac bo wczoraj nie spalam ani chwili bo najpierw pakowanie a potem po 4 rano bylismy juz na lotnisku, ale jakos zasnac nie moge z emocji po usg :-D
a wiec tak jak juz Ania napisala z dzidzi wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ma 73 mm i z pomiarow wychodzi taki sam wiek ciazy jak z OM a wiec 13 tygodni i 3 dni. wczesniej roznily sie te terminy, ale teraz sie wyrownaly :ico_brawa_01:
Jestem pod wrazeniem usg ktore mialam robione, bo trwalo 40 minut, lekarz mega dokladny po 3 razy wszystko sprawdzal, omawial, nagral nam to na plytke :ico_brawa_01: Opis usg mam na 3 strony A4 :ico_szoking: Lekarz caly czas mowil on, on wiec pytam on??? a lekarz no on czlowiek znaczy!!!
I pyta a chcecie panstwo poznac plec, a my, ze tak no i stwierdzil, ze dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Byl przekonany w tym co mowil, choc mi sie nie chce wierzyc, ze plec rozpoznanna w trakcie 14 tc jest na 100 % pewna :ico_noniewiem: wiec go maglowalam maglowalam i wreszcie mi powiedzial no dobra zeby w razie czego nie bylo rozczarowania :ico_oczko: to dla mnie na 80 procent dziewucha :-D
Cieszymy sie bardzo moj maz sie strasznie poplakal mi tez lezka pociekla.
choc nie nastawiamy sie bo wiadomo roznie to bywa. Maz marzy o coreczce, ale wiem, ze z syna drugiego tez bardzo bedzie sie cieszyl zreszta tak samo jak i ja a i pretekst bedzsie by 3 robic bo a noz wreszcie kobietka :ico_oczko:
Ale poki co trzymamy sie wersji plci zenskiej :-D w lipcu na kolejnym usg moze potwierdzi sie na 100 procent :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-18, 23:11 ]
strasznie milo do was wrocic po tak dlugiej nieobecnosci...tesknilam za wami :-D Mam nadzieje, ze nasz listopad znow ruszy z kopyta bo widze, ze duzo nie pisalyscie jak nas nie bylo :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-05-18, 23:15 ]
ejustysia gratulacje dla siostry. Biedna, ale dlugo sie meczyla :ico_placzek: najwazniejsze, ze juz po wszystkim i ma malenstwo przy sobie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-18, 23:17 ]
karolina-ch zdrowka zycze!!!
Co do lekarstw to w pierwszej ciazy moja lekarka leczyla mnie na gardlo tatum verde w sprayu, na katar krople homeopatyczne euphorbium, moim zdaniem rewelacyjne sa, bralalm rutinoscorbin no i wypijalam hektolitry herbaty z sokiem z malin.

[ Dodano: 2010-05-18, 23:18 ]
dobra uciekam spac bo zaraz padne.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

19 maja 2010, 10:46

Monia M, strasznie fajnie że to dziewczynka :ico_brawa_01: Ciekawa jestem czy mi powiedzą tutaj płeć jeszcze przed wylotem do PL czy już po :ico_noniewiem:
Wierze że z emocji nie mogłaś zasnąć, ale dziś pewnie nieprzytomna będziesz :ico_noniewiem: Dziś postaraj sie chociaz wcześniej położyć :ico_sorki:
Mam nadzieje, ze nasz listopad znow ruszy z kopyta bo widze, ze duzo nie pisalyscie jak nas nie bylo
no właśnie!!! :ico_nienie: My wróciłyśmy i widze że znów dziewczyn nie ma :ico_placzek:

Dziś mam zalatany dzień troche. Teraz musze posprzątać w domu (wczoraj na ogródku sprzątałam i pieliłam - Maja sie super bawiła z Madzią na trampolinie że chichotały sie z dobrą godzine a potem Maja skosztowała piasku z piaskownicy :ico_noniewiem: Potem jakiś obiad dla dziewczynek (choć w sumie mam gotowe mięsko z rosołu z warzywami zmielone i sie rozmraża), potem je ogarnąć i siebie i idziemy na 2 do Madzi koleżanki, wracam i ide z Madzią na strzyżenie (w sensie ja strzyge mame a Madzia bawi sie z jej synkiem :-D ). Wróce to już Maja będzie spała mam nadzieje :ico_sorki:
Maji ząbkowanie mnie niedługo wykończy :ico_placzek: Ma takie napady marudzenia i silnego płaczu przez kilka dni a potem nic z tego nie wynika bo żaden ząbek nie chce sie przebić :ico_placzek:

Uciekam bo nic nie zrobie jak będe tak siedzieć :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

19 maja 2010, 14:22

Monia M, super, że pobyt,zakupy i w ogóle wszystko sie udało :ico_brawa_01:
super, że wychodzi wam dziewczynka, bedzie parka :ico_brawa_01:
a ty to genetyczne usg to pwenie prywatnie robiłaś....?
jeżeli tak to ile taka przyjemność kosztuje u was...?
ja podobnie jak ania tez-ale do południa-miałam zalatany dzień, zjadłam obiadek i teraz najchetniej poszłabym spać, młody sie obudził o 6.45 :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość